Ogłoszenia
Ogłoszenia
- -PIASECZNO- franczyza RAINBOW obsługa klienta
- Obsługa klienta biuro agencyjne OKNO NA ŚWIAT
- Kadra na obozach w Polsce / lato
- Account Manager International
- sprzedam ośrodek wczasowy
- Kierownik biura podróży
- Pilotaż z Poznania do Warszawy/22-24.04
- Specjalista ds.turystyki - Biuro Podróży...
- praca zdalna w biurze podróży
- JUNIOR PRODUCT MANAGER
Podhale: Karta Tatrzańska także w lecie
Podhale przygotowało dla turystów, którzy odwiedzą polskie góry w długi weekend majowy letnią edycję karty tatrzańskiej. Dzięki niej skorzystają oni nawet z kilkudziesięciu zniżek na przeróżnego rodzaju atrakcje.
Już teraz górale zapowiadają, że w sezonie zimowym ponownie zostanie wydana ta specjalna karta uprawniająca do korzystania z atrakcji podhalańskich miejscowości z dużymi zniżkami.
Tymczasem w lecie, turyści będą mogli wybrać się m.in. do trzech kompleksów basenów termalnych w Szaflarach, Zakopanem, a także powstającej termy w Białce Tatrzańskiej (otwarcie zaplanowano na 15 czerwca). W ofercie znalazły się ponadto koleje krzesełkowe na Harendę, Butorowy Wierch, Małe Ciche, Kotelnicę Białczańską. Goście będą mogli skorzystać ze zniżek na zjeżdżalnię grawitacyjną na Gubałówce, parki linowe, karczmy, wybiorą się na spływ pontonami przełomem Dunajca, pójdą do kina albo pojeżdżą konno.
Muzeum Tatrzańskie przygotowało coś specjalnego. Oprócz samego głównego gmachu obiektu będzie można zwiedzać również dziesięć jego filii, muzeów oraz galerii sztuki w Zakopanem i na całym Podhalu i Spiszu.
W Karcie Tatrzańskiej nie zabrakło nowości. Pojawi się możliwość zamówienia dorożki do pensjonatu, którą turyści po promocyjnej cenie dotrą w wybrane miejsce. Zniżki obejmują również transport miejskimi taksówkami oraz busami.
Dla rowerzystów nie lada gratką mogą okazać się trasy widokowe udostępnione przez stacje narciarskie: Kotelnicę Białczańską, Małe Ciche oraz Harendę.
Karta Tatrzańska pojawiła się na Podhalu w Święta Bożego Narodzenia ubiegłego roku. Kartę turyści otrzymywali nieodpłatnie w chwili przyjazdu do pensjonatów biorących udział w projekcie. Dzięki niej mogli skorzystać ze zniżek m.in. na wyciągi narciarskie i wypożyczalnie sprzętu zimowego.
Akcję popierają zarówno sami turyści jak i biorący w niej udział przedsiębiorcy. Do tej pory z Karty skorzystało ponad 30 tys. turystów.
Karta Tatrzańska obowiązuje w Zakopanem, Poroninie, Kościelisku, Bukowinie Tatrzańskiej i Białym Dunajcu. Lista obiektów noclegowych biorących udział w akcji oraz same atrakcje znajduje się na stronie internetowej www.kartatatrzanska.pl.
Komentarze
Tagi:
Komentarze:
Letnia edycja karty tatrzańskiej
[2011-05-01 17:28 79.185.174.*]
Ciekawe odpowiedz »
Dział dostawcy/usługodawcy branży:
Rozpoczyna się konkurs Destination of Sustainable Cultural Tourism
TU Europa wprowadza nowe ubezpieczenie
ECTAA rozpoczyna współpracę z
POT sprawdza jak Polacy zamierzają spędzić
Dział promocje dla turystów:
Bilety FlixBusa dostępne w
LOT wprowadza odroczone
Wygoda Travel rozpoczęła sprzedaż oferty
eTravel dołącza do programu
Linie flydubai uruchomią specjalne połączenia dla kibiców
Dział atrakcje turystyczne:
Lublin z nową atrakcją
Które polskie muzea są najbardziej
Certyfikaty dla najlepszych atrakcji powiatu
Wielkopolska Organizacja Turystyczna chce ułatwić planowanie krótkich
Rozpoczyna się konkurs Destination of Sustainable Cultural Tourism
Dział hotele, pensjonaty:
OtoNoclegi: turyści wstrzymują się z
Certyfikaty dla najlepszych atrakcji powiatu
Rozpoczyna się konkurs Destination of Sustainable Cultural Tourism
Starsze aktualności:
Rośnie liczba turystów w
Początek roku w greckiej turystyce poniżej
Gault & Millau wraca do
Hotele w Europie i w Polsce z dobrymi
Jeszcze można zgłaszać się do konkursu na Najlepsze Wsie
Travelplanet.pl i Wakacje.pl
Nowa linia charterowa dla
Europejskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców Turystycznych rozpoczyna
Przepisy utrudniają powstawanie hoteli
Finalizacja prac przy nowej drodze startowej w Katowice Airport
Ceny biletów lotniczych idą w górę
Śmiertelny wypadek Polki na nartach
Czy jednodniowe restauracje są legalne?
II edycja Best Hotel Award 2012 rozpoczęta!
Premium Class dla klientów Neckermanna
Lublin: zabytkowa winiarnia dostępna dla turystów
Sopot: Weronika Marczuk otwiera restaurację
Travelport podpisuje umowę z AirAsia India
Euro podsumowanie - hotele i restauracje liczą zyski
Hotele coraz częściej wychodzą naprzeciw potrzebom kobiet
Pierwsze linie w Europie zezwalają na korzystanie z urządzeń elektronicznych
Makabryczne znalezisko w czarterowym samolocie
Sklepy spożywcze przyczyną bankructw restauracji?
Jumbo Jet awaryjnie lądował na Okęciu
Oświadczenie Alfa Star w sprawie problemów z powrotem turystów
Co fajnego nad Soliną i okolicach?
