Subskrypcja

Subskrypcja

Szukaj

Szukaj

Hotele z aquaparkami oblegane przez turystów

Zmienna pogoda w lecie w naszym kraju sprawiła, że rekordy popularności w tym roku biją hotele z parkiem wodnym. Przyczyniły się do tego również liczne promocje.


Hotele położone w atrakcyjnych miejscach i dysponujące własnym parkiem wodnym notują nawet 100 procentowe obłożenie.

Hotele Klimek w Muszynie, Gołębiewski w Mikołajkach, czy Tatry w Zakopanem, są oblegane przez turystów. Nastąpił wzrost liczby gości w stosunku do roku poprzedniego nawet o 30-40 %. W weekendy obłożenie hoteli jest 100 procentowe, w tygodniu spada do 70-80 %.

Przedstawiciele hoteli przyznają, że tak duży wzrost liczby klientów to efekt niesprzyjającej wypoczynkowi na zewnątrz pogody, ale również licznych promocji.

W Polsce, tego typu hoteli wciąż jest mało, na ponad 1,5 tys. obiektów, stanowią one zaledwie 2-3 procent.
Komentarze


(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:


Komentarze:

Hotel z aquaparkiem ma lepsze obłożenie [2009-08-21 15:11 83.20.226.*]
Aquaparki to - bakterie i grzyby, a do tego wszystkiego mocz i inne wydzieliny, jak na przykład wymioty. Nie rozumiem ludzi, którzy tak się fascynują tymi brudnymi skupiskami i wybierają tylko takie hotele, które dysponują parkami wodnymi. Lepiej wskoczyć do pierwszego lepszego jeziora nawet, gdy pogoda za oknami jest słaba, niż godzinami siedzieć w tych bakteriologicznych przybytkach. odpowiedz »

Hotel z aquaparkiem ma lepsze obłożenie [2009-08-21 12:54 80.48.185.*]
Wystarczyłoby żeby w mieście turystycznym był aquapark i wszystkie hotele są pełne. Ale w Krynicy-Zdroju tego nie rozumieją. Toteż wielu gości wyjeżdża na Słowację. odpowiedz »

Hotel z aquaparkiem ma lepsze obłożenie [2009-08-20 21:49 83.9.242.*]
kochani, za mało mafia ma do powiedzenia, dlatego brak takich hoteli. przeciez Gołebiewski takl dużo miał przeciwników! moze teraz admimistracja wreszcie zmadrzeje i te beznadziekne ustawy dla Kolesiów zmienia się i wreszcie normalni ludzie tez moga inwestowac i prosperowac, a Polacy znajdą prace w Polsce. Niech Tusk zobaczy w jakie bagno rad Kwasniewskiego wprowadził Polske i z tego bagna ja wyprowadzi, ale czy starczy mu honoru? odpowiedz »

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij