Nowe menu restauracji Sphinx

Restauracje Sphinx wprowadzają nowe menu, "Dla głodnych wrażeń", w ramach którego obok zmian w karcie głównej po raz pierwszy w ofercie pojawia się specjalna oferta śniadaniowa, lunchowa i dla dzieci. Jednocześnie, zostają wprowadzone trzy dodatkowe dedykowane karty dań.


Nowością w menu Sphinksa jest Hit mix, czyli panierowane kawałki kurczaka, ryby i krążki cebulowe oraz nowe smaki w pozycjach kultowych: shoarma złocista z udek i piersi kurczaka oraz shoarma de Lux z polędwiczek wieprzowych. Klienci mogą również skosztować chrupiącego kurczaka ze słodkim sosem chili czy steku po amerykańsku z mięsa angusa. Ponadto, na podstawie badań preferencji klientów zdecydowano o przywróceniu do menu dań wyjątkowo lubianych przez klientów. W ofercie są więc znów kalafiorki panierowane, zupa cebulowa z grzankami i tartym serem, sałatki "Cezar" i "Ale Feta", makarony spaghetti carbonara oraz tagliatelle z polędwicą i grzybami. Do menu wracają też wszystkie pizze i pozycje z działu "Na mniejszy apetyt" obejmujące dania bez dodatków skrobiowych i ziemniaczanych. Na specjalne życzenie studentów do oferty wprowadzone zostało spaghetti bolognese. W nowym menu znajduje się także duży wybór dań w rozmiarze XL.

W ramach nowego menu restauracje Sphinx wprowadzają zestawy Lunch Menu obejmujące specjalnie skomponowane dania w cenach od 11,90 zł i z szybszym serwisem. Są one kierowane przede wszystkim do osób, które nie mają dość czasu, by zamówić i zjeść wybrany przez siebie pełny posiłek. Nowe zestawy lunchowe można zjeść we wszystkich restauracjach Sphinx w całej Polsce od poniedziałku do piątku w godz. 12.00 - 14.30. We wszystkich lokalach jest też dostępna nowa karta menu dla dzieci. Dedykowana oferta śniadaniowa pojawi się w wybranych restauracjach.

- Wychodzimy z nowymi pomysłami menu i z nowymi propozycjami dań i smaków. Z myślą o preferencjach i oczekiwaniach naszych klientów wprowadzamy nowe menu główne opracowane na podstawie analizy upodobań kulinarnych kobiet i mężczyzn z różnych grup wiekowych. Do naszej oferty powrócą dania wyjątkowo lubiane, za którymi tęsknią nasi klienci. Wprowadzamy też szereg nowości przygotowanych przy uwzględnieniu zebranych opinii. Ponadto po raz pierwszy w Sphinksie pojawią się uzupełniające karty dań, które znacznie wzbogacą nasze podstawowe menu. We wszystkich restauracjach wprowadzamy ofertę dla dzieci oraz specjalne Lunch Menu, a w niektórych lokalach pojawi się również menu śniadaniowe. Dodatkową zachętą do odwiedzenia restauracji Sphinx i skosztowania nowej oferty będą ciekawe promocje i specjalne oferty cenowe - mówi Bogdan Bruczko, wiceprezes zarządu Sfinks Polska SA.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij