Gdzie dobrze zjeść?

Ranking restauracji tygodnika "Polityka" tworzony jest przez znanych koneserów dobrej kuchni - Piotra Adamczewskiego i Andrzeja Garlickiego. Prowadzą oni od wielu lat rubrykę "Za stołem", w której w ciekawy sposób piszą o jedzeniu i dzielą się z czytelnikami wrażeniami z kulinarnych podróży. Publicyści wystawiają także opinie rodzimym restauracjom i przygotowują własny ranking najlepszych lokali gastronomicznych.


W zestawieniu lokalom przyznawane są gwiazdki. Restauracje o najwyższym statusie kulinarnym i jakości obsługi otrzymują możliwie od jednej do pięciu gwiazdek. Zasada bardzo prosta, im więcej gwiazdek tym więcej potencjalnie zadowolonych klientów.

W tym roku cztery gwiazdki przyznano restauracji "Rozpusta", znajdującej się przy ul. Elektoralnej 23 w Warszawie. Wyróżnienie jest uznaniem dla jakości potraw jak i kultury obsługi w lokalu.

Podział na gwiazdki umożliwia dotarcie do restauracji, które na pewno zadziwią swoim smakiem i wystrojem niejednego konesera.

Pełny mocno warszawski ranking restauracji znajduje się na stronie polityka.pl
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:


Komentarze:

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij