Subskrypcja

Szukaj

Nowy tani przewoźnik będzie latał z Krakowa!

W dniu 29 października odbędzie się inauguracyjny lot taniej linii lotniczej Transavia z Krakowa do Paryża. Holenderski tani przewoźnik będzie realizować połączenia z Krakowa do Paryża-Orly trzy razy w tygodniu w poniedziałki, środy i piątki.


Transavia to tania linia lotnicza, która działa jako niezależna część grupy Air France-KLM. Przewoźnik obsługujący 60 europejskich destynacji, posiada flotę składającą się z 32 samolotów. Główna bazą operacyjną jest dla niego lotnisko Amsterdam Schiphol, kolejne bazy to Rotterdam, Eindhoven i Paris-Orly.

Prezes Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice - Kamil Kamiński złożył osobistą wizytę w Paryżu w celu negocjowania warunków otwarcia tego połączenia. Destynacja ta jest niezwykle popularna, dlatego pozytywna decyzja o uruchomieniu połączenia z Paryżem jest dla Krakowa powodem do dumy - powiedział Kamil Kamiński.   
                    Wersja do druku

Komentarze


(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:


Komentarze:

Nowe tanie loty z Krakowa do Paryża [2007-10-11 17:24 81.67.98.*]
a co zrobiliscie z skyeurope taka wspaniala linia i co wywaliliscie ja z krakowa panie dyrektorze odpowiedz »

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij