Subskrypcja
Subskrypcja

Szukaj
SzukajAir China zmniejszy częstotliwość lotów do Korei Północnej

Narodowy chiński przewoźnik Air China poinformował, że niektóre połączenia do stolicy Korei Północnej zostaną zlikwidowane. Decyzja linii lotniczych jest spowodowana małym zainteresowaniem wśród pasażerów.


Linie lotnicze Air China zdementowały jednocześnie doniesienia medialne o rzekomym bezterminowym zawieszeniu wszystkich lotów do Pjongjangu. Air China nie wstrzymały obsługi trasy Pekin-Pjongjang, lecz tymczasowo zlikwidowały część połączeń na podstawie wyników sprzedaży biletów - przekazał przedstawiciel chińskich linii lotniczych.

Linie lotnicze zamierzają w przyszłości ustalać częstotliwość lotów do Korei Północnej właśnie za sprawą wyników sprzedaży. Informacje o zawieszeniu wszystkich połączeń pomiędzy Pekinem, a Pjongjangiem podała wcześniej chińska telewizja CCTV. Loty do stolicy Korei Północnej, Air China oferuje od 2008 roku. Połączenia na tej trasie często były zawieszane, z niewiadomych przyczyn. - wspomina stacja.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij