Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Szukamy pilota na 05.12 Gniezno-Bydgoszcz
- Specjalista ds. turystyki
- PRODUCT MANAGER/ FRONT OFFICE REPRESENTATIVE
- Itaka Toruń- G. Copernicus - doradca ds....
- Zainwestuje w biznes braza turystyczna
- pilotaż Kraków 10.12-12.12.2025
- Touroperator PRIMA HOLIDAY poszukuje pracownika
- Praktykant - obozy sportowe Hiszpania
- Specjalista ds. turystyki WAKACJE.PL Zduńska Wola
- Specjalista d.s. turystyki kolonijnej -...
Rusza konkurs Teraz Polska Turystyka
Polska Organizacja Turystyczna i Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego zapraszają młodych, ambitnych studentów i absolwentów studiów magisterskich do startu w konkursie "Teraz Polska Turystyka".
Celem konkursu jest promocja młodych talentów, których pasja i poziom wiedzy o aktualnych trendach czy koncepcje marketingowe o polskiej turystyce zostały starannie zwarte w obronionych pracach magisterskich, wzrost rozpoznawalności potencjału polskiej gospodarki turystycznej, wykreowanie pozytywnego wizerunku Polaków, pokazanie ich dokonań oraz ich wyróżnienie, jako przyszłych liderów i profesjonalistów w turystyce oraz wymiana i porównanie doświadczeń oraz osiągnięć dydaktycznych różnych środowisk akademickich.
Z wielką nadzieją zapatrujemy się na konkurs "Teraz Polska Turystyka". W studentach i absolwentach studiów magisterskich drzemie olbrzymi potencjał, a ich prace mogą przynieść wiele interesujących spostrzeżeń w tematyce rozwoju i promocji turystyki krajowej oraz przyjazdowej do Polski. Nowe, świeże spojrzenie jest niezbędne w nowoczesnym marketingu, a wymiana doświadczeń środowisk akademickich będzie nieocenionym wkładem w polską edukację. Pragniemy wykreować i wyróżnić młode talenty, dlatego bardzo gorąco zachęcam do udziału w konkursie - przyznał prezes POT Rafał Szlachta.
"Teraz Polska Turystyka" to konkurs na najlepsze prace magisterskie z szeroko rozumianego obszaru polskiej turystyki: jej rozwoju, promocji, konkurencyjności czy koncepcji marketingowych. W rywalizacji mogą brać udział studenci i absolwenci studiów magisterskich, których:
- prace dotyczą turystyki krajowej lub przyjazdowej do Polski,
- prace zostały obronione i ocenione co najmniej na stopień bardzo dobry.
- prace zostały obronione w okresie nie wcześniejszym niż po 1 stycznia 2020 roku.
Chętnie podejmujemy współpracę w tym zakresie, gdyż dysponujemy doświadczeniem zebranym podczas organizacji 11. edycji konkursu prac magisterskich "Teraz Polska Promocja i Rozwój". Promocja polskiej turystyki jest jedną z metod wspierania konkurencyjności kraju. Niewątpliwie jest to dziedzina, która ulega dynamicznym przemianom w ostatnim czasie, a zatem potrzeba jest systematycznych badań i analiz. Duże znaczenie ma również świeże i kompetentne spojrzenie młodych, dobrze wykształconych ludzi pełnych zapału do kontynuowania obranej tematyki - czy to na niwie teoretycznej, czy też praktycznej - podkreślił Krzysztof Przybył, prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego.
Aby przystąpić do Konkursu prosimy przesłać do POT wypełnioną kartę zgłoszeniową. Szczegółowe warunki udziału zawiera regulamin. Zgłoszenia są przyjmowane do 30 sierpnia 2022 r.
Wybór najbardziej interesujących publikacji odbywać się będzie w drodze głosowania z udziałem środowiska ekspertów i nauki.
Organizatorami konkursu są Polska Organizacja Turystyczna i Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego.
Realizacja konkursu to efekt porozumienia o współpracy między POT a Fundacją Polskiego Godła Promocyjnego. Jej celem jest skuteczne współdziałanie na szczeblu ogólnopolskim i kreowanie wybitnych talentów odpowiadających oczekiwaniom rynku turystycznego we współpracy ze środowiskiem naukowym.
Poniżej formularz zgłoszeniowy oraz zasady działania Kapituły oraz Komisji Ekspertów.
Możesz także pobrać plik: turinfo_20211213_formularz_zg_oszeniowy_teraz_polska_turystyka.docx
Możesz także pobrać plik: turinfo_20211213_zasady_dzia_ania_komisji_ekspert_w_i_kapitu_y_teraz_polska_turystyka.pdf
Komentarze
Tagi:
Dział biura turystyczne:
Ruch turystyczny w Grecji rośnie także
Ostrzeżenie MSZ przed
Enter Air podpisuje nową umowę z Coral
Dział hotele, pensjonaty:
Triverna: rośnie popularność świątecznych
Dział centra informacji i promocji:
Które miasta powinny się
Poznań rusza z promocją na jesień i
Andaluzja chce więcej
Starsze aktualności:
Śmierć trójki Polaków na
Accor pokazuje trendy w rezerwacjach na
Ecco Travel rozpoczyna WIELKĄ
Na ferie wyjedzie więcej
ECTAA ogłosiła Preferowany Kierunek Podroży na rok
POT: Ponad połowa Polaków wyjedzie gdzieś w
Kraków wśród wybranych przez
Które paszporty są
TSUE: Tożsamość płciowa klienta nie należy do danych niezbędnych do zakupu
Na wyspie Uznam nie chcą turystów z Polski?
Machu Picchu ponownie otwarte dla turystów
Wakacje.pl kupiły kolejną markę
Pomoc dla najbardziej poszkodowanych organizatorów
Tunezja: kwarantanna dla niezaszczepionych
IGHP: prawie 40 proc. osób zatrudnionych w hotelarstwie straciło pracę
Ceny w biurach nieco wyższe niż przed tygodniem
Jak hotelarze zamierzają poradzić sobie ze skutkami epidemii?
Nowy dyrektor sprzedaży My Travel
Japonia wprowadzi podatek wyjazdowy
Trwa nabór partnerów do Poznania za pół ceny
MSiT ogłosiło wyniki konkursu na dofinansowanie zadań z turystyki
Wykorzystano miliard złotych z Polskiego Bonu Turystycznego
Grecja zaczęła wymagać certyfikatów szczepień, lub testów przy lotach z wysp na kontynent
Sol-Tours z Krakowa: Korsyka, Sardynia, Sycylia
