Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Specjalista ds. turystyki BP Itaka -...
- Szukam partnerów: biura podróży i organizatorzy...
- Pilot wycieczki z Pozania do Alicante
- Rezydent lotniskowy w Turcji - dołącz do Anex Tour
- Salon Firmowy Itaka w Krakowie - Doradca Klienta...
- Odpowiedzialna, ale nie nudna praca.
- Specjalista ds. Sprzedaży Usług Turystycznych
- KRAKÓW Staż na 3 miesiące w BIURZE PODRÓŻY
- poszukuję pilota trasa Września- Warszawa
- KONSLUTANT/KONSULTANTKA DO DZIAŁU CALL CENTER
Germania zmienia nazwę
Germania Flug AG, której partnerem strategicznym i udziałowcem posiadającym 49% akcji jest Enter Air, zmienia nazwę.
Od początku lipca na europejskim rynku lotniczym pojawi się Chair Airlines, czyli nowa szwajcarska marka działająca dotychczas jako Germania Flug AG.
Rozpoczęcie działalności Chair Airlines to efekt trwającego od kilku miesięcy rebrandingu. Na początku roku szwajcarska spółka linii Germania definitywnie zerwała wszelkie związki z niemiecką grupą i rozpoczęła poszukiwania nowego partnera, który pomoże im zbudować solidną szwajcarską markę. Zarówno w nazwie jak i kolorystyce mamy teraz widoczne skojarzenia ze Szwajcarią na czym zależało wszystkich udziałowcom, w tym także i nam. Będzie to zupełnie odrębna linia, z produktem dopasowanym do szwajcarskiego rynku i popytu - mówi Grzegorz Polaniecki, członek zarządu Enter Air.
Zmiana nazwy na Chair Airlines nastąpi od 1 lipca 2019 roku i oznacza zakończenie intensywnego procesu transformacji, który został przeprowadzony w Germania Flug w ostatnich miesiącach. Linia od pięciu lat prowadzi przewozy regularne i czarterowe operując na rynkach europejskich oraz popularnych kierunkach wakacyjnych w Afryce i na bliskim wschodzie. Spółka ma w swojej flocie trzy samoloty Airbus A319, z których jeden został już przemalowany i obrandowany nowym logotypem.
W maju 2019 r., Enter Air podpisał umowę inwestycyjną o wartości 2 mln dolarów (około 7,7 mln zł) i objął 49% akcji tej linii, dzięki czemu uzyskał dostęp do szwajcarskiego rynku turystycznego. Umowa zawiera też opcję call uprawniającą Enter Air do objęcia dodatkowych akcji linii dających łącznie udział do 80% akcji.
Komentarze
Tagi:
Dział transport:
IATA: Oprócz Bliskiego Wschodu rynek lotniczy
Barcelona chce podnieść opłaty dla pasażerów
Rodziny częściej podróżują
Historyczne wyniki finansowe
Ryanair zmienia zasady przydziału miejsc dla rodzin z
Starsze aktualności:
Czy Polacy są już kłopotliwym
First minute dalej lepsze niż
Lublin będzie gospodarzem konferencji
Wakacje.pl proponują last
Grecja przesuwa wprowadzenie nowej
Stabilne wyniki w europejskiej
Emerytura marzeń - pływanie w niekończącej się
Rusza promocja turystyczna regionów poszkodowanych przez
Coraz więcej Polaków unika urlopu w
Były szef Travelist i Booking na Polskę dołącza do Nocowanie.pl
Wyłoniono Turystyczne Skarby Małopolski
Wyrok TSUE w sprawie strajku pilotów
Piwowarzy chcą m.in jednolitej stawki VAT dla gastronomii
Lufthansa wykorzystuję pozycję lidera
Obiecujący początek roku dla greckiej turystyki
Jak POT promuje Polskę podczas ITB?
Lufthansa zapowiada nowe połączenia
Bilety POLREGIO dostępne przez kolejną aplikację
First minute dalej kusi niską ceną
Kontrowersyjna umowa zakupu hotelu podpisana
Białoruś wprowadza ruch bezwizowy dla Polaków
