Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Rezydent Hotelowy i przedstawiciel biura...
- Pilot wycieczek GRECJA KRETA
- Specjalista ds Turystyki
- Poprowadzę pensjonat lub willę PODHALE
- Pracownik do biura podróży
- Asystent/-ka ds. charterów - KATOWICE
- Rezydent Turystyczny - praca na Rodos lub Kos
- Przewodnik Wycieczek Kulinarnych w Gdańsku
- DODATKOWA PRACA: Specjalista/ka ds. Turystyki
- pilot Mediolan 13-16.03.26
Esky poszerza ofertę o nowych przewoźników
Esky dodał do oferty ponad 90 nowo pozyskanych przewoźników, przez co znacząco poszerzył siatkę możliwych połączeń.
Wśród najnowszych partnerów Grupy są m.in. Gazpromavia - rosyjska linia lotnicza z siedzibą w Moskwie, której głównym portem przesiadkowym jest port lotniczy Moskwa-Wnukowo, a także Kish Air - irańska linia lotnicza z siedzibą w Teheranie, której głównym węzłem jest port lotniczy Teheran-Mehrabad.
Z kolei wprowadzone do oferty połączenia lotnicze realizowane przez libijskie narodowe linie lotnicze - Libyan Airlines - zapewniają nową siatkę połączeń z m.in. Trypolisu do Afryki, ale także na Bliski Wschód oraz do Europy. PIA czyli Pakistan International Airlines obsługują 27 krajowych i 42 międzynarodowe połączenia lotnicze z Azją, Europą i Afryką Północną
Ponadto, Grupa eSky włączyła do swojej oferty także połączenia realizowane przez południowoamerykańską linię FlyBondi oraz hiszpańską linię lotniczą Canaryfly, która specjalizuje się w regularnych rejsach pomiędzy Wyspami Kanaryjskimi.
Nasza oferta stale rośnie - zarówno pod kątem pakietów "Lot+Hotel", jak i coraz gęstszej siatki połączeń. Dzięki wprowadzeniu do naszego serwisu oferty ponad 90 nowych przewoźników mamy teraz jeszcze lepsze możliwości zaadresowania podróżujących z Bliskiego Wschodu, Rosji i byłych krajów radzieckich. Dla nas to kolejny krok także pod kątem ekspansji, ponieważ zazwyczaj zaczynamy od dobrego rozeznania lokalnego rynku i zbadania potrzeb podróżujących z danego kraju, a potem uruchamiamy domeny narodowe i sprzedaż. Nasze oczy zwrócone są na kraje postradzieckie, które mają z naszego punktu widzenia bardzo duży potencjał, a które również są ciekawym kierunkiem turystycznym dla użytkowników serwisów Grupy eSky na całym świecie - komentuje Łukasz Neska, Wiceprezes, Chief Marketing Officer w Grupie eSky.
Grupa eSky ma w swojej ofercie połączenia realizowane obecnie przez ponad 950 przewoźników - zarówno tanie linie lotnicze, chartery, jak i loty regularne.
Komentarze
Tagi:
Dział dla turystów:
Aplikacja Wakacje.pl nominowana do
Street Art zachęci do przyjazdów do
Dział transport:
Wyrok w sprawie przydziału slotów na obleganych
Ryanair zapowiada rekordową siatkę połączeń z
EES może generować duże opóźnienia w ruchu
Starsze aktualności:
Karta pokładowa może wystarczyć do wykazania potwierdzonej rezerwacji na
Jak sobie ułatwić komunikację z
Polska na Maderze 4-tym rynkiem
Ferie zimowe nie były w pełni
Konferencja Nowe Trendy w Turystyce już za 10
Druga edycja Responsible Incentive Travel
Wyjazdy wakacyjna znów
Hiszpania promuje się w Polsce z
Można ubiegać się o autoryzację wjazdu do Wielkiej
Rosną przychody greckich
Komisja Europejska zatwierdziła polski program zaliczek zwrotnych dla firm
Raport o podróżach Polaków w 2024
Polska będzie promowana w czeskiej telewizji
PHH: dodatkowy wolny dzień dla zaszczepionych pracowników
Wyjazdy do Turcji i Egiptu tańsze niż przed rokiem
Tour Salon kontynuuje projekt dla uczniów
Więcej Polaków może pozwolić sobie na wakacyjny wyjazd
Są wytyczne dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży
Nowelizacja rozporządzenia w sprawie ograniczeń w związku z pandemią wchodzi w życie
Polacy więcej szukają o podróżach za granicę
Więcej pasażerów i nowe inwestycje w PKP Intercity
UNWTO zajęło się turystyką miejską
Czarnek: można spokojnie planować ferie
Rozporządzenie otwierające hotele opublikowane w Dzienniku Ustaw
NIK skontrolowała system zarządzania promocją turystyczną
Start nowego sezonu turystycznego gorszy niż przed rokiem?
Rząd planuje nowe stawki składek na TFG
Barmanka z Krakowa wygrała polską edycję World Class
Turystyka 2030: Polacy postawią na biura podróży, technologie i bezpieczeństwo
