Ponad 100 osób wyszło z restauracji nie płacąc rachunku

Do kuriozalnej sytuacji doszło w jednej z restauracji na północy Hiszpanii. Cała grupa klientów wyszła z restauracji nie płacąc rachunków.


"Klientów" restauracji poszukuje Hiszpańska Gwardia Cywilna. Osoby, które wyszły z lokalu bez regulowania rachunków nie były Hiszpanami.

Tańczyli i nagle zniknęli. Sto osób uciekło w ciągu minuty. Nie wychodzili w małych grupach, lecz zrobili to wszyscy naraz. - mówi właścicielu hotelu i restauracji Carmen w Bembibre.

Właściciel restauracji w rozmowie z agencją EFE powiedział, że bankiet zamówili obywatele Rumunii, a w rozliczeniu dostał tylko zaliczkę w wysokości 900 euro. Hiszpańska Gwardia Cywilna twierdzi, że wie w jakich okolicach mogą przebywać podejrzani i zapewnia szybkie rozwiązanie sprawy.

Właściciel stracił około 2 tysięcy euro. Lokalne media twierdzą, że była to około 120 osobowa rodzina świętująca chrzciny.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:


Komentarze:

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij