Subskrypcja
Subskrypcja

Szukaj
Szukaj

Aktualności: wszystkie » transport


:: PIĄTEK, 2018-02-16 ::
 Przewoźnik może zapłacić jeśli pasażer nie będzie miał dokumentów
Przewoźnik może odpowiadać finansowo, jeśli pasażer na granicy nie będzie miał dokumentów uprawniających go do wjazdu do Polski - uznał Wojewódzki Sąd Administracyjny. W trakcie kontroli granicznej okazało... więcej »


 LOT wprowadza nowe połączenie z Warszawy
Nasz narodowy przewoźnik uruchomi kolejne połączenie z Lotniska Chopina. Od 4 czerwca PLL LOT będą obsługiwać połączenie do Hanoweru. To ósme niemieckie lotnisko w siatce przewoźnika. Na tej trasie LOT... więcej »
:: CZWARTEK, 2018-02-15 ::
 Nowe połączenie z wrocławskiego lotniska
Kolejna lotnicza nowość we wrocławskim porcie lotniczym. Pasażerowie korzystający z Portu Lotniczego Wrocław dostaną do dyspozycji połączenie do Stuttgartu. Ruszy ono 25 marca 2018 roku. Rejsy będą realizowane... więcej »
:: ŚRODA, 2018-02-14 ::
 Ryanair z nowym rozkładem lotów z polskich lotnisk
Ryanair ogłosił rozkład lotów na zimę 2018/19. W 2018 roku Ryanair zaoferuje prawie 60 nowych tras i che obsługużyć w Polsce ponad 11 milionów pasażerów. Warszawa Modlin: 3 nowe trasy na lato: Burgas, Pescara,... więcej »
 Cyfrowa prasa w Finnair
Finnair udostępnił klientom wybór międzynarodowej prasy w formacie cyfrowym na trasach dalekodystansowych. Od 8 lutego za pośrednictwem portalu Nordic Sky, na pokładzie samolotów Finnaira A330 i A350 można... więcej »
:: WTOREK, 2018-02-13 ::
 Emirates potwierdza duże zamówienie
Emirates zawarły umowę na 20 nowych samolotów A380 z opcją zakupu 16 kolejnych zgodnie z postanowieniami listu intencyjnego podpisanego w styczniu tego roku. O podpisaniu listu pisaliśmy w aktualności Airbus... więcej »
 Yanair otworzy połączenie z Krakowa
Yanair otworzy nowe połączenie z portu lotniczego w Krakowie-Balicach. 22 maja br. ukraiński przewoźnik zainauguruje połączenie z Kraków Airport do Odessy. Loty z Kraków Airport na lotnisko oddalone 7 km od... więcej »
 Wizz Air uruchomi nowe połączenie z Olsztyna
Wizz Air ogłosił nową trasę z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury. Samoloty węgierskiego przewoźnika polecą z Olsztyna do Dortmundu. Nowe połączenie zacznie działać 14 maja. Loty będą odbywać się dwa razy w... więcej »
 Nowa wieża kontroli lotniska w Kraków Airport
Polska Agencja Żeglugi Powietrznej zakończyła proces uruchamiania operacyjnego nowej wieży kontroli lotniska w Kraków Airport - poinformowały władze portu. Budowa nowej wieży trwała 17 miesięcy i została... więcej »
 LOT zwiększy ilość rejsów
Polskie Linie Lotnicze LOT zwiększą częstotliwość rejsów na 25 trasach. Nasz narodowy przewoźnik zaoferuje o 130 rejsów tygodniowo więcej, niż w sezonie letnim 2017 r. W tym roku - w porównaniu z sezonem... więcej »
:: PIĄTEK, 2018-02-09 ::
 Więcej pasażerów w Ystad
Podsumowanie 2017 r. pokazuje, że port w Ystad może świętować kolejny rekordowy rok. Zarówno w 2015, jak i 2016 r. ruch w Porcie sukcesywnie rósł - ten trend utrzymał się również w roku ubiegłym. Wyraźnie... więcej »
:: CZWARTEK, 2018-02-08 ::
 Lufthansa w nowych barwach
Lufthansa pokazała swój nowy, zmodernizowany wizerunek marki klientom i pracownikom podczas dwóch dużych wydarzeń we Frankfurcie i Monachium w środę, 7 lutego. Najbardziej widoczną zmianą jest nowe malowanie... więcej »
 Nowa funkcjonalność w Google zagrozi OTA?
