Subskrypcja
SubskrypcjaSzukaj
SzukajNowe połączenia Lufthansy

Lufthansa poszerza siatkę połączeń i zaoferuje nowe międzykontynentalne połączenia z Frankfurtu i Monachium latem 2018 roku.


Nowością z Frankfurtu jest San Diego - drugie największe miasto w Kalifornii. W letnim rozkładzie w 2018 r., Lufthansa będzie latać z Frankfurtu do San Diego 5 razy w tygodniu.

Również latem 2018 r., Lufthansa ponownie wprowadzi do rozkładu trasę do Singapuru z Monachium. Ze stolicy Bawarii do ekonomicznej metropolii Azji pasażerowie będą mogli polecieć 5 razy w tygodniu. Jednocześnie, Lufthansa zaoferuje dodatkowe rejsy z Monachium do Chicago. Zamiast 7 razy w tygodniu, linia poleci do "Wietrznego Miasta" 10 razy tygodniowo.

Od lata 2018 r. Lufthansa wprowadzi Airbusy A380 na rejsach międzykontynentalnych z Monachium do Los Angeles, Hong Kongu i Pekinu. W tym celu linia przeniesie 5 ze swoich 14 maszyn Airbus A380 z Frankfurtu do Monachium.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij