PKP Intercity miała problem ze sprzedażą promocyjnych biletów do Berlina

Promocja PKP Intercity, umożliwiająca zakup biletów do Berlina (tam i z powrotem z miejscówką za 5 euro) miała ruszyć o godzinie 1.00 12 i 13 października. BYła tak atrakcyjna, że w kilku miastach Polski setki osób nocą ustawiła się w kolejce do kas.


Niestety, około godziny 1.15 okazało się, że system sprzedaży nie działa. Jak poinformowała rzecznik PKP Intercity Adriana Chibowska, problemy wystąpiły po stronie niemieckiej.

Godzinę później chętni mogli kupować bilety biletów, ale tylko w jedną stronę - do Berlina. PKP zapewniło, że każdy, kto kupił bilet do niemieckiej stolicy po promocyjnej cenie, będzie miał możliwość wykupienia biletu powrotnego również po cenie.

Bilety po tak okazyjnej cenie można było kupić jedynie 12 i 13 października. Liczba promocyjnych miejsc była ograniczona, a bilet można było wykupić na jeden z pięciu najbliższych weekendów.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij