Aktualności
Ogłoszenia
Aktualności dnia
Targi Wyposażenia Hoteli Invest-Hotel
Aktualności: wszystkie
Targi Wyposażenia Hoteli Invest-Hotel, specjalistyczne wydarzenie branży hotelarskiej w Polsce i Europie Środkowej, odbędą się tradycyjnie w Poznaniu, w dniach od 20 do 23 października 2010.
Tegoroczna 12. edycja targów Invest-Hotel zapowiada się ciekawie. Zainteresowanie targami jest bardzo duże zarówno wśród wystawców jak i zwiedzających targi profesjonalistów. W porównaniu do roku 2009 obecnie można mówić o boomie hotelowym. W związku z organizacją EURO 2012 powstają nowe hotele, jak również remontują się już istniejące, a co za tym idzie wzrasta liczba zamówień wśród dostawców produktów do hoteli. Swoją obecność na targach Invest-Hotel zapowiedziało już kilkadziesiąt dostawców produktów i usług dla hoteli, pensjonatów, uzdrowisk, sanatoriów, ośrodków wypoczynkowych i sal konferencyjnych, a zgłoszenia wciąż napływają.
Ekspozycja targowa, która będzie miała miejsce w nowoczesnym kompleksie pawilonów 3 i 3A, podzielona zostanie na następujące strefy tematyczne: pokój hotelowy, łazienka hotelowa, recepcja hotelowa, restauracja hotelowa, sala konferencyjna oraz Spa & Wellness w hotelu. Sporą część wystawy stanowić będą meble hotelowe, jak również profesjonalne oświetlenie, tekstylia, ceramika łazienkowa oraz materiały i usługi budowlano-wykończeniowe (instalacje, drzwi, tapety, wykładziny, projektowanie itp.). W ofercie wystawców znajdą się również: systemy komputerowe, odzież specjalistyczna dla gastronomii i hotelarstwa, środki czystości oraz specjalistyczne wyposażenie okołohotelowe.
Targi pozwalają zapoznać się z przekrojową ofertą produktów i usług dostępnych na rynku. W poszukiwaniu najnowszych trendów w wyposażeniu, innowacji technologicznych oraz fachowej wiedzy z branży, co roku targi Invest-Hotel odwiedza profesjonalna publiczność z Polski i zagranicy (inwestorzy, projektanci, generalni wykonawcy, właściciele i menadżerowie hoteli, architekci i projektanci wnętrz). Dobre perspektywy na rynku hotelarskim sprawiły bowiem, iż rynek polski stał się równie atrakcyjny dla zagranicznych dostawców i inwestorów.
Targi Invest-Hotel odbywają się równolegle z Targami Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON, którego uczestnikami są m.in. właściciele i gestorzy bazy hotelowej.
Tegoroczny program wydarzeń targów Invest-Hotel będzie obfitował w konferencje poświęcone m.in. inwestycjom hotelarskim u progu EURO 2012, nowym kierunkom rozwoju branży hotelarskiej oraz jakości usług w polskich hotelach pod kątem Spa & Wellness. Nie zabraknie wystawy modelowych gabinetów SPA oraz pokazów egzotycznych masaży. Będzie można skorzystać z Punktów Konsultacyjnych dot. inwestycji, jak również prowadzenia ośrodków Spa & Wellness. Kontynuowany również będzie cykl konferencji poświęconych marketingowi internetowemu, a także powstanie zupełnie nowy cykl dedykowany wzornictwu i architekturze w hotelu. Najciekawsze wydarzenia prezentowane są poniżej:
Konferencja "Hotelowe Spa - jak zbudować profesjonalne standardy dla Spa w hotelu",
Konferencja "Nowe kierunki rozwoju branży hotelarskiej w Polsce",
Dyskusja panelowa "Kulisy prowadzenia biznesu Spa w Polsce, z doświadczeń inwestorów i managerów",
Kongres Spa & Wellness dot. jakości usług w polskich hotelach pod kątem Spa & Wellness, certyfikacji hotelowego Spa & Wellness, światowych trendów w architekturze spa & wellness,
II Konferencja marketingu internetowego w turystyce i hotelarstwie,
Konferencje dot. Finansowania, franszyzy, marketingu sieciowego oraz budowa hotelu krok po kroku.
Komentarze
Tagi:
Dział hotele, pensjonaty:
Spółka Hotele Olsztyn na
600 osób nie żyje. Bilans zimy w
Starsze aktualności:
Lubelscy restauratorzy domagają się
Szlakiem Wschodnioeuropejskiego frontu I wojny
Ile Polacy płacą za
Co się zdarzyło w turystyce w 2011
Wyniki finansowe Rainbow
Jak będziemy odpoczywać w
Wydarzyło się w hotelarstwie i
Mobilna biblioteka dla
Archiwum 2006/19 Archiwum 2008/17 Archiwum 2008/45
Gliwice przygotowują mapy turystyczne ze szkła
Informacje turystyczne będą oznakowane inaczej!
Nawet 8 lat więzienia dla właściciela biura podróży Agro-Universal z Suwałk
Warszawski hotel Le Meridien Bristol na liście najlepszych hoteli świata
Norwegian nominowany do lotniczego Oscara ATW
Kupię tanie papierosy najlepiej najlepiej z oklic Bielska-Białej
GDDKiA zaleciła wymianę odcinka autostrady A2
Rozpoczął się Oktoberfest w Monachium
Czad: zamknięte lotnisko w Ndżamenie; Air France odwołuje loty
Huragan dewastuje kurorty turystyczne
Włoscy restauratorzy wycofują trufle z menu
Sprzedam polskie papierosy szukam odbiorcy NIEMCY i NORWEGIA
McDonalds może zatrudniać nieletnich
Replika obozu zagłady - nowy projekt na Podkarpaciu
Do Manchesteru z poznańskiej Ławicy
Egipt domaga się swoich zabytków
W wakacje utrudnienia na zakopiance - z winy urzędników
Ustroń: Na Czantorię nowym wyciągiem w 5 minut
Kupię tanie papierosy najlepiej najlepiej z oklic Bielska-Białej
Opinia Itaka - Wyspy Kanaryjskie






