Tunezja wraca do oferty Thomasa Cooka

Thomas Cook wznowi loty do Tunezji dla brytyjskich klientów - poinformował koncern w komunikacie. Brytyjski touroperator będzie wysyłał swoich klientów do Tunezji od 13 lutego.


Wznowienie wyjazdów do Tunezji rozpocznie się trzema cotygodniowymi lotami do Enfidha z Manchesteru, Londynu Gatwick i Birmingham. Od kwietnia zostaną wznowione loty z Glasgow, a od maja z Newcastle i Londynu Stansted.

Decyzja o ponownym wprowadzeniu Tunezji do oferty, została po złagodzeniu przez rząd brytyjski zaleceń dla podróżujących do tego kraju.

Tunezja od dziesięcioleci jest popularną destynacją turystyczną, a trzy pierwsze loty zostały wyprzedane. Piękne plaże, słoneczna pogoda przez cały rok, historyczne ruiny i smaczne lokalne jedzenie sprawiają, że Tunezja przyciąga wielu turystów - powiedział Chris Mottershead, Dyrektor Zarządzający Thomas Cook UK.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij