Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Nomade - Specjalista ds. wsparcia sprzedaży
- Animator w klubie dla dzieci - Cypr Północny
- REZYDENT NA MAJORCE
- REZYDENT NA COSTA DEL SOL
- Specjalista ds. organizacji i rozliczeń imprez...
- Biuro Podróży Elit Tours
- Rezydent Hotelowy
- SPECJALISTA DS. KOMUNIKACJI I CONTENT MARKETINGU
- Specjalista ds.obsługi posprzedażowej Wrocław
- pilot Bawaria
Autosan zatrudnia
Jest szansa na uratowanie Autosanu? Możliwe, że tak. Syndyk zaczął ponowne zatrudnianie personelu.
"Tak, potwierdzam! Tak jak zapowiadałem, od początku listopada zaczynam porządkować także sprawy zatrudnienia. Umowy o pracę podpiszemy z osobami, które będą potrzebne fabryce. Dotyczy to nie tylko osób bezpośrednio produkcyjnych, ale także ze stanowisk pomocniczych i obsługi" - komentuje zarządzający Autosanem syndyk Ludwik Nowodworski.
Zatrudnianie nowych pracowników wiąże się z kompletem zamówień na przyszły rok na wydziale produkcji specjalnej oraz wydziale produkującym elementy nadwozi kolejowych. Wydział zamówień specjalnych realizuje zamówienia dla wojska.
"Tam, gdzie mamy potwierdzony pakiet zamówień na 2014 rok, podpisujemy umowy na czas nieokreślony. Nie wolno trzymać ludzi na huśtawce niepewności, podpisując z nimi umowy na czas określony" - komentuje syndyk. Równocześnie zaprzecza pogłoskom, że zatrudnieni pracownicy będą zarabiać najniższą krajową.
W zeszłym tygodniu cała załoga Autosanu dostała wypowiedzenia z pracy. Zaległe wynagrodzenia otrzymają z Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych.
Nie wiadomo ile dokładnie osób zostanie zatrudnionych. Syndyk planuje, że proces rekrutacji zostanie zakończony do 25 listopada.
Komentarze
Tagi:
Komentarze:
Nadzieja dla Autosanu?
[2013-11-13 09:27 46.170.166.*]
A może by ODDAĆ FABRYKE ZA DARMO DLA np. Mercedes , Renoult , MAN , firmie ktora produkuje autobusy , z zastrzeżeniem , że musi prowadzić produkcje odpowiedz »
Dział prawo i podatki:
Nad Bałtykiem Święta szansą na dobry koniec
Zakaz reklamy piwa uderzy nie tylko w branżę piwowarów. Ucierpi też
Przedłużony ruch bezwizowy do
Turysta może otrzymać zwrot całości ceny, nawet jeśli skorzystał z części
Dział transport:
Choroby przenoszone przez komary coraz
Na ferie prowadzi Egipt, ale egzotyka także
Starsze aktualności:
Raport o podróżach Polaków w
Narodowy Program Wsparcia dla Przemysłu Spotkań
WTTC: Turyści mówią o zrównoważonej turystyce, ale co
Coolcation nie tylko w
Intercity zadowolone z 2024
Picie na stokach potępiane
ACI EUROPE: Potrzebujemy zabezpieczenia przyszłości
POLREGIO przewiozło ponad 100 mln
Gdzie Polacy latali samodzielnie w
Smoo & Go otwiera trzy lokale w Gdańsku
Nowa, letnia siatka połączeń z Polski
Na lotnicze oferty dnia należy uważać!
Ryanair chce mieć bazę w Krakowie
Ryanair likwiduje loty do Holandii
Turyści zagrożeniem dla kontynentu?
Dziennikarz w przebraniu ujawnił korupcję
Branża turystyczna czeka na lepsze czasy
