Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Specjalista ds. turystyki BP Itaka -...
- Szukam partnerów: biura podróży i organizatorzy...
- Pilot wycieczki z Pozania do Alicante
- Rezydent lotniskowy w Turcji - dołącz do Anex Tour
- Salon Firmowy Itaka w Krakowie - Doradca Klienta...
- Odpowiedzialna, ale nie nudna praca.
- Specjalista ds. Sprzedaży Usług Turystycznych
- KRAKÓW Staż na 3 miesiące w BIURZE PODRÓŻY
- poszukuję pilota trasa Września- Warszawa
- KONSLUTANT/KONSULTANTKA DO DZIAŁU CALL CENTER
Hotel Anders nagrodzony
Mistrzostwa Świata w Siatkówce Plażowej Mazury 2013 organizowane przez Hotel Anders w Starych Jabłonkach zostały Imprezą Roku w plebiscycie organizowanym przez Przegląd Sportowy i TVP.
Nagrodę z rąk Ministra Sportu i Turystyki Andrzeja Biernata odebrali Andrzej Dowgiałło, prezes Grupy Anders oraz Tomasz Dowgiałło - dyrektor generalny Hotelu Anders.
"Wiedzieliśmy, że przyznając organizację mistrzostw świata dla Starych Jabłonek możemy liczyć na sukces" - na zakończenie mistrzostw imprezę komplementował Vicente Araujo, prezydent Międzynarodowej Federacji Piłki Siatkowej FIVB.
"Na sukces Mistrzostw Świata w Starych Jabłonkach pracował cały zespół Hotelu Anders - to obsługa techniczna, kucharze, kelnerzy, housekeeping, aż po managerów. Wszystkim i każdemu z osobna - załodze Hotelu Anders, partnerom, sponsorom, władzom regionu, działaczom, kibicom, zawodnikom, wolontariuszom i przyjaciołom składamy ogromne podziękowania. Bez Was ten sukces nie byłby możliwy!" - skomentował Andrzej Dowgiałło, właściciel Hotelu Anders.
Tomasz Dowgiałło, dyrektor generalny podkreślił doświadczenie Andersa w organizacji imprez: "Hotel Anders istnieje na rynku już ponad 20 lat - mamy olbrzymie doświadczenie w organizacji różnego rodzaju wydarzeń. W obecnych czasach hotel to nie tylko miejsce noclegu - to przede wszystkim sprawny organizator, świadczący usługi na najwyższym światowym poziomie. O jakości i atmosferze panującej w Andersie niech poświadczą liczby, bo w roku 2013 Hotel Anders odwiedziło 50 000 Gości. To dla nas wielka radość i olbrzymie wyróżnienie - 50 tys. osób nie mogło się mylić. Dziś z całym przekonaniem mogę powiedzieć - dla Andersa nie ma rzeczy niemożliwych, a na prawdziwie mistrzowskie imprezy zapraszamy do Starych Jabłonek" - powiedział.
Mistrzostwa Świata w Siatkówce Plażowej Mazury 2013 odbyły się w Starych Jabłonkach w pierwszym tygodniu lipca minionego roku. Hotel Anders znany jest jednak środowisku siatkarskiemu oraz kibicom siatkówki już od dawna - to tu co roku od 10 lat rozgrywane są prestiżowe międzynarodowe zawody siatkówki plażowej z cyklu World Tour, na których grają najlepsze pary siatkarskie na świecie.
Komentarze
Tagi:
Dział hotele, pensjonaty:
Triverna: Polacy rezerwują chętniej i
Wyższe opłaty miejscowe i zmiana zasad w
Dział nagrody i wyróżnienia:
Rainbow w pierwszej setce rankingu
Travelist rusza z 13. edycją rankingu najlepszych
Starsze aktualności:
Czy Polacy są już kłopotliwym
First minute dalej lepsze niż
Lublin będzie gospodarzem konferencji
Wakacje.pl proponują last
Grecja przesuwa wprowadzenie nowej
Stabilne wyniki w europejskiej
Emerytura marzeń - pływanie w niekończącej się
Rusza promocja turystyczna regionów poszkodowanych przez
Coraz więcej Polaków unika urlopu w
Bielsko-Biała i Ustka - promocja miasta w mieście
Siatka połączeń airberlin coraz większa
Na organizacji Euro 2012 skorzystają polskie hotele?
Działania popularyzujące turystykę krajową wygrały
Sześć restauracji na Wine&Food Open Day
Hotel Accor na portalu społecznościowym
Współpraca Polski i Tunezji - spotkanie ministrów turystyki
Interferie zmniejszają stratę netto
Pakiety Euro 2012: hotel + czarter
Nowa restauracja w warszawskim hotelu Sheraton
