Subskrypcja
Subskrypcja

Szukaj
Szukaj

Prezes znanego przewoźnika zmienia branżę

Jeden ze znanych przewoźników już wkrótce bedzie musiał poszukać nowego prezesa.


Linie lotnicze easyJet stracą prezesa. Carolyn McCall podjęła decyzję o odejściu z zarządu linii lotniczych. Dotychczasowa prezes przewoźnika, z dniem 8 stycznia 2018 roku obejmie stanowisko prezesa telewizji ITV. Przed pracą w liniach lotniczych, McCall była prezesem Guardian Media Group.

Jak podaje The Guardian, jej całkowite wynagrodzenie byłoby "zasadniczo takie samo" jakie pobierał jej poprzednik, który zarobił około 27 milionów funtów w ciągu siedmiu lat. Jest to nieco mniej niż 30 milionów funtów, które McCall zarobiła od rozpoczęcia pracy w easyJet w 2010 r., do końca roku obrotowego linii lotniczych, który następuje we wrześniu.

Bardzo się cieszę z dołączeni do ITV. To fantastyczna firma operująca w dynamicznym sektorze. Nie mogę się doczekać, żeby poznać wszystkich współpracowników i przyłożyć się do osiągania przez nią możliwie najlepszych wyników - powiedziała Carolyn McCall.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij