Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Biuro Podróży w Pruszkowie
- Sprzedam bilety do Pałacu w Wilanowie
- Specjalista ds Turystyki Czechowice Dziedzice
- Specjalista d.s sprzedaży
- Specjalista d/s turystyki BP ITAKA
- Praca w Turcji/ pilot wycieczek
- Rezydent/-ka w Sun&Fun Holidays -> Albania...
- Junior Rezydent/ka w Grecji
- Specjalista ds. Turystyki
- Incentive Manager (Warszawa)
Będzie reaktywacja upadłej restauracji
Nieczynna od maja restauracji Pod Złotym Psem we Wrocławiu ma przejść reaktywację. Lokal ma wznowić działalność od lipca.
Kryzys na wrocławskim rynku gastronomicznym dał się we znaki także lokalom o ugruntowanej pozycji. Po prawie 12 latach działalności, najemcy restauracji na wrocławskim Rynku zbankrutowali.
Problemy restauracji z płaceniem czynszu zaczęły się już trzy lata temu. Na początku maja komornik zajął majątek trzech wspólników zarządzających lokalem, których dług łącznie sięga kilkaset złotych. Właściciele mają tez ogromny dług wobec pracowników, którym nie płacili za ostatnie dwa miesiące pracy. Mowa o kolejnych 20 tys. złotych.
Elżbieta Andrzejewska, prezes kamienicy Rynek 41 postanowiła tchnąć nowe życie w miejsce. Przejęła restaurację Pod Złotym Psem i zamierza odświeżyć wizerunek lokalu proponując wyższy poziom usług i smaczniejsze jedzenie.
Komentarze
Tagi:
Komentarze:
Upadła restauracja pod Złotym Psem
[2013-07-03 13:26 79.186.213.*]
"których dług łącznie sięga kilkaset złotych" - co to za dług? odpowiedz »
Upadła restauracja pod Złotym Psem
[2013-07-03 13:36 46.171.23.*]
Ale przecież w tej restauracji jedzenie było pyszne. Smutna to wiadomość, że nie działa :(. Moje dzieci jak wspominamy Wrocław od razu mówią "I pójdziemy pod Złotego Psa..... "
Ela K. odpowiedz »
Dział gastronomia:
Zachodniopomorscy hotelarze spodziewają się wysokiego obłożenia w
Kto znalazł się w przewodniku
Konferencja Nowe Trendy w Turystyce 2026 już za
Konferencja Nowe Trendy w Turystyce już w przyszłym
Starsze aktualności:
Ile cudzoziemcy wydawali w
Trudny początek lata na
Konsultacje dot. strategii zrównoważonej
ECTAA: poprawka do dyrektywy turystycznej lepsza, ale wątpliwości nadal
Co wybierają klienci eSky i ile wydadzą na
Komitet Ochrony Konsumentów przyjął stanowisko w sprawie nowelizacji dyrektywy
Polak lata na wakacje dla ładnych
Biura podróży ważnym kanałem sprzedaży
Ekologia może się opłacać w
Grecja wprowadza opłatę
KFC zapłaci 8 mln odszkodowania
Przewoźnik wprowadzi nowy system rezerwacyjny
Nowe hotele marki Ibis w centrum Krakowa
Grand Hotel i Leopolis we Lwowie przygotowują się do prywatyzacji na Euro 2012
Łódź: nowy terminal i wieża kontroli lotów
