Dział: Dam pracę

MŁODSZY SPECJALISTA DS. OPERACYJNYCH

Data ważności: 2015-07-09
Województwo: Mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Poszukujemy zaangażowanej, komunikatywnej, rzetelnej i lubiącej pracę w zespole osoby, potrafiącej szybko reagować pod presją czasu, z komunikatywną znajomością języka angielskiego.

Do głównych zadań Specjalisty ds. Operacyjnych będzie należało asystowanie naszym gościom przy odprawach pasażerskich na lotnisku, przesyłanie i aktualizacja list pasażerskich, komunikacja z kontrahentami, obsługą lotniska, liniami lotniczymi oraz klientami; organizacja usług VIP na lotnisku.

Wymagania:

• ogólna znajomość rynku turystycznego

• bardzo dobra obsługa komputera w środowisku Windows

• dokładność, punktualność

• dobra organizacja pracy, wysoka kultura osobista

• komunikatywna znajomość języka angielskiego

• dyspozycyjność do pracy w godzinach odpraw na lotnisku

• prawo jazdy kat. B

• mile widziani absolwenci turystyki i rekreacji lub kierunków pokrewnych

• mile widziane doświadczenie w pracy na lotnisku lub w biurze touroperatora

Oferujemy:

• pracę w międzynarodowej firmie z 16-letnim doświadczeniem

• stabilne warunki zatrudnienia: umowę o pracę

• niezbędne narzędzia pracy

• pakiet socjalny: opiekę medyczną, kartę Multisport, atrakcyjne oferty wakacyjne

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszeniodawca

Firma: Wezyr Holiday Service Sp. z o.o.