Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Biuro Podróży Elit Tours
- Rezydent Hotelowy
- SPECJALISTA DS. KOMUNIKACJI I CONTENT MARKETINGU
- Specjalista ds.obsługi posprzedażowej Wrocław
- pilot Bawaria
- PILOT NA JAPONIĘ na przełomie kwietnia/maja 2026
- B. P. Okno na Świat (Warszawa) - Specjalista ds....
- Specjalista ds. Turystyki w salonie Wakacje.pl
- Specjalista ds turystyki - Stargard
- Specjalista / Specjalistka ds. turystyki
Londyn: pięciogwiazdkowy hotel przy ulicy Strand na sprzedaż
Obiekt hotelowo-apartamentowy w samym sercu Londynu - przy ulicy Strand 336-337 zostanie wystawiony na sprzedaż.
Przed inwestorami stoi więc okazja nabycia oraz ukończenia realizacji pięciogwiazdkowego hotelu oferującego 173 pokoje oraz 79 apartamentów mieszkalnych w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w centrum Londynu. Inwestycję rozważa wiele międzynarodowych firm pragnących wejść na londyński rynek hotelowy.
Hotel został częściowo zrealizowany i stanowi trójkątną, południowo-zachodnią część budynku z wyłożonym marmurem atrium w kształcie piramidy. Prace na miejscu budowy wstrzymano, ale zgodnie z planami obiekt ten, zaprojektowany przez pracownię Foster + Partners, po ukończeniu będzie oferować 173 pokoje w standardzie pięciogwiazdkowym oraz 79 apartamentów mieszkalnych i ok. 92 miejsca parkingowe na parkingu podziemnym.
Obiekt przy ulicy Strand 336-337 stanowi wysepkę na południowej stronie Aldwych pomiędzy West Endem a City. Znajduje się w pobliżu Bush House i naprzeciwko Hoteli One Aldwych i Waldorf Hilton oraz Strand Theatre. Inwestycja jest oferowana jako nieruchomość z pełnym prawem własności, do natychmiastowego objęcia oraz z możliwością modyfikacji proponowanego projektu przez nowego właściciela. Na przykład według planów część mieszkalna może zostać zmieniona na pokoje hotelowe lub apartamenty z obsługą.
Partnerzy PricewaterhouseCoopers Barry Gilbertson, Mark Shires i Russell Downs zostali ustanowieni syndykami obiektu i zlecili globalnemu doradcy w dziedzinie nieruchomości Cushman & Wakefield współpracę przy sprzedaży tej nieruchomości.
- Od czasu ustanowienia otrzymaliśmy ponad 140 zgłoszeń wskazujących na zainteresowanie tą inwestycją. Oczekujemy zaciętej rywalizacji inwestorów z całego świata o zakup nieruchomości - powiedział Barry Gilbertson, jeden z syndyków i partner ds. nieruchomości w PwC.
Komentarze
Tagi:
Dział biura turystyczne:
Turystyka potrzebuje od państwa wsparcia, a nie przejmowania roli
Itaka: nocne spotkanie z
Na ferie prowadzi Egipt, ale egzotyka także
Dział centra informacji i promocji:
W Polsce podróże są
a&o Hostels promuje turystykę młodzieżową w
Polska turystyka rośnie i będzie
Polacy wśród laureatów konkursu na najlepszy film
Starsze aktualności:
Intercity zadowolone z 2024
Picie na stokach potępiane
ACI EUROPE: Potrzebujemy zabezpieczenia przyszłości
POLREGIO przewiozło ponad 100 mln
Gdzie Polacy latali samodzielnie w
ETC publikuje wskazówki dla zrównoważonej
Accor ułatwia rezerwacje
Turystyka wspiera 33 finał
Gdańsk Europejską Stolicą Kultury
Interferie: w III kwartale wzrost zysków i frekwencji
Akcje firmy Amadeus w obrocie na hiszpańskim parkiecie
Gry miejskie sposobem na ożywienie turystyki
Uwaga! Zlotehotele.pl - nieuczciwa rezerwacja pokojów hotelowych przez internet!
Toruń: otwarcie pierwszego w Polsce hotelu B&B
Wzrost sprzedaży autobusów w pierwszej połowie 2005 r.
Rozstrzygnięto konkurs na Kucharza Roku 2008
Pociągiem retro na narty pod sam stok?
Tatry: ratownicy odnaleźli zwłoki hiszpańskiego turysty
Ruszył konkurs Switzerland Tourism pt. Dlaczego latem warto jechać do Szwajcarii?
Nowa oferta otwartych szkoleń kelnerskich firmy H&R System
