Subskrypcja

Szukaj

Zakopane: koń wjechał w grupę turystów

Na dolnych Krupówkach dziś około godziny 11 doszło do wypadku z udziałem dorożki. Spłoszony koń z zaprzęgiem wjechał w grupę turystów i potrącił jedną osobę.


W wyniku zdarzenia ranny został 16-letni chłopak pochodzący z Annopola. Przewieziono go do szpitala. Na razie nie znane są przyczyny zajścia. Zakopiańska policja prowadzi dochodzenie. Woźnica prowadzący zaprzęg był trzeźwy.

To już kolejny wpadek w Zakopanem z udziałem koni. W styczniu ubiegłego roku spłoszony koń z zaprzęgiem również wjechał w grupę turystów. Poranił wtedy sześć osób.

Takie wypadki są początkiem dyskusji na temat regulaminu fiakrów w Zakopanem. Władze zastanawiają się również nad zakazem poruszania się zaprzęgów konnych po Krupówkach.   
                    Wersja do druku

Komentarze


(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:


Komentarze:

Zakopane - koń potrącił turystę [2010-01-14 17:43 77.253.91.*]
ale głupio by było zabronić wszystkiego! odpowiedz »

Zakopane [2010-01-20 13:02 77.112.30.*]
Kon na Krupówkach to czesc tradycji,więc naprawde nie wiem czy jest sens wszystkiego zabraniac. Takie wypadki się zdarzają,najważniejsze ze nic sie nikomu nie stało. WWW.HOTELORLIK.PL ZAPRASZA W GÓRY ! ! ! odpowiedz »

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij