Subskrypcja





Szukaj







Aktualności dnia

Starwood promuje Kraków w 10 największych europejskich miastach

Aktualności: wszystkie » biura turystyczne

W eksponowanych miejscach luksusowych europejskich hoteli sieci Starwood zawisły plakaty promujące Kraków. Znajdziemy je na hotelach w Lizbonie, Rzymie, Madrycie, Dublinie, Londynie, Mediolanie, Wiedniu, Budapeszcie, Zurychu i Amsterdamie.


Na plakatach widać zrywające się do lotu z parapetu hotelowego okna gołębie i zawieszoną na klamce karteczkę z napisem "nie przeszkadzać". Plakaty z napisem "Any wish. Kraków - the five star city" będą wisiały tam przez tydzień.

Właściciele sieci promują Kraków za darmo na podstawie specjalnej umowy. Liczą bowiem, że zwolennicy tego najpopularniejszego turystycznie miasta Polski zarezerwują nocleg właśnie w obiekcie Starwood.

"Pięciogwiazdkowa promocja Krakowa" potrwa w 10 wielkich europejskich hotelach do 11 listopada. Wkrótce poznamy szczegóły kolejnych prezentacji okolicznościowych plakatów w innych częściach świata.





Komentarze


(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(podaj jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany)


Tagi: