Subskrypcja





Szukaj







Aktualności dnia

Ponad 2 promile u kierowcy PKS!

Aktualności: wszystkie » atrakcje turystyczne

Policja zatrzymała w Kotomierzu koło Bydgoszczy kierowcę rejsowego autobusu PKS, który miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. W ciągu weekendu 11-12 lutego, policjanci z województwa kujawsko- pomorskiego zatrzymali kilkudziesięciu pijanych kierowców.


Rzecznik kujawsko-pomorskiej policji Jacek Krawczyk poinformował - 47-letni kierowca prowadził autobus PKS relacji Koronowo - Trzeciewiec. Powiadomieni o jego dziwnym zachowaniu policjanci zatrzymali go na trasie i poddali badaniu trzeźwości, które wykazało 2,12 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Pasażerowie, którzy znajdowali się w autobusie zostali odwiezieni do celu podróży przez innego kierowcę. Pijany kierowca trafił do aresztu i na pewno straci pracę.




Komentarze


(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(podaj jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany)


Tagi:


Komentarze:

pijany kierowca autobusu [2008-02-10 16:05 .*]
ja tez woze ludzi, ale jak juz wypije to nie przychodze do pracy, wczesniej mowiac szefowi odpowiedz »

jak to możliwe!! [2006-03-31 18:19 83.8.248.*]
Często podróżuje pks ale mi się taki wątek z pijanym kierowcą jeszcze nie zdarzył przecież ten kierowca ponosi całkowitą odpowiedzialnośc za pasażerów w autobusie powinien odrazu stracić prace i to natychmiast!!! bez żadnego wahania!! i mam nadzieje że ten kierowca już nie usiadzie nigdy za kółkiem bo jazda z nim to ŚMIERĆ W OCZACH!!!!!
pozdrawiam!!
odpowiedz »

pijany kierowca autobusu [2008-02-10 16:05 .*]
ja tez woze ludzi, ale jak juz wypije to nie przychodze do pracy, wczesniej mowiac szefowi odpowiedz »





Archiwum 2005/49   Archiwum 2005/51   Archiwum 2005/10