Ostatni dzwonek na zgłoszenia do Weekendu za pół ceny

To ostatni dzwonek dla przedsiębiorców do zgłaszania się do organizowanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki akcji "Polska zobacz więcej - Weekend za pół ceny". Termin zgłoszeń do udziału w akcji mija za niecałe 2 tygodnie.


Chętni mogą się zgłaszać do 28 sierpnia. Sama akcja będzie prowadzona w dniach 6-8 października 2017. Organizatorzy czekają na zgłoszenia restauratorów, hotelarzy, gestorów atrakcji turystycznych oraz innych usługodawców i przedsiębiorców z całej Polski.

Podmiot ubiegający się o udział w akcji zobowiązany do przygotowania na potrzeby akcji oferty promocyjnej, która w okresie od godz. 17.00 w dniu 6.10.2017 r. do godz. 23:59 w dniu 8.10.2017 r. będzie realizowana za cenę niższą o co najmniej 50% w stosunku do ceny regularnej na usługę główną. Możliwe jest też sprzedawanie za cenę niższą o co najmniej 50% w stosunku do ceny regularnej na usługę, której realizacja nastąpi w późniejszym terminie. Oferta promocyjna może obejmować jedynie produkty i usługi turystyczne, które znajdują się w stałej ofercie przedsiębiorcy.

Z regulaminem akcji można zapoznać się poniżej.


Możesz także pobrać plik: turinfo_20170816_regulamin_jesien_2017.pdf
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij