Ryanair: nowe połączenie Kraków - Eindhoven

Jak poinformowały we wtorek władze Ryanair - od sezonu zimowego pasażerowie będą mogli latać z Krakowa do Eindhoven.


Rejsy do tego miasteczka położonego na południu Holandii wystartują 31 października i będą się odbywać w poniedziałki i piątki.

Katarzyna Gaborec, Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży na Europę Centralną powiedziała: "To jest bardzo dobry tydzień dla polskich pasażerów. Mam przyjemność ogłosić kolejne uruchomienie nowego połączenia z Krakowa do Eindhoven, które będzie dostępne w sprzedaży od jutra. Jest to pierwsze połączenie Ryanair z Polski do Holandii".

Jan Pamuła, prezes Kraków Airport podkreśla: "Bardzo nas cieszy to połączenie. Mamy nadzieję, że będą z niego korzystać nie tylko pasażerowie udający się do Holandii, ale i do Nadrenii Północnej-Westfalii".

W tym tygodniu ogłoszono trzy nowe połączenia z Poznania do Rzymu, Barcelony i Oslo, a także ponownie zostaną uruchomione loty z Wrocławia do Rzymu i dzięki zainteresowaniu stolicą włoską zwiększono częstotliwość lotów z Krakowa.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij