Ogłoszenia
Ogłoszenia
- SPECJALISTA DS. KOMUNIKACJI I CONTENT MARKETINGU
- Specjalista ds.obsługi posprzedażowej Wrocław
- pilot Bawaria
- PILOT NA JAPONIĘ na przełomie kwietnia/maja 2026
- B. P. Okno na Świat (Warszawa) - Specjalista ds....
- Specjalista ds. Turystyki w salonie Wakacje.pl
- Specjalista ds turystyki - Stargard
- Specjalista / Specjalistka ds. turystyki
- Specjalista d.s. turystyki kolonijnej -...
- Specjalista ds. Turystyki w salonie ITAKA
Booking Express - możliwość płatności bezpośrednio w hotelu
Grupa Transhotel wprowadza dziś (2.11.09) na rynek nową firmę, Booking Express, której system rezerwacji jest w zasięgu wszystkich biur podróży w Polsce.
Dzięki nowej marce, profesjonaliści z branży będą mogli umożliwić swoim klientom opcję płatności bezpośrednio w hotelu, bez konieczności jakichkolwiek opłat w momencie rezerwacji.
Centrum rezerwacji Booking Express jest całkowicie zintegrowane z platformą online TOR System Advanced. Booking Express można znaleźć na oddzielnej zakładce, z której agenci będą mieli dostęp do bardzo konkurencyjnych taryf w hotelach na całym świecie.
Rezerwacje wykonane za pomocą nowego narzędzia zachowują wszystkie zalety, jakie daje współpraca z Grupą Transhotel, jak na przykład gwarantowana prowizja. Poza tym, proces wyszukiwania dostępnych pokoi, a także sama rezerwacja odbywają się w ten sam sposób, co w przypadku innych produktów Grupy. Również kryteria bezpieczeństwa oraz łatwości obsługi pozostają bez zmian.
- Booking Express jest rewolucyjnym produktem w polityce handlowej Grupy Transhotel, ponieważ udostępniamy system rezerwacji hotelowych z opcją płatności bezpośrednio w hotelu. Trzeba podkreślić, że jest to opcja coraz częściej poszukiwana przez klientów - oznajmił Dyrektor Amadeo Franquet, Dyrektor Handlowy Grupy Transhotel. Wspomniał również o korzyściach jakie zyskują w ten sposób hotele, jak na przykład "bezzwłoczne uzyskanie pełnej kwoty należnej za rezerwację, bez konieczności oczekiwania na spłatę należności, jak w przypadku modułu kredytowego.
Grupa Transhotel powstała w 1994 roku. Tworzy ją obecnie 5 firm, które działają wyłącznie w przemyśle turystycznym: Transhotel, Hotele Kris, Hotelplus, Guiacom i Booking Express.
Komentarze
Tagi:
Dział biura turystyczne:
Loty na Sylwestra średnio za ponad
Oficjalny start sezonu
Dział dostawcy/usługodawcy branży:
Oficjalny start sezonu
Zmiana sekretarza generalnego Światowej Organizacji
Starsze aktualności:
POLREGIO przewiozło ponad 100 mln
Gdzie Polacy latali samodzielnie w
ETC publikuje wskazówki dla zrównoważonej
Accor ułatwia rezerwacje
Turystyka wspiera 33 finał
Gdańsk Europejską Stolicą Kultury
POT przyznała rekomendacje na lata
Ryanair planuje przewiezienie 20 mln
eSky zachęca do wczesnego planowania
MSiT chce 10 strategii dla
Norweg pod ubraniem chciał przemycić węże i jaszczurki
Franczyzobiorcy Burger Kinga pozywają sieć za nową promocję
Kuba drugi rok z rzędu zanotowała spadek liczby turystów
Kłopoty na Okęciu z powodu strajku pilotów Lufthansy
Centralwings odprawił czteromilionowego pasażera
Piloci i przewodnicy zrzeszeni
"Dama z łasiczką" wróciła do Krakowa
Tatry: nie ma już zagrożenia lawinowego
Co sądzicie o nowym biurze Netto Holiday
