Nowy luksusowy hotel w Tałtach na Mazurach

Na Mazurach powstanie luksusowy - czterogwiazdkowy hotel, który swoim standardem przyćmi nawet mający trzy gwiazdki Hotel Gołębiewski.


Budowa nowego obiektu ruszy już we wrześniu w Tałtach nad jeziorem Tałtowisko. Pierwsi goście będą mogli zamieszkać w hotelu już wiosną 2007 roku.

Inwestor, Europejski Fundusz Hipoteczny, dostał już od władz gminy Mikołajki potrzebne do rozpoczęcia budowy pozwolenia, a pierwsze spychacze i koparki mają się pojawić nad jeziorem Tałtowisko we wrześniu.

Czterogwiazdkowy hotel stanie na ponad 10-hektarowej działce za wsią Tałty. Zapowiada się naprawdę imponująco - 232 pokoje (najmniejszy o powierzchni 38 metrów kw.), w tym 25 apartamentów, m.in. prezydencki z własną sauną, jacuzzi i fitness klubem. Obiekt będzie miał też podziemny parking, trzy kryte baseny, sauny, łaźnia turecką, korty do tenisa i squasha, kręgielnie, sala bilardową, kawiarnie internetową, lodowisko i pole golfowe. Przy hotelu, nad brzegiem jeziora stanie Marina, gdzie będzie można wypożyczyć jacht czy motorówkę. Na terenie hotelu powstanie też klinika jednego dnia. - Lekarze będą przeprowadzać tam bezinwazyjne zabiegi, które będą transmitowane w celach szkoleniowych do jednej z 23 sal konferencyjnych - zapowiada Maciej Fenicki z Funduszu. - Współpracujemy już z lekarzem, który podejmie się prowadzenia takich zabiegów.

Koszt inwestycji szacowany jest na kwotę 30 mln euro.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:


Komentarze:

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij