Nowa odsłona kieleckich targów turystycznych?

Organizatorzy kieleckich targów turystycznych "Voyage" podjęli walkę z niską popularnością imprezy - chcą otworzyć się i dosłownie wyjść do klienta. Dlatego w tym roku organizowane będą imprezy towarzyszące targom: Wielkanocny Jarmark Świętokrzyski oraz Sabat Czarownic.


Ma to na celu przekształcenie regionalnej imprezy w ogólnopolskie targi promocyjno-handlowe, które zainteresują potentatów branży turystycznej.
Targi "Voyager" w tym roku odbędą się w dniach 29-31 marca. W tym czasie odbywać się będą również targi edukacyjne i rehabilitacyjne. Po raz pierwszy odbędzie się "Giełda ofert turystycznych" oraz "Salon uzdrowisk, sanatoriów i spa", w których wezmą udział wszystkie większe uzdrowiska. Świętokrzyski Sabat Czarownic będzie okazją do obejrzenia najlepszych regionalnych twórców, a na jarmarku Świętokrzyskim będzie można spróbować lokalnych specjałów, zapoznać się z tradycją wielkanocną tego regionu. Wszystkie imprezy będą wzbogacone o konkursy z nagrodami. Jest to skierowana do wystawców oferta spędzania wolnego czasu podczas targów, która ma spowodować, że przedsiębiorcy powrócą na Kielecczyznę również w celach turystycznych.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij