Subskrypcja

Szukaj

Rozpoczęła się modernizacja przejścia granicznego w Zosinie

We wtorek rozpoczną się trwające do 10 września prace modernizacyjne na przejściu drogowym w Zosinie. Remont na polsko-ukraińskim spowoduje utrudnienia w odprawie podróżnych. Straż graniczna radzi w miarę możności korzystać z innych przejść.


Prace remontowe związane są z planowaną zmianą organizacji odpraw, zaleconą przez ekspertów z Unii Europejskiej - uzasadnił dyrektor Lubelskiego Zarządu Przejść Granicznych w Chełmie Waldemar Madej.

Obecnie odprawy turystów wyjeżdżających z Polski na Ukrainę przez Zosin obsługiwane są przez służby obu państw po stronie ukraińskiej. Gdy Polska wejdzie do Schengen służby graniczne nie będą mogły pracować poza granicami. Dlatego odprawy będą realizowana po stronie polskiej. Po remoncie zostaną ustawione dwa dodatkowe kontenery dla służb paszportowych i celnych. Powstanie także zatoczka przy jezdni oraz parking. Modernizację przejdzie też wiata oraz odnowi się zasilanie elektryczne.

Straż graniczna radzi korzystać z innych przejść. Granica w Zosinie obsługuje tylko ruch osobowy. Posiada 4 pasy odpraw.   
                    Wersja do druku

Komentarze


(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:


Komentarze:

(brak tematu) [2011-06-01 20:03 94.178.143.*]
Witam. Jakie są firmy ubezpieczeniowe na przejściu granicznym w Zosinie?
Dziękuję za informację.Pozdrawiam,Wacław Moska
odpowiedz »

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij