Subskrypcja





Szukaj







Aktualności dnia

Ekolodzy blokują rozbudowę lotniska Heathrow

Aktualności: wszystkie

Ekolodzy z organizacji Greenpeace zablokowali rozbudowę lotniska Heathrow. Przedstawiciele Greenpeace wykupili bowiem działkę na terenie tego międzynarodowego portu pod Londynem.


Niewielki kawałek gruntu w podmiejskiej wiosce Simpson biegnie w poprzek planowanego trzeciego pasa startowego lotniska.

Współwłaścicielami działki, razem z Greenpeace'em, są znani aktorzy: Emma Thompson, zdobywczyni Oskara, oraz komik Alistair McGowan. Na liście właścicieli figuruje też Zac Goldsmith, działacz na rzecz ochrony środowiska.

Ekolodzy sprzeciwiają się rozbudowie port, mówiąc, że przyniesie to wzrost hałasu oraz dalsze zanieczyszczanie środowiska.




Komentarze


(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(podaj jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany)


Tagi: