Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Pozyskiwanie klienta
- **Chcesz zdjąć sobie z głowy social media i...
- Specjalista ds. Turystyki - Warszawa Bemowo
- PRACA DLA INSTRUKTORA NARCIARSTWA/WYCHOWAWCY
- ITAKA POZNAŃ PLAZA - Starszy Specjalista ds....
- SPECJALISTY DS.PODRÓŻY
- Współpraca - Włochy (Veneto)
- PRACA W TURCJI- SEZON 2026
- Warszawa wynajem Tour Guide
- Wakacje.pl Kraków Witosa - Specjalista ds....
Nowe rozwiązanie dla kwaterodawców
Okres wakacyjny szczególnie sprzyja dłuższym urlopom. Osoby planujące indywidualny wyjazd zwykle rozpoczynają planowanie od przeglądania popularnych serwisów przedstawiających oferty obiektów noclegowych. O ile hotele na bieżąco udostępniają tam informacje o dostępności pokoi, o tyle pensjonaty czy kwatery prywatne takiej możliwości nie posiadają.
Wynika to z tego, że najczęściej są to niewielkie biznesy rodzinne, dla których koszt prowadzenia recepcji i ciągłej aktualizacji danych w Internecie pochłonąłby sporą część dochodów. Dlatego obsługą gości najczęściej zajmują się sami właściciele obiektów noclegowych.
W tym miejscu pojawia się problem. Chcąc wynająć pokój klienci są zmuszeni wykonać kilkanaście telefonów dzwoniąc do różnych obiektów i często słysząc: "przykro mi, ale w tym terminie nie posiadam wolnych pokoi". Jest to nieprzyjemna sytuacja zarówno dla osoby poszukującej noclegu, jak i dla osoby wynajmującej, gdyż wyszukiwanie wśród wielu rezerwacji wolnego terminu bywa kłopotliwe.
Rozwiązaniem tego problemu może się okazać prowadzenie kalendarza rezerwacji w telefonie komórkowym. Dzięki takiemu rozwiązaniu gestor bazy noclegowej może szybko sprawdzić dostępność pokoi i wykonać rezerwację. w tym celu powstała mobilna aplikacja na Androida - BedBooking, którą można bezpłatnie pobrać na stronie bedbooking.pl
Obecnie menadżer rezerwacji BedBooking jest rozwijany o nowe funkcjonalności, takie jak współdzielenie kalendarza rezerwacji z innymi współpracownikami oraz możliwość umieszczenia informacji o dostępności pokoi na stronie internetowej obiektu.
Sposób działania aplikacji obrazuje poniższy filmik:
Komentarze
Tagi:
Komentarze:
Mobilna aplikacja dla pensjonatów
[2013-07-06 07:25 83.11.167.*]
niech wszyscy zalegalizują kwatery, płacą podatki i w tedy można działać.
Szara strefa kwitnie , niech urząd skarbowy sprawdzi tych co się reklamują na stronach internetowych w tedy będzie równa i uczciwa konkurencja. odpowiedz »Mobilna aplikacja dla pensjonatów
[2014-01-27 10:41 46.76.37.*]
Grafik rezerwacji na Twoją stronę - dla kwaterodawców: odpowiedz »
Dział centra informacji i promocji:
W Polsce podróże są
a&o Hostels promuje turystykę młodzieżową w
Polska turystyka rośnie i będzie
Polacy wśród laureatów konkursu na najlepszy film
Dział hotele, pensjonaty:
Preferencje wyjeżdżających zmieniają
Polacy podróżowali częściej i wydając więcej w 2025
Starsze aktualności:
Przewodnik zdrowego podróżnika: jakie badania i szczepienia warto zrobić przed
Ubezpieczenia przydatne dla
Priorytety Rady UE dla transportu i
Raport o podróżach Polaków w
Narodowy Program Wsparcia dla Przemysłu Spotkań
WTTC: Turyści mówią o zrównoważonej turystyce, ale co
Coolcation nie tylko w
Intercity zadowolone z 2024
Picie na stokach potępiane
ACI EUROPE: Potrzebujemy zabezpieczenia przyszłości
Nowy prezes linii Virgin Atlantic
Rezerwuj bilety na loty ze Świdnika
Najsympatyczniejsi hotelarze są w Warszawie!
Sprzedaż wyjazdów zimowych w górę
Przewoźnik wprowadzi nowy system rezerwacyjny
Nowe hotele marki Ibis w centrum Krakowa
Grand Hotel i Leopolis we Lwowie przygotowują się do prywatyzacji na Euro 2012
Łódź: nowy terminal i wieża kontroli lotów
HRS skorzysta z nowej aplikacji Passbook
