Dział: Dam pracę

Praca dla Barmanow / Kelnerow w *** Hotelu

Data ważności: 2015-06-12
Województwo: -wszystkie-

Firma Walter-Fach-Kraft to renomowany niemiecka Agencja Pracy istniejąca na rynku już od 17 lat. Posiadamy ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec oraz Austrii. Zatrudniamy ponad 2200 osób. Wyróżnia nas międzynarodowe doświadczenie, setki zadowolonych kandydatów, którzy dzięki nam rozwijają swoje umiejętności zawodowe za granicą.

Obecnie szukamy pracowników na stanowisko:

BARMAN z j.niemieckim

Miejsce pracy: Niemcy, Oberhof

Nr referencyjny: DE/29/BAR/1304

Obowiązki:
- Profesjonalne przygotowanie drinków i koktajli
- Utrzymanie porządku w miejscu pracy
- Miła obsługa gości

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na stanowisku barman
- Dobra znajomość języka niemieckiego
- Wysoka kultura osobista
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- Chęć doskonalenia się w zawodzie barman

Oferujemy:
- Niemiecką umowę o pracę
- Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
- Pracę na pełen etat + płatne nadgodziny
- Wyżywienie zapewnione w Hotelu
- Pomoc polskojezycznej osoby z ramienia firmy
- Ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne opłacane w Niemczech
- Organizację przejazdu i zakwaterowania
- Płatny urlop + dodatek świąteczny
- Wypłacamy zaliczki
- Pomoc w uzyskaniu klasy podatkowej, meldunku w Niemczech

Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim wraz klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych na adres e-mail

Bedziemy kontaktować się wybranymi kandydatami:

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
ul. Olawska 17
50-123 Wrocław

Tel: +48 71 3666 081
Tel: + 48 669 851 420

Ogłoszeniodawca

Firma: Walter-Fach-Kraft Personal GmbH