Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Odpowiedzialna, ale nie nudna praca.
- Specjalista ds. Sprzedaży Usług Turystycznych
- KRAKÓW Staż na 3 miesiące w BIURZE PODRÓŻY
- poszukuję pilota trasa Września- Warszawa
- KONSLUTANT/KONSULTANTKA DO DZIAŁU CALL CENTER
- SPECJALISTA / SPECJALISTKA DO DZIAŁU KONTROLI...
- SPECJALISTY/SPECJALISTKI DO DZIAŁU MARKETINGU
- SPECJALISTA/SPECJALISTKA DS. ROZLICZEŃ I...
- Sun Way Travel w Łodzi poszukuje Specjalistki/ty
- Specjalista ds turystyki Konin - biuro podróży...
Zobacz także
Branża turystyczna przygotowuje się na nowe unijne zasady
Kto znalazł się w przewodniku Michelin?
Kto otrzyma dofinansowanie z programu Polskie szlaki turystyczne?
System EES powoduje opóźnienia na wielu lotniskach, branża chce większej elastyczności
Kraków utrzymuje się wśród najszybciej rozwijających się lotnisk
Polskie firmy e-turystyczne zostały wyróżnione
25 października po raz XIII ogłoszono wyniki rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe, wyłaniającego najszybciej rozwijające się firmy w Europie. Kryterium branym pod uwagę przy wyborze zwycięzców jest tempo wzrostu rocznych przychodów operacyjnych w okresie minionych pięciu lat. Które firmy z polskiej branży turystycznej znalazły się w rankingu?
Serwis eSKY.pl znalazł się w gronie laureatów Wielkiej Piątki - Big 5 i okazał się najlepszy wśród polskich firm piastujących w tym roku ten tytuł. Intensywny rozwój oraz bardzo dobre wyniki finansowe za 2011 rok zapewniły serwisowi eSKY.pl 30. miejsce w rankingu głównym Deloitte "Technology Fast 50 Central Europe 2012" oraz 3. lokatę w kategorii "Big 5". Zwycięzców typowano w oparciu o wyniki finansowe z ostatnich pięciu lat działalności, w tym okresie eSKY.pl osiągnął wzrost przychodów o 476 proc.
- Miejsce w rankingu przygotowywanym już po raz trzynasty przez Deloitte jest dla nas bardzo dużym wyróżnieniem. W sposób szczególny cieszy nas to, że znaleźliśmy się w Wielkiej Piątce czyli w kategorii przeznaczonej dla dużych, szybko rozwijających się firm, które w ostatnim pięcioleciu odnotowały wyjątkowo wysoki wzrost. Przy ich ocenie obowiązują tu te same kryteria, jak w przypadku firm nominowanych do głównego rankingu, z wyjątkiem progu przychodów dla ostatniego roku podlegającego ocenie (2011) - minimalny wymagany poziom wynosi dla tej kategorii 25 mln euro - tłumaczy Piotr Stępniewski prezes serwisu eSKY.pl.
Również grupa eholiday.pl została wyróżniona w rankingu Deloitte Techonology Fast 50 Central Europe 2012. W prestiżowym rankingu spółka znalazła się na 21. miejscu.
Grupa eholiday.pl po raz pierwszy w historii znalazła się w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych z regionu Europy Centralnej (Albania, Bośnia-Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Estonia, Węgry, Litwa, Łotwa, Macedonia, Mołdawia, Czarnogóra, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia).
- Obecność Grupy eholiday.pl w konkursie Deloitte Techonology Fast 50 Central Europe 2012 to dowód, że aspirujemy do grupy podmiotów, które przodują w zakresie nowoczesnych rozwiązań nie tylko na rodzimym rynku turystycznym. Nagrodę tę zawdzięczamy ciężkiej pracy, jaką wykonaliśmy w ostatnich latach - powiedział Mariusz Wojciechowski, prezes Grupy eholiday.pl.
- Naszą ambicją jest przekazywanie doświadczeń i pomoc w prowadzeniu działalności obiektów noclegowych, które do tej pory nie miały dostępu lub miały ograniczony dostęp do nowych technologii. Dlatego uruchomiliśmy system rezerwacji usług noclegowych skierowanydo małych i średnich podmiotów. Jestem przekonany, że ten projekt przyczyni się do dalszych sukcesów naszej Grupy - dodał szef eholiday.pl.
Komentarze
Tagi:
Dział biura turystyczne:
Barcelona chce podnieść opłaty dla pasażerów
Poznaliśmy laureatów konkursu Blisko
Kampania przeciw porzucaniu zwierząt w
Dział dostawcy/usługodawcy branży:
Polacy nie rezygnują z
Wakacje 2026 pod znakiem tańszych lotów i planowania podróży z
Starsze aktualności:
Lublin będzie gospodarzem konferencji
Wakacje.pl proponują last
Grecja przesuwa wprowadzenie nowej
Stabilne wyniki w europejskiej
Emerytura marzeń - pływanie w niekończącej się
Rusza promocja turystyczna regionów poszkodowanych przez
Coraz więcej Polaków unika urlopu w
Zamość szykuje się na
Strategiczne spotkanie WP
4You Airlines rozpocznie obsługę indywidualnych pasażerów
Strategia marketingowa StayPoland
II Międzynarodowe Targi Turystyczno-Wędkarskie za nami
Rośnie zagrożenie lawinowe w Tatrach
Najlepszy kameralny hotel w Polsce
bezpłatne szkolenie MARKETING INTERNETOWY W TURYSTYCE- Poznań
Wybrano Osobowość Roku MICE 2012
Wybory najlepszego produktu turystycznego Gdańska
Itaki pomysł na dodatkowe pieniądze
