Subskrypcja

Subskrypcja

Szukaj

Szukaj

Autobus PKP Intercity!

Od 4 lipca br. PKP Intercity zaczyna przewozić swoich klientów autokarem z Warszawy do Wilna.


Autobus PKP Intercity zastąpi zawieszony pod koniec maja pociągu Balti (Warszawa-Wilno).
Nowoczesny, komfortowy, 48-mio miejscowy autokar wyposażony w klimatyzację, toalety i video odjeżdżać będzie z Warszawy w poniedziałki, środy i piątki o godz. 23.00, ze specjalnego miejsca przed Dworcem Centralnym (od strony Złotych Tarasów) oznakowanego jako przystanek Intercity. Autobus zatrzymywał się będzie także w Białymstoku - przed dworcem kolejowym - na podobnie oznakowanym przystanku.

W pierwszy kurs - próbny autobus INTERCITY wyjechał 1 lipca. Od 4-go lipca będzie jeździł już regularnie: odjazd z Warszawy w poniedziałki, środy i piątki, a powrót z Wilna we wtorki, czwartki i soboty o godz. 22.00 (sprzed dworca kolejowego w Wilnie).

Bilet na trasie Warszawa-Wilno kosztuje 19.30 euro, na trasie Białystok-Wilno - 15.70 euro.
Komentarze


(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:


Komentarze:

PKP/CESKE DRAHY [2010-04-20 22:21 188.33.94.*]
Ludzie dajcie na wakacje pociagi bezposrednie do Pragi i najlepiej to dwa a nie jak mialy to Przewozy Regionalne to byly pociagi i nawet dwa i bylem zadowolony a teraz jak prowadzi to pkp Inter City to kurcze tylko jest jeden obciety kurs do Pardubic
Zastanowcie sie Bardzo Prosze o wyrozumialosc przeciez zmodernizowaliscie trase do Prahy Wrocław-Miedzylesie-Lichkov Bardzo lubie podróżować pociagami po kraju i poza krajem
Daniel Fieger Wrocław
odpowiedz »

kolej [2005-12-29 14:19 .*]
no, jak tak dalej pojdzie to koleją będziemy balonem latać... odpowiedz »

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij