Subskrypcja





Szukaj







Aktualności dnia

Niemcy przywrócą kontrole na granicach?

Aktualności: wszystkie » biura turystyczne

"Niemcy rozważają przywrócenie zniesionych porozumieniem w Schengen kontroli granicznych na czas piłkarskich mistrzostw świata w 2006 roku" - poinformował minister spraw wewnętrznych Otto Schily.


Minister Schilly dodał, że jeśli przywrócenie kontroli granicznych będzie konieczne, zostaną one wprowadzone. Powodem takiej decyzji jest obawa przed napływem do Niemiec chuliganów.

Przywrócenie kontroli może sprawić sporo problemów na granicach. Prawdopodobnie znów będą tworzyć się kolejki szczególnie przy odprawie autokarowej. Co prawda do MŚ jest jeszcze ponad rok czasu, ale warto już teraz wiedzieć, że takie utrudnienia mogą wystąpić.




Komentarze


(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(podaj jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany)


Tagi: