Ogłoszenia
Ogłoszenia
- poszukuję pilota trasa Września- Warszawa
- KONSLUTANT/KONSULTANTKA DO DZIAŁU CALL CENTER
- SPECJALISTA / SPECJALISTKA DO DZIAŁU KONTROLI...
- SPECJALISTY/SPECJALISTKI DO DZIAŁU MARKETINGU
- SPECJALISTA/SPECJALISTKA DS. ROZLICZEŃ I...
- Sun Way Travel w Łodzi poszukuje Specjalistki/ty
- Specjalista ds turystyki Konin - biuro podróży...
- Specjalista / Specjalistka ds. Turystyki
- Meble do salonu franczyzowego TUI
- Specjalista ds.Turystyki
Wicepremier Gowin daje nadzieję na otwarcie hoteli
Wicepremier i minister rozwoju, pracy i technologii dał nadzieję na otwarcie obiektów noclegowych w połowie lutego.
Uważam, że od 14 lutego w ścisłym reżimie sanitarnym mogłyby zacząć działać hotele. Analizujemy też sytuację związaną z innymi branżami. Niewykluczone, że MRPiT będzie rekomendować też w najbliższym czasie Radzie Ministrów inne poluzowania - powiedział wicepremier Gowin dla Polskiej Agencji Prasowej.
To pierwsza od dawna, pozytywna dla turystyki wypowiedź tak wysoko postawionego członka rządu. Potwierdzałoby to wcześniejsze nieoficjalne doniesienia RMF FM i Polsatu.
Niemniej lepiej wstrzymać się z radością do momentu oficjalnego ogłoszenia otwarcia. Zresztą komunikacja strony rządowej nie jest jednolita w tym zakresie. Szef kancelarii premiera, Michał Dworczyk mówi, że rząd do kwestii znoszenia ograniczeń "podchodzi z ostrożnością", a rzecznik rządu, Piotr Muller przekonywał, że luzowanie obostrzeń "nie jest oczywiste". Jak pisała Wirtualna Polska, odmrażaniu gospodarki przeciwny jest lider Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński, o czym można przeczytać na stronie wiadomosci.wp.pl
Mimo wszystko z niecierpliwością oczekujemy pozytywnych dla turystyki wieści.
Komentarze
Tagi:
Komentarze:
Nadzieja na otwarcie hoteli?
[2021-02-04 18:44 83.11.1.*]
Spieprzać z tymi obostrzeniami dla hoteli!!! Nie wierzę w pandemię! Ostatni przeczytałem na ten temat kilka książek : "Operacja Pandemia", "Fałszywa Pandemia - 2 części - i wiem jedno : daliśmy się wysterować ja "chłoptasie w piaskownicy" - wierząc że to jest pandemia. LUDZKOŚĆ : otwórzcie oczy! To jest nowy Porządek.
Krzysztof Z Mielna odpowiedz »Nadzieja na otwarcie hoteli?
[2021-02-05 10:00 46.204.32.*]
czyli jak zwykle, rządzenie w wykonaniu PIS-u to 'wrzutki' , propaganda i krętactwo. Zero odwagi i merytorycznej dyskusji. To wyjaśnia czemu tak bardzo im zależy na utrzymaniu ciemnoty w ciemnym ludzie .. odpowiedz »
Dział hotele, pensjonaty:
Marka ibis wchodzi na nowy
Dział prawo i podatki:
Ryanair zmienia zasady przydziału miejsc dla rodzin z
ESPT: Za mało czasu na testy systemu raportowania do
Od 1 lipca przedsiębiorcy turystyczni będą przekazywać wykazy umów do
Coraz bliżej nowelizacji rozporządzenia w sprawie opóźnień
Starsze aktualności:
Grecja przesuwa wprowadzenie nowej
Stabilne wyniki w europejskiej
Emerytura marzeń - pływanie w niekończącej się
Rusza promocja turystyczna regionów poszkodowanych przez
Coraz więcej Polaków unika urlopu w
Zamość szykuje się na
Strategiczne spotkanie WP
Więcej gości w obiektach noclegowych niż przed
Jakie są preferencje Polaków w tym
Ile cudzoziemcy wydawali w
Hotelarze dyskutowali jak dopasować rozwiązania technologiczne do nowej rzeczywistości
IGHP: Prognozy dotyczące rezerwacji w hotelach coraz gorsze
Nowe rozporządzenie w sprawie ograniczeń weszło w życie
Nowe zalecenia dla organizatorów zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży
Dokąd wybieramy się podróżując we dwoje?
Duży touroperator niewypłacalny
W maju zadebiutuje nowy przewoźnik
Wakacje.pl z kolejną gwiazdą w reklamach
Sieć a&o zbliża się do przedpandemicznych wyników
Historyczne wyniki finansowe PPL
Ustawa o imprezach turystycznych pełna niejasności
GUS: liczba turystów w obiektach noclegowych mocno spadła