W mobilnej wyszukiwarce Google znajdzie się możliwość rezerwacji biletów lotniczych i rezerwacji hotelowych. Nowa funkcjonalność będzie wprowadzana stopniowo i na razie będzie dostępna tylko w niektórych... więcej »
:: ŚRODA, 2018-02-07 ::
 Enter Air wchodzi na rynek brytyjski
Enter Air i brytyjskie biuro podróży zawarły umowę o współpracy na sezon Lato - Jesień 2018. Enter Air nawiązały współpracę z Sunvil International Sales, brytyjskim biurem podróży, działającym pod marką Sunvil... więcej »
:: WTOREK, 2018-02-06 ::
 Katowice Airport pobił styczniowy rekord
Port Lotniczy w Pyrzowicach pobił styczniowy rekord. Po raz pierwszy w styczniu, ilość obsłużonych pasażerów przekroczyła 200 tysięcy. W styczniu 2018 roku w Katowice Airport w ruchu ogółem zostało obsłużonych... więcej »
 Dobry styczeń we Wrocławiu
Nowy rok dobrze rozpoczął się dla portu lotniczego we Wrocławiu. Które kierunki cieszyły się największym zainteresowaniem? Jakiego rodzaju połączenia były najpopularniejsze? Władze portu opublikowały... więcej »
:: PONIEDZIAŁEK, 2018-02-05 ::
 Ryanair wprowadza klauzule brexitową
Irlandzki przewoźnik, chcąc się zabezpieczyć postanowił wprowadzić "klauzule brexitową". Co dla pasażerów oznacza nowa regulacja? Podczas konferencji prasowej, przedstawiciele Ryanair poinformowali o... więcej »
 Ilu pasażerów obsłużyło bydgoskie lotnisko w styczniu?
Czy styczeń był udany dla Portu Lotniczego Bydgoszcz? Władze lotniska opublikowały statystyki z pierwszego miesiąca roku. W pierwszym miesiącu 2018 liczba podróżnych w Porcie Lotniczym Bydgoszcz wzrosła o... więcej »
 Nowe połączenie z Warszawy-Modlin
Port lotniczy Warszawa-Modlin zyskał nową trasę. Końcem października 2018 roku, z warszawskiego lotniska, samoloty Ryanaira będą latały do Ammanu w Jordanii. Kursy będą się odbywać dwa razy w tygodniu.... więcej »
:: PIĄTEK, 2018-02-02 ::
 Jakie są efekty pracy Rzecznika Praw Pasażera Kolei?
Rok temu, 1 lutego 2017 roku, prezes Urzędu Transportu Kolejowego, Ignacy Góra powołał Joannę Marcinkowską na stanowisko Rzecznika Praw Pasażera Kolei. Jakie są efekty jej pracy na tym stanowisku? Zadaniem... więcej »
 Dobry styczeń w Balicach
Nowy rok zaczął się optymistycznie dla lotniska w Balicach. Ilu pasażerów podkrakowski port lotniczy obsłużył w styczniu? W styczniu Kraków Airport obsłużył 440 657 pasażerów. Jest to wynik o 20% lepszy (74... więcej »
:: CZWARTEK, 2018-02-01 ::
 Zmiany na lepsze w Ryanair?
Irlandzki przewoźnik ujawnił szczegóły programu Always Getting Better na 5. rok. Plan zakłada znaczne usprawnienia w zakresie obsługi klienta, cyfryzacji, usług dodatkowych, a także ochrony środowiska. Nowe... więcej »
:: ŚRODA, 2018-01-31 ::
 eSky.pl sprawdza podróżnicze preferencje Polaków
Serwis turystyczny eSky podsumował rok 2017 pod kątem preferencji podróżnych Polaków. Z zebranych danych wynika, że coraz więcej osób samodzielnie organizuje swoją podróż i decyduje się na zakup biletu... więcej »
:: WTOREK, 2018-01-30 ::
 75 milionów koron na modernizację promu
Fjord Line poinformował o modernizacji MS Stavangerfjord. Na pokładzie tego promu w Skandynawii trzystu pracowników, w ciągu sześciu tygodni wybudowało kilkadziesiąt nowych kabin i ogród zimowy. Inwestycja... więcej »
:: PONIEDZIAŁEK, 2018-01-29 ::
 Udogodnienia dla pasażerów w Lufthansie
Pasażerowie podróżujący Lufthansą będą mogli rozpocząć podróż znacznie bardziej zrelaksowani - od teraz będą korzystać z automatycznej odprawy na wszystkie rejsy w Niemczech i po Europie. Karta pokładowa na... więcej »
Starsze


Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij