Subskrypcja





Szukaj







Aktualności dnia

Samochody odstawiamy do garażu

Aktualności: wszystkie » atrakcje turystyczne

W dniach 16 - 22 września Unia Europejska zamierza zachęcać Europejczyków aby nie używali samochodów i korzystali z komunikacji miejskiej, rowerów w wszelkich alternatywnych środków transportu. Do tej akcji miałyby się włączyć także miasta z krajów poza unijnych, jak na przykład Rumunia, Kanada, Japonia. Ogółem będzie to około 930 miast.


Komisarze europejscy chcieliby wpłynąć na władze lokalne, aby ułatwiały mieszkańcom korzystanie z publicznych środków transportu czy na przykład roweru.
Akcję zainauguruje konferencja w Londynie dotycząca sposobów redukcji zanieczyszczenia powietrza w miastach.




Komentarze


(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(podaj jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany)


Tagi: