SubskrypcjaSzukajZjednoczone Emiraty Arabskie oferują Polakom pracę w hotelarstwie i gastronomii

Już nie Anglia i Irlandia, ale Zjednoczone Emiraty Arabskie są nowym kierunkiem wyjazdów zagranicznych do pracy w hotelarstwie i gastronomii jakim zainteresowani są mieszkańcy Bydgoszczy i okolic.


Emiraty skusiły Bydgoszczan wyższymi zarobkami i egzotyką. Kujawsko-Pomorska Agencja Pracy rekrutująca Polaków do pracy na Bliskim Wschodzie ma w czym wybierać bowiem tylko na pierwsze ogłoszenie odpowiedziało kilkuset chętnych. Poszukiwani są przede wszystkim kucharze, kierownicy restauracji, kelnerzy, barmani, personel do recepcji. W Emiratach kelner zarobi najmniej 1,5 tyś. euro netto, a kierownik zmiany o tysiąc euro więcej. Ponadto pracodawca zapewnia wyżywienie, zakwaterowanie, ubezpieczenie, pokrywa koszty podróży i załatwia formalności wizowe.

Zjednoczone Emiraty Arabskie są niewielkim ale bogatym i bezpiecznym krajem położonym nad Zatoką Perską. Stanowią bliskowschodnie centrum biznesu i turystyki. Jest tam bardzo rozbudowana sieć hoteli luksusowych, do obsługi których brakuje ludzi. - Trzy sieci hoteli, do których rekrutujemy personel, potrzebują aż 4 tys. dodatkowych pracowników w ciągu najbliższych dwóch lat - tłumaczy Agata Śliwicka z KPAP. Arabowie szukają pracowników również w Czechach, w Rumunii i na Węgrzech.

- Zainteresowanie pracą w Emiratach Arabskich jest kilkakrotnie większe niż zatrudnieniem w Wielkiej Brytanii - mówi Śliwicka. - Z Londynu ludzie już wracają. Stawki regulowane przez prawo popytu i podaży spadły tam ostatnio. Oferty pracy są więc coraz mniej atrakcyjne. A Emiraty Arabskie to kraj egzotyczny, przez co bardziej atrakcyjny. I, co ważne, spokojny, bez terrorystów. - dodaje.

Na pracę na Bliskim Wschodzie największe szanse mają osoby z doświadczeniem w hotelach i restauracjach najlepiej o wysokim standardzie, bardzo dobrą znajomością języka angielskiego. Wykształcenie kierunkowe jest dobrze widziane ale zgłaszają się też osoby po anglistyce i stosunkach międzynarodowych. Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w połowie grudnia. Osoby, które pomyślnie je przejdą do pracy w Dubaju i Abu Dhabi pojadą po Nowym Roku.

Biorąc pod uwagę wyjazd do Emiratów trzeba pamiętać, że jest to kraj muzułmański gdzie obowiązuje prawo religijne szarijat. Natomiast nie ma tak restrykcyjnych przepisów z dotyczących ubioru, przestrzegania ramadanu (w przypadku obcokrajowców) itp.
Komentarze


(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:


Komentarze:

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2016-05-30 18:10 104.166.98.*]
Extremely instructive, look onward to visiting again
NBA2K16 http://www. pantoneseka. cc/comment/html/index. php?page=1&id=41364
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2016-05-25 05:33 88.150.161.*]
Cześć każdy, Ja Pan Chen Mulan Od Ohio USA, szybko chcą używać tego medium na ścinanie świadectwo o tym, jak Bóg skierował mnie do Legit i realnej pożyczki pożyczkodawcy, którzy przekształcili swoje życie z trawy do łaski, od bycia biednych bogata kobieta, która może teraz pochwalić zdrowego i bogatego życia bez stresu i trudności finansowych. Po tylu miesiącach prób, aby uzyskać kredyt w internecie i został oszukany sumę $ +5.200 stałem tak zdesperowani w uzyskaniu kredytu z legit pożyczki pożyczkodawcy w Internecie, którzy nie doda do moich cierpień, po czym postanowiłem skontaktować się z przyjacielem kopalnia, który niedawno dostał pożyczkę w trybie online, rozmawialiśmy o tej sprawie i do naszego wniosku, opowiedziała mi o kobiecie zwanej pani Christina Rojas, który jest prezesem Christina Rojas Loan Company Więc zastosowanie do sumy kredytowego (320,000.00USD) o niskiej oprocentowanie w wysokości 3%, więc pożyczka została zatwierdzona łatwo bez stresu i wszystkie przygotowania zostały złożone w sprawie przeniesienia kredytu oraz w czasie krótszym niż dwa (2) dni pożyczka została zdeponowana w moim banku więc chcę doradzać nikogo i potrzebujących pożyczka szybko się z nim skontaktować poprzez: (happinessloanfirm@hotmail.com) połączenia lub SMS +18653250382) nie wie robimy to modlę się, aby Bóg pobłogosławi ją za dobrą rzeczą, jaką wykonał w moim życiu. odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2016-04-18 20:18 23.247.147.*]
Jestem Mr. Sam Peter, prywatny lichwiarz. Daję pożyczki na procent w tempie 2% rocznie, w wysokości 1.000,00 $ 500.000.000,00 $ ofertę pożyczki. 100% finansowania projektu z kredytów zabezpieczonych i niezabezpieczonych. Mamy zagwarantowane w rachunku usług finansowych dla wielu klientów na całym świecie. Z naszych pakietów elastyczne pożyczek pożyczki mogą być przetwarzane i środków do kredytobiorcy może zostać przekazana w krótkim czasie. Działamy na podstawie jasnych i zrozumiałych terminów i oferujemy wszelkiego rodzaju pożyczki dla zainteresowanych klientów, firm, spółek i wszystkich rodzajów organizacji biznesowych, osób prywatnych i inwestorów wartości nieruchomości. Wystarczy wypełnić poniższy formularz i odesłać do nas jak oczekujemy Twego szybką i natychmiastową reakcję. EMAIL: mrsampeterfinancialhelp@gmail.com Uwaga !!! Czy masz złych kredytów?
Trzeba pieniędzy, aby zapłacić rachunki?
Czy trzeba założyć nową firmę?
Czy masz niedokończony projekt pod ręką z powodu złej finansowania?
Potrzebujesz pieniędzy w określonym obszarze specjalizacji do inwestowania, można skorzystać? i nie wiem, co robić.
Oferujemy kredyty poniżej
pożyczki osobiste [zabezpieczone i niezabezpieczone]
Pożyczki Biznes [zabezpieczone i niezabezpieczone]
kredyty połączeniu
kredyty studenckie Kredyt konsolidacyjny i wielu innych.
1. Imię i nazwisko: .....
2. Adres kontaktowy: ..... ..
3. Kwota kredytu potrzebne: ..... ..
4. Czas trwania: .....
4. Okres kredytowania: .....
5. Numer telefonu: ..... ..
6. Stan: ..... email mrsampeterfinancialhelp@gmail.com Pozdrawiam,
Sam Peter Pan
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2016-04-06 03:20 37.130.229.*]
PILNA POŻYCZKA OFERTA.
Witam wszystkich, jestem Robert George, został zatrzymany w sytuacji finansowej i ja potrzebny wobec refinansować i zapłacić rachunki i rozpoczęcie działalności gospodarczej. Ja wypróbowany szukając pożyczek z różnych firm pożyczki prywatne i firmowe, ale nigdy z sukcesem, i większość banków odmówił mi kredytu. Ale na Boga nie to, został wprowadzony do człowieka z Bogiem przez znajomego o nazwie Benson i dostał pożyczki sumę 500.000 dolarów i dzisiaj jestem właścicielem firmy więc mój przyjacielu, jeśli musisz skontaktować się każde przedsiębiorstwo, w odniesieniu do zabezpieczenia pożyczki z niska stopa procentowa w wysokości 2% i lepsze plany spłaty i harmonogram, prosimy o kontakt Pana Franklin Scott (williamsloans14@gmail.com) nie wie, że to robię, ale jestem szczęśliwy, więc teraz i postanowił niech ludzie wiedzą więcej o nim, on oferuje wszystkie rodzaje kredytów zarówno osób fizycznych, jak i firmy i też chcę Boga, by błogosławił mu więcej. Możesz skontaktować się z nim za pośrednictwem poczty elektronicznej przez: williamsloans14@gmail.com
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2016-03-23 05:41 197.210.227.*]
Dzień dobry
JESTEM MR Michiel Hoogstrate, CEO XLCATLIN POŻYCZKI jędrna, Naszym obowiązkiem jest pomaganie potrzebującym, aby uzyskać stabilność finansową, aby spotkać się z wymaganiami życia i pomagać tym, którzy są w finansach crises.those którzy są poważnie słanie łóżek przez ich banki nie tracą nadziei patrzeć do urządzeń; Xlcatlinloanfirm@gmail.com
Czasami mamy wszystkie potrzebne fundusze czasami bardzo pilnie, nawet gdy jesteśmy coraz przystojny wynagrodzenia lub bardzo dobrze w biznesie Z powodu pewnych nieprzewidzianych wydatków, zbadał, jak
=== rachunki domowe,
=== Ślub,
=== Choroba lub
=== koszty napraw samochodów nie wymyślić tak,
Jeśli występują twarde uderzenie pecha lub frustracji z powodu braku środków finansowych pochodzić uzyskać wiarygodne firmy poprzez pożyczkę
Xlcatlinloanfirm@gmail.com
DOSTĘPNE KREDYTY
1. Personal Loans
2. Biznes Pożyczki
3. Połączenie Kredyt
4. Dom kredytowy
5. Student e.t.c kredyt
CECHY SZCZEGÓLNE
=== kredyty Mega się To- $ 1,000,000,000.00
=== Dostępność kredytów do $ 1.000.000,00
=== Nie Gwarant, żadnego zabezpieczenia wymagane POZA mega oferować kredyty
=== Elastyczne opcje spłaty z kadencji do 60 miesięcy
=== Łatwego procesu aplikacji
=== Łatwy dokumentacji
=== Szybkie przetwarzanie i disbursal, jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami poprzez; Xlcatlinloanfirm@gmail.com~~dobj
Pozdrawiam
C.E.O z XLCATLIN POŻYCZKI FIRMIE
Michiel Hoogstrate.
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2016-03-16 23:14 197.210.227.*]
Dobry dzień,
Jesteś w jakiejkolwiek trudnej sytuacji finansowej?
Twoja pomoc przychodzi teraz.
Tracisz spać w nocy martwi
Jak uzyskać kredyt? Nie daj się
Twoje marzenia umrzeć, kontakt z panem
Sergey usługi pożyczkowe Reklama dziś
prostej i niezawodnej kredytu.
Oferujemy następujące rodzaje kredytów
poniżej.
Pożyczka osobista ...
Biznes Pożyczka ...
Kredyt firma ...
Kredyt samochodowy ...
Z bardzo minimalnych rocznych stóp procentowych tak niskie
jak oprocentowanie 3% ..
I czekać na pilną odpowiedź, tak aby
Możemy przystąpić do porozumienia.
Firma skrzynka pocztowa o kontakt poprzez:
E-mail: constantloanfirm@gmail.com
Z poważaniem,
Pan Sergey yakubova reklama poprzez: constantloanfirm@gmail.com
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2016-03-16 23:11 197.210.227.*]
Dobry dzień,
Jesteś w jakiejkolwiek trudnej sytuacji finansowej?
Twoja pomoc przychodzi teraz.
Tracisz spać w nocy martwi
Jak uzyskać kredyt? Nie daj się
Twoje marzenia umrzeć, kontakt z panem
Sergey usługi pożyczkowe Reklama dziś
prostej i niezawodnej kredytu.
Oferujemy następujące rodzaje kredytów
poniżej.
Pożyczka osobista ...
Biznes Pożyczka ...
Kredyt firma ...
Kredyt samochodowy ...
Z bardzo minimalnych rocznych stóp procentowych tak niskie
jak oprocentowanie 3% ..
I czekać na pilną odpowiedź, tak aby
Możemy przystąpić do porozumienia.
Firma skrzynka pocztowa o kontakt poprzez:
E-mail: constantloanfirm@gmail.com
Z poważaniem,
Pan Sergey yakubova reklama poprzez: constantloanfirm@gmail.com
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2016-02-27 17:16 41.220.68.*]
Oferta pożyczki. Aplikuj teraz
Cześć,
My, Mitchell Global Financial Services Ltd. .offers pożyczki na bardzo niskim oprocentowaniu w wysokości 3%, oferujemy pożyczki osobiste, kredyt konsolidacyjny zadłużenia, kapitał podwyższonego ryzyka, kredytów biznesowych, pożyczki edukacji, kredytu mieszkaniowego lub "pożyczki z jakiegokolwiek powodu masz !. została odrzucona przez bank? Czy masz złych kredytów? Czy masz niezapłacone rachunki? Czy jesteś zadłużony? Czy trzeba założyć firmę? nie więcej, jak tu jesteśmy Worry zaoferować niską kredytu procentowej. Nasz kredyt waha się od 5, 000.00Euro do 10, 000,000.00Euro. Jeśli jesteś zainteresowany, nie wahaj się skontaktować się z nami swoimi danymi.
Informacje kontaktowe:
Pan Klent Kontroler obsługa kredytu Eugene,
Kontakt email: mitchellglobalfinance@gmail.com
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2016-02-11 05:14 185.56.137.*]
Czy potrzebujesz pożyczki osobiste lub biznesowe
bez stresu i szybkiego zatwierdzenia?
Jeśli tak, prosimy o kontakt.
jesteśmy teraz oferują pożyczki na 3% stopy procentowej.
Nasz kredyt jest zabezpieczony i bezpieczny,
Aby uzyskać więcej informacji i aplikacji,
skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej willsonloans@outlook.com
https://web. facebook. com/people/Walter - Willson/100011094007521
https://web.facebook.com/willson.paul.18
wilsonloans.ucoz.org
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2016-01-18 21:47 197.210.225.*]
Halo Jesteśmy Organizacja Christian utworzona, aby pomóc ludziom w potrzebach pomaga, takich jak help.So finansowej, jeśli przeżywają trudności finansowe lub masz jakiekolwiek bałagan finansowy, i trzeba funduszy na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej, lub potrzebujesz pożyczki osiedlenie swój dług lub opłacać rachunki, rozpocząć miły biznesu, lub jesteś trudno jest uzyskać kredyt kapitału z lokalnych banków, skontaktuj się z nami poprzez e-mail mrsroseberrrywilkinsfunds. usa@gmail. com~~HEAD=pobj w Biblii mówi "" Łk 11:10 każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kto puka, drzwi zostaną otwarte ".Więc nie pozwól tych okazji przekazać ci, że Jezus jest ten sam wczoraj, dziś i na wieki more.Please nich jest dla poważnych poglądach i Boga Ludzie obawiając. Twoje imię:
SEKS;
WIEK;
Kraj
Kwota kredytu:
Kredyt Czas trwania:
CEL POŻYCZKI;
Miesięcznego dochodu;
Ważny Numer telefonu komórkowego: Dzięki za wyrozumiałość do kontaktu w oczekiwaniu Pozdrawiam
Zarządzanie
E-mail: mrsroseberrrywilkinsfunds.usa@gmail.com
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2016-01-15 17:41 94.79.70.*]
DIRECT SERVICE ONLINE FIRMIE
CENTRALA --- Richmond Road, Worthing, Wielka Brytania
E-mail - [directserviceonlinefirm@gmail.com] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ------------------------- Dajemy pożyczki z zakresu $ 1000 do $ 90,000,000.at zainteresowanie
z 2% stopy procentowej.
Oferujemy następujące rodzaje kredytów dla naszych klientów ----
* Inwestorzy Pożyczki
* Konsolidacja zadłużenia
* Business Loans
* Personal Loans
* InternationLoans
Zainteresowani klienci powinni prosimy o wypełnienie formularza below-
IMIĘ--------------
KRAJ-----------
ADRES--------------
Kwota kredytu NIEZBĘDNE -------
CEL POŻYCZKI ------------
SCAN i dołączyć swoją tożsamość CARD--
BIURO / HOME NUMER TELEFONU -----------
PŁEĆ---------------------------
Nasza firma kontakt pocztowy pole jest
via- [bezpośrednie połączenie onlinefirm@gmail.com]
ROSE WILLIAMS
E-mail - [directserviceonlinefirm@gmail.com]
DIRECT SERVICE ONLINE FIRMIE
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2015-12-04 00:33 38.95.108.*]
Czy potrzebujesz pilnie pożyczki? jesteś w długach? Czy potrzebujesz natychmiastowej pożyczki na finansowanie firmy ?, czy odmówiono przez bank, nie martw się więcej, nasze usługi są szybkie, łatwe i bezpieczne pożyczki obecnie w dowolnych okolicznościach. Pożyczyć do $ 2,000 - $ Dzisiaj 1,000.000! Informacji skontaktuj się z nami w tym pożyczki na adres: noramildred.loan@hotmail.com Uwaga: Można się spodziewać wstępną odpowiedź i finansowania w ciągu 24 godzin Pozdrawiam.
Pani Nora
odpowiedz »

[usunięto] [2015-10-30 21:17 223.240.213.*]
[wypowiedź została usunięta] odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2015-10-30 22:38 141.0.13.*]
Dzień dobry,
Ja jestem Pan Greg Larry. Renomowanych, legalne idealna akredytowane
pożyczkodawcy. Będziemy rozdawać pożyczek wszelkiego rodzaju, w bardzo szybki i łatwy
sposób, pożyczki osobiste, kredyt samochodowy, Strona główna pożyczki, kredyt studencki,
Pożyczka, kredyt wynalazca, konsolidacji zadłużenia. itp
Uzyskać zezwolenie na biznes lub pożyczki osobiste dziś i dostać
fundusze w tym samym tygodniu stosowania. Osobiste pożyczki te
może być zatwierdzone od wypłacalności i istnieje wiele
zadowolonych klientów na poparcie tego twierdzenia. Ale nie tylko
uzyskać pożyczkę, którą trzeba; dostaniesz najtańszy
jeden. To nasza obietnica: gwarantujemy najniższe stawki za
wszystkie kredyty z wolna zabezpieczenia świadczeń.
Staramy się pozostawić pozytywne wrażenie przekroczenie
oczekiwania moich klientów w wszystko, co robię. Nasze
celem jest traktować cię z godnością i szacunkiem, zapewniając
najwyższej jakości usług w sposób terminowy.
Nie wymagany numer ubezpieczenia społecznego i nie kredytowej sprawdzić
wymagane, 100% gwarantowana.
Więc napisz: dziś Gregloanfirm005@Outlook.com do ubiegania się o kredyt
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2015-10-30 00:51 41.206.11.*]
Czy potrzebujesz pożyczki osobiste lub biznesowe
bez stresu i szybkiego zatwierdzenia?
Jeśli tak, skontaktuj się z nami.
oferujemy obecnie kredyty na 3% stopy procentowej.
Nasz kredyt jest zabezpieczony i bezpieczny,
więcej informacji i aplikacji,
skontaktuj się z nami poprzez e-mail willsonloans@outlook.com
odpowiedz »

Zastosuj taniego kredytu obecnie na poziomie 2% [2015-09-03 11:42 41.220.69.*]
Dzień dobry wszystkim. Czy potrzebujesz kredytu? Czy jesteś zadłużony? Czy chcesz rozpocząć działalność gospodarczą i potrzebujesz kapitału? Czy potrzebujesz pożyczki lub finansowania z jakiejkolwiek przyczyny? Twoja pomoc jest ostatecznie tutaj, ponieważ dajemy pożyczki do wszystkich na tanie i przystępne oprocentowaniem zaledwie 2%, w razie zainteresowania prosimy o kontakt z nami w Jp_lenders@outlook.com i dostać swoje kredyty dzisiaj. Nasze usługi są szybkie i niezawodne, pożyczki są zatwierdzone w ciągu 3 godzin od aplikacji. Oferujemy pożyczki od minimalnego zakresu $2000 do maksymalnie $10 milionów. Posiadamy certyfikaty i prywatność jest w 100% bezpieczny z nami. Nie martw się więcej na temat kredytów i finansów oraz skontaktować się z nami poprzez e-mail na (Jp_Lenders@outlook.com) i uzyskać natychmiastowy zatwierdzenia pożyczki dziś. odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2015-08-27 22:28 209.95.36.*]
Czy potrzebujesz pomocy finansowej, albo spłacić rachunki? Skontaktuj się z nami poprzez e-mail: Odpowiedz na ten e-mail: owenfinane88@gmail.com odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2015-06-23 13:51 124.73.131.*]
Good day! Would you mind if I share your blog with my facebook group? There\'s a lot of folks that I think would really enjoy your content. Please let me know. Thanks
Pas cher New Balance Femmes Training D\'or 574 http://www. villarebec. com/images/owFOPQT56. php?Finement-traité-New-Balance-Femmes-T raining-D\'or-574-t-659_20044. html
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2015-06-23 13:34 183.160.102.*]
Hey there! Would you mind if I share your blog with my twitter group? There\'s a lot of people that I think would really appreciate your content. Please let me know. Many thanks
Large choix de Hommes Brun http://www. mikeledger. com/images/config. php?Unique-Hommes-Brun-t-1766_20139. html
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2015-05-26 20:46 41.203.69.*]
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2015-05-01 21:55 80.243.181.*]
Czy potrzebujesz pilnie pieniędzy, aby opłacać rachunki i rozliczenia długów jeśli tak, email: monalisaeasylending@gmail.com odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2015-03-24 13:29 124.73.135.*]
not that much of a internet reader to be honest but your sites really nice, keep it up! I\'ll go ahead and bookmark your website to come back later on. All the best
Top Sale Of Nike Air Max 2012 http://www. propertymanagementcyprus. co. uk/images/config. php?Nike-Air-Max-2012--Running-Mens-Gree n-t-1331_496. html
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2015-02-27 12:52 27.150.240.*]
Hey are using Wordpress for your blog platform? I\'m new to the blog world but I\'m trying to get started and create my own. Do you require any coding knowledge to make your own blog? Any help would be greatly appreciated!
louis vuitton alma mm gold http://herofilo. com/us. asp?url=louis-vuitton-alma-mm-gold-b-166 0. html
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2015-02-11 18:53 41.203.67.*]
Czy w obliczu kryzysu finansowego? Chcesz mieć swój własny dom?Kredyt na projekt swojej firmy?Pożyczka skonsolidować wszystkie rachunki? Nie szukaj dalej mamy swoje rozwiązanie, nie kredytowej sprawdzić. To jest twoja najlepsza okazja, aby uzyskać kredyt. Tylko poważne i uczciwe wnioskodawcy, imię i nazwisko oraz adres zostanie zweryfikowany. Skontaktuj się z nami poprzez 24hourloanservice@gmail.com odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2015-01-11 07:46 79.141.160.*]
Czy potrzebujesz pożyczki na osiedlenie swój dług lub opłacać rachunki lub rozpocząć miły biznesu? Znajdujemy się w USA skontaktuj się z nami poprzez e-mail: garrybittnerreliableloanfirm@yahoo.com. Dzięki odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2014-11-30 14:17 41.203.64.*]
odpowiedz »

[usunięto] [2014-11-29 21:37 110.85.127.*]
[wypowiedź została usunięta] odpowiedz »

[usunięto] [2014-11-25 20:11 27.150.234.*]
[wypowiedź została usunięta] odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2014-11-24 11:57 141.105.167.*]
Witaj, Jesteśmy firmą Organizacja utworzona, aby pomóc ludziom w potrzebach pomaga, takich jak pomoc finansową. Więc jeśli przeżywa trudności finansowe lub masz jakiekolwiek bałagan finansowy, i trzeba funduszy na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej, lub potrzebujesz pożyczki na osiedlenie swój dług lub opłacać rachunki, zaczynają piękny firmę lub jesteś znalezienie trudno jest uzyskać kredyt kapitału z lokalnych banków, skontaktuj się z nami poprzez e-mail mrsladyrebaca@gmail.com Więc nie pozwól tych okazji przekazać ci
przez ponieważ Jezus jest ten sam wczoraj, dziś i na wieki. Proszę to jest dla poważnych poglądach i Boga Ludzie obawiając. Imię i Nazwisko:
Kwota kredytu:
Kredyt Czas trwania:
Ważny Numer telefonu komórkowego: Dzięki za wyrozumiałość do kontaktu w oczekiwaniu pozdrowienia
zarządzanie
E-mail: mrsladyrebaca@gmail.com
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2014-11-17 22:08 41.220.69.*]
Czy potrzebujesz kredytu prywatnego biznesu lub? Jeśli tak, skontaktuj się z nami w wymaganej ilości, czasu trwania, imię i nazwisko, kraj, zawód, osobisty numer telefonu, płeć .... kontakt mailowy: melissaloanhome@aim.com odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2014-11-13 09:36 110.89.34.*]
Audio began playing anytime I opened up this web site, so irritating!
ugg pas cher malaga http://www. improvemoor. com/?shop=ugg-pas-cher-malaga&id=11993
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2014-10-08 09:35 41.210.5.*]
Drogi Kliencie Witamy na PON Yee kredytu inwestycyjnego PLC. Oferujemy pożyczki do tych złych kredytów, student szuka pomocy finansowej i celu kredytu, takich jak 1: Dom kredytowy, 2: kredyt samochodowy, 3: Szkoła Kredyt, 4: Biznes Pożyczka osobiste. Z 1-20 lat spłaty okres trwania do każdej części świata, tutaj wszyscy są zatwierdzone, złe kredytowej OK lub nawet niski OK kredytowej. Dajemy pożyczki z zakresu od 1000 dolarów do 90.000.000 dolarów USD. Nasze kredyty są dobrze ubezpieczone maksymalne bezpieczeństwo jest naszym priorytetem Czy utrata snu w nocy niepokojące jak uzyskać Legit pożyczki Kredytodawcy? Czy obgryzanie paznokci do żywego? Zamiast bicia się w górę, zadzwoń PON Yee kredytu inwestycyjnego PLC teraz, a specjaliści kredytowych, którzy mogą pomóc, aby zatrzymać złej historii kredytowej, aby odkryć rozwiązanie win-win, które jest nasza misja. * Czy jesteś finansowo wyciska? * Czy szukać środków na spłatę kredytów i długów? * Czy szukasz finansów do utworzenia własnej firmy? * Czy jesteś w potrzebie pożyczek prywatnych lub biznesowych dla różnych celów? * Czy szukasz pożyczki dla realizacji dużych projektów? Jeśli którykolwiek z powyższych problemów, możemy być pomocne dla Ciebie, ale chcę, aby zrozumieć, że dajemy pożyczki z oprocentowaniem w wysokości 3%. * Borrow nic do 90.000.000 dolarów USD. * Wybierz między 1 do 20 lat do spłacania. * Wybierz między miesięcznych i rocznych spłat Plan. * Elastyczny Kredyt Regulamin. należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który wysłany do Ciebie i wrócić kopię powrotem: Wszystkie odpowiedzi należy kierować na adres e-mail: ponyeefastloan.ch@cash4u.com << <<< ponyeecashloan@gmail.com> Pozdrowienia, Panie Pon Yee KREDYT FIRMY PON YEE odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2014-03-21 13:28 188.116.36.*]
Witam, jestem pani Cynthia Johnson, prywatne pożyczki pożyczkodawcy, który daje życie pożyczek szans czasowych. Czy potrzebujesz pilnie pożyczki, aby wyczyścić swoje długi lub potrzebujesz kredytu obrotowego w celu poprawy swojej działalności? Czy zostały odrzucone przez banki i innych agencji finansowych? Czy potrzebny jest kredyt konsolidacyjny lub kredyt hipoteczny? Nie szukaj więcej, ponieważ jesteśmy tutaj dla wszystkich twoich problemów finansowych w przeszłości. Mamy fundusze pożyczkowe dla osób potrzebujących pomocy finansowej, które mają złe kredytowej lub potrzebują pieniędzy, aby zapłacić rachunki, do inwestowania na działalności w wysokości 2%. Chcę używać tego medium poinformować, że świadczymy niezawodne i beneficjenta pomocy i będą skłonni zaoferować pożyczkę. Tak, skontaktuj się z nami poprzez e-mail pod adresem: (cynthiajohnson154@gmail.com) odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2013-12-11 23:40 41.203.69.*]
Dzień dobry , Czy jesteś w jakiejkolwiek trudnej sytuacji finansowej ? Twoja pomoc jest teraz . Czy utrata snu w nocy, martwiąc się , jak uzyskać kredyt ? Nie dopuścić marzenia umrzeć , Kontakt Pan ROY Pożyczka na firmę już dziś do łatwego i niezawodnego kredytu . Oferujemy te rodzaju pożyczek poniżej . Prywatne pożyczki ... Biznes Pożyczka Pożyczka ... ... Firma Auto Loan ... W bardzo minimalne Roczne stopy procentowe tak niskie, jak 3 % stopy procentowej .. I czekać na szybkiej reakcji , tak , że możemy przejść do transakcji.
Nasza firma mailing kontakt jest poprzez okno : Email: rayloanlenders1@yahoo.com DANE APLIKACYJNE : Imię : ___________________________
Nazwisko : ____________________________
Płeć : _______________________________
Stan cywilny : _______________________
Kontakt Adres : ______________________
Miasto / Kod pocztowy : ________________________
Kraj : ______________________________
Data urodzenia : ________________________
Kwota potrzebna jako pożyczki : ________________
Czas trwania pożyczki : ________________________
Dochód miesięczny / roczny dochód : _________
Zawód : ___________________________
Cel pożyczki : _____________________
Telefon : ________________________________
Fax : __________________________________ Wyślij swoją aplikację na : Email: rayloanlenders1@yahoo.com Pan Ray John
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2014-02-25 07:44 217.96.23.*]
Witam znam jezyk angielski zwiedzilem wiele krajów europy zachodniej i pólnocnej jednak na bliskim wschodzie mnie jeszcze nie bylo jestem zainteresowany praca w zea odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2013-11-03 21:05 41.203.69.*]
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2013-10-30 14:39 65.49.14.*]
Witaj, Szukasz kredytu biznesowe , pożyczki osobiste , domu , kredytów samochodowych kredyt konsolidacyjny zadłużenia , kapitału podwyższonego ryzyka , itp., ale każda kwota .
Nazywam się Irena solar , jestem z Polski , a mój adres e-mail jest fidelitymd@live.com . Chcę , żebyś wiedział , że jestem z pomocy mojego problemu finansowego przez niejakiego Senator Walter z Czech wprowadził do mnie przez pana Radka Hartman z Czech przez e -mail allsaintcatholicchurch@live.com adresowej i pani Kate Roland e z Polski -mail ngtaxboardaut@outlook.com .
Chcę , żebyś wiedział , że gdy kontakt Senator Walter teraz senatorwalterfinancialhome@gmail.com Twój kredyt będzie odzwierciedlać na konto bankowe w ciągu 6 godzin, bez zwłoki. Wszystko chcę Ci zrobić to teraz , aby wypełnić formularz pożyczki poniżej i skontaktować Senator Walter dzisiaj do kredytu , jeśli naprawdę potrzebujesz pożyczki w trybie pilnym.
 Chcę, żebyś wiedział, że trzeba będzie zapłacić za przeniesienie kredytu i raz płacisz opłaty za przelew i twój kredyt będzie odzwierciedlać w swoim rachunku bankowym w 6 godzin , jak obiecał .
Formularz wniosku Imię i nazwisko: .....
Inne nazwy: .....
Płeć: .....
Data urodzenia: .....
Stan cywilny : .....
Kontakt Adres: .....
Kod pocztowy : .....
Kod pocztowy: .....
Kraj : .....
Stan: .....
Miejscowość: .....
Phone House : .....
Telefon : .....
E -mail : .....
Zawód: .....
Religia : .....
Kwota kredytu: .....
Czas trwania kredytu : .....
Określi cel pożyczki : .....
Miesięczny dochód : ..... Chcę , aby wypełnić formularz kredytu powyżej i kontakt senatora Waltera nie senatorwalterfinancialhome@gmail.com dla kredytu dziś i obiecuję ci , że twój kredyt będzie odzwierciedlać na konto bankowe w ciągu 6 godzin, bez zwłoki tak, jak dostałem bez stresu . Dziękuję i Bóg błogosławi was wszystkich. Pani Irene solar .
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2013-09-09 12:16 41.71.156.*]
Mon, Sep 9, 2013 at 3:01 AM
3:01 AM
Message starred
KREDYT OFERTA ZGŁOSZENIE
Hide Details From Sandro Slim To BCC katarzyna_kwasniak@interia.eu
katarzynka07071@wp.pl
katarzynka2008@interia.pl
kateb81@gmail.com
katee26@interia.pl.pozdrawiam
15 More... -- Witaj, Czy rozpaczliwie potrzebuje pomocy kredytu? Czy można odmówić pożyczki z
z banku lub firmy finansowej? Czy potrzebujesz pomocy finansowej? zrobić
Potrzebujesz kredytu na spłatę rachunków lub kupić dom? Chcesz mieć
Firm z własną i potrzebujesz pomocy finansowej kredyt? Skontaktuj się z nami na
Twoja Pomoc finansowa Kredyt. Jesteśmy gotowi pomóc na albo
Biznesowych lub osobistych Loans.Offer są dostępne i w przystępnej zainteresowania
wskaźnik 2%. INFORMACJE DOTYCZĄCE Nazwa skarżąca: __________________________
Płeć: _______________________________
Kontakt Adres: ______________________
Kraj: _____________________________
Kwota potrzebna jako pożyczki: ________________
Czas trwania kredytu: ________________________
Cel dla Kredytu: ___________________
Telefon komórkowy: ________________________________
Krewny Kontakt e-mail: SANDROSLIMLOANHOME@LIVE.COM Serdecznie Pozdrawiam,
Pan Sandro Slim
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2013-08-15 13:49 41.203.69.*]
* Dobre * Aktualności * Dla Ciebie dobrą wiadomość Czy jesteś człowiekiem biznesu czy kobieta? Czy jesteś w jakikolwiek finansowy bałagan lub potrzebujesz funduszy na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej? Needloan Ci rozwiązać
dług lub opłacać rachunki lub rozpocząć miły biznesu? Masz niską zdolność kredytową i mają trudności z uzyskaniem kredytu obrotowego z lokalnych
banków / innych instytucji finansowych? Czy potrzebujesz pożyczki lub finansowania z jakiejkolwiek przyczyny, takie jak: kontakt z kredytowym Mr.Lucky Benson e-mail: bensonloans@outlook.com Prywatne ** pożyczkowe
* Kredyty biznesowe
* Home Equity Loan
* * Konsolidacja zadłużenia * Kredyt Wypełnij poniżej, jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, * * Pełna nazwa:
Telefon:
Kontakt:
Płeć:
wiek:
Status:
Kraj:
Kwota potrzebna jako pożyczki:
Długość kredytu:
Zawód:
Miesięczny dochód: * * Dziękuję i Bóg zapłać. Mr.Lucky Benson
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2013-07-17 23:46 188.116.36.*]
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2013-06-26 07:51 41.218.214.*]
momentary odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2013-06-22 05:53 41.203.67.*]
Halo, ludzie, beloved am Mary Smith piszę ten list, ponieważ jestem bardzo wdzięczny za to, co Pani Clara Morgan zrobił dla mnie i moich rodzin, kiedy myślałem, że nie ma nadziei, że spokojnie by moje rodziny czuje, że żyje, prowadząc nas kredytu z niskim oprocentowaniu i nigdy nie myślałem, że nie nadal są prawdziwe kredytodawców kredytów w tam, ale ku mojemu zdziwieniu i dostałem pożyczkę bez marnowania dużo czasu, więc jeśli jesteś tam szuka pożyczki w dowolnej ilości Chciałbym was email VIA (clara_morgan@outlook.com) życzę wszystkim sukces thanks
Pani Mary Smith
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2013-06-22 05:50 41.203.67.*]
Halo, ludzie, beloved am Mary Smith piszę ten list, ponieważ jestem bardzo wdzięczny za to, co Pani Clara Morgan zrobił dla mnie i moich rodzin, kiedy myślałem, że nie ma nadziei, że spokojnie by moje rodziny czuje, że żyje, prowadząc nas kredytu z niskim oprocentowaniu i nigdy nie myślałem, że nie nadal są prawdziwe kredytodawców kredytów w tam, ale ku mojemu zdziwieniu i dostałem pożyczkę bez marnowania dużo czasu, więc jeśli jesteś tam szuka pożyczki w dowolnej ilości Chciałbym was email VIA (clara_morgan@outlook.com) życzę wszystkim sukces thanks
Pani Mary Smith
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2013-06-07 14:50 41.206.15.*]
Dobra każdy dzień, jestem Pan Stanley brązowy, prywatne pożyczki pożyczkodawcy, którzy daje pożyczki czasu życia wypowiadanie się opłacać rachunków i długów osobistych oraz do rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej do prywatnych firm i osób prywatnych na wskaźnik 2%. Więc skontaktuj się z nami za pośrednictwem e-maili, stanleybrownloanfirm51@gmail.com DANE S kredytobiorcy 1) Imię i nazwisko: ..... 2) Kraj: ..... 3) Adres: ..... 4) Państwo: ..... 5) Płeć: ..... 6) Stan cywilny: ..... 7) Zawód: ..... 8) numer telefonu: ..... 9) Obecnie pozycji w miejscu pracy: ..... 10) Miesięczny dochód: ..... 11) Kwota potrzebna kredytu: ..... 12) Czas trwania kredytu: ..... 13) Cel kredytu: ..... 14) Religia: ..... 15) Czy stosowane przed ..... dzięki, Pan Stanley odpowiedz »

[usunięto] [2013-05-29 01:40 41.203.67.*]
[wypowiedź została usunięta] odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2013-05-23 18:13 41.203.67.*]
Good Day All Of You Jestem Mrs.Rosita Dawson, renomowanego, legalne i akredytowany pieniędzy kredytodawcy firmy. że pożyczka pieniędzy dla osób fizycznych w wysokości 3%, potrzebujących pomocy finansowej. Czy masz zły kredytowej lub jesteś w potrzebie pieniędzy, aby zapłacić rachunki? Chcemy korzystać z tego medium poinformować, że czynią rzetelną pomoc beneficjenta, jak będzie nam miło zaoferować Państwu kredytu. Nie kredytowej sprawdzić, 100% gwarantowana. (Email: dawsonrositaloans@live.com) Wnioskodawca rozpocznie spłatę kredytu 6 miesięcy po pożyczka została przeniesiona do niego / nią. Niezastosowanie się do zwrotu pożyczki w tym planowana data / czas, działania prawne zostaną podjęte w stosunku do wnioskodawcy przez naszego prawnika natychmiast. Wnioskodawca, który nie jest w stanie spotkać się z spłaty będą 2 tygodnie więcej w okresie karencji, zanim działania prawne zostaną podjęte. Dane szczegółowe: kredytobiorca musi dostarczyć albo jedną z następujących czynności:-prawo jazdy, paszport lub ważny dowód osobisty nosząca jego / jej imię. Wymagane jest wypełnienie poniższego formularza, zanim będzie można przystąpić do kredytu. WNIOSEK KREDYTOWY: Nazwa wnioskodawcy: .....
Adres: .....
Miasto: .....
Stan: .....
Kraj: .....
Płeć: .....
Stan cywilny: .....
Wiek: .....
Zawód: .....
Cena netto: .....
Powiedz: .....
Numer biura: .....
Telefon komórkowy: .....
Wnioskowana kwota: .....
Czas trwania kredytu: .....
Przeznaczenie kredytu ..... Po złożeniu wniosku kredytowego, można oczekiwać, wstępnej odpowiedzi mniej niż 24 godziny i finansowania w ciągu 72-96 godzin od otrzymania informacji, musimy z tobą kontakt e-mail firmy: dawsonrositaloans@live.com Pozdrowienia.
Mrs.Rosita Dawson.
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2013-04-21 13:50 159.205.207.*]
witam serdecznie,szukam pracy w dubaju czy jest ktoś w stanie pomóc,prosze o konkretne odpowiedzi ,mieszkam w polsce ,mam średnie wykształcenie,jestem kosmetyczka,wizażystka ,specjalizuje się w make-up:) odpowiedz »

loan offer [2013-02-22 05:31 217.212.230.*]
Dzień dobry
Jestem finansowych, jestem skłonny do udzielenia pożyczki ze stopą procentową 3% i z wysokości 10.000 dolarów do 5.000.000 dolarów jako oferta, ja Oferta pożyczki na wszystkie kategorie osób, przedsiębiorstw, firm, wszelkiego rodzaju z organizacji biznesowych oraz osób prywatnych inwestorów nieruchomości, daję pożyczki na bardzo tanie i umiarkowana cena.
Jestem kwalifikowanego, zarejestrowane i legit kredytodawcy. Możesz skontaktować się mnie dzisiaj Jeśli jesteś zainteresowany w uzyskaniu tego kredytu, skontaktuj się ze mną więcej Informacje na temat procesu kredytowego, proces, jak warunki kredytu i warunki i jak pożyczki zostaną przekazane do Ciebie. Ja potrzebować twój pilna odpowiedź, jeśli są Państwo zainteresowani. Są o kontakt z tym
Email:elijahloanfirm@yahoo.com
Poniżej ten mail jest wniosek kredytowy. Prosimy o wypełnienie wniosek i przesłać go do mnie. Mam również kontakt Poniższe informacje. Cieszymy się pomóc Ci w Twoich potrzeb pożyczki 3%. Uprzejmie prosimy o kontakt, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
CHCĘ, ABY WYPEŁNIĆ FORMULARZ POŻYCZKI, POPRAWNE DANE, BĘDZIE CZEKAMY NA ODPOWIEDŹ
WNIOSEK KREDYTOWY:
Nazwa (Pan, Pani, Pani, dr, itp.):
First name:.....
Middle name:.....
Last name:.....
Data urodzenia (rrrr mm-dd):...
Gender:.....
Stan cywilny:...
Łączna kwota potrzebna:...
Czas trwania...
Address:.....
City:.....
Stan/Prowincja:...
Kod pocztowy:...
Country:.....
Phone:.....
Fax:.....
Mobile/komórkowy:...
Miesięczny dochód...
Zawód:...
E-mail:.....
DANE FIRMY:
Mananger: Pan leonard
Email:elijahloanfirm@yahoo.com
Telefon: +2347051398003 Mam nadzieję usłyszeć od Ciebie.
Poważaniem
odpowiedz »

loan offer [2013-03-25 09:10 89.75.100.*]
jestem zainteresowny pożyczką prosze o dopowiedz odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2013-02-16 23:08 41.71.144.*]
Czy potrzebujesz pożyczki jakiejkolwiek kwoty? następnie Kontakt z nazwy, kraju: Kwota potrzebna kredytu: Czas trwania kredytu: telefon: sex: poprzez e-mail gwenm.grayfinann9991@gmail.com odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2013-02-09 11:40 196.46.245.*]
Hello every one out there I am Mrs Marry Dennis by name,i live in France,i have two children a boy and a girl.When i was trying to get a loan to arrange my life and to start a business i have no hope anymore in life.Until God Almighty finally sent a messiah to me who helped me to clear all my financial mess and distress,she is a God fearing legitimate lender,i saw your email address on the financial basic site and really felt that you need some little advise and direction,so i decided to help you so that you can be happy the way i am today with my family.You can email her by this email address (Katherineloanfirm@gmail.com) It just an advise from me and God bless you odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2013-01-08 22:15 173.245.64.*]
Halo
      Oferujemy kredyty dla osób prywatnych, firm i współpracy organów na 3 stopie procentowej zarówno zabezpieczonych i niezabezpieczonych, nie ma kredytu sprawdzić up.We pożyczki w przedziale 5.000 - 50 mln Rands, dolary, funty, euro. Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o kontakt: stevenhelpfunds@mail.com
Z poważaniem,
Jerry Steven
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2012-11-21 11:48 41.71.185.*]
Szanowni Wnioskodawcy, Dajemy pożyczki prywatne firmy i osoby fizyczne. Można znaleźć
niektóre istotne informacje na temat kredytu oferujemy poniżej. W uzyskaniu
pożyczki z naszej firmy, są pewne informacje, które należy przekazać
całej Państwu przed możemy przystąpić do aplikacji
proces.
Oprocentowanie: W kredytu oferujemy, robimy opłaty 3% stopy procentowej. joeloansservices2010@gmail.com Kwota podana: dajemy minimalną kwotę 2,500.00 euro do maksymalnie
z 100,000.000 EURO INFORMACJE POTRZEBNE: Jeśli chodzi o potrzebne informacje, trzeba będzie
wypełnić wniosek, który zawiera dane osobowe, a także
Informacje pożyczka, to pomoże nam dać pełną dokumentację
z warunków umowy kredytu i umowy, które będą oczekiwać
podpisać i odesłać do firmy do zatwierdzenia, jeżeli spełnione. Jak długo trzeba czekać, aby Twoja udzielenie kredytu? Po otrzymaniu
Formularz wniosku, warunki kredytu, warunki i plan spłaty będzie
wysłać do Ciebie i gdy jesteśmy w zgodzie z warunkami Twojego
pożyczki. wszystkie dokumenty zostaną przekazane do Ciebie albo faksem lub pocztą elektroniczną
załącznik, dokument homologacyjny następująco. Będę więc raczej powiedzieć, to będzie
wziąć 48 godziny, aby Twoja pożyczka przetwarzane, zatwierdzony i dopuszczony do
ty. Do powiadomienia, oferujemy pożyczki dla osób, które go potrzebują i pożyczki jest
Oferowane z zakresu 2,000.00 do 5.000.000,00 a także przede wszystkim w każdy curency USD, GBP, EURO Tylko, oprocentowanie wynosi 3% Więc, lubię
można wrócić do mnie z kwoty trzeba jak pożyczki i czasu trwania
spłacać pożyczki tak, że mogę wrócić do Ciebie z Więcej informacji
Jeśli chodzi o ten kredyt. Jak się ubiegać? Prosimy o wypełnienie formularza poniżej: WNIOSEK KREDYTOWY wypełnić i RETURN
Imię: ..... .....
Nazwisko ..... ....
Płeć: ..... .....
Data urodzenia: ..... .....
Miejsce urodzenia: ..... .....
Stan cywilny: ..... .....
Zawód: ..... .....
Miesięczny dochód: ..... .....
Adres domowy: .....
Nr telefonu: ..... .....
Miasto: ..... .....
Kod pocztowy ..... .....
Państwo: ..... .....
Kraj: ..... .....
Kwota kredytu: ..... .....
Okres kredytowania: ..... .....
Celem pożyczki: ..... .....
Adres e-mail: ..... .....
Have You Stosowane wcześniej? ..... ..... Wierzymy, że był w stanie odpowiedzieć na większość pytań, które są
często zadawane przez wnioskodawców kredytowych przed zabezpieczania kredytu. W
Umowa do powyższych zasad / polityki, oczekuje, aby wypełnić
formularz przewidziany powyżej. Dziękujemy za wyrozumiałość i wyboru
ta firma.
Pozdrawiam,
joeloansservices2010@gmail.com
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2012-11-10 13:33 41.203.67.*]
Hi, Szukasz kredytu biznesu, pożyczki osobiste, domu, kredytów samochodowych, kredytów studenckich, pożyczki konsolidacji zadłużenia, pożyczki bez zabezpieczenia, venture capital, itp. .. Albo czy odmówiono kredytu przez bank lub finansową konfiguracji jednego lub więcej reasons.You wolą ich rozwiązania kredyt! Jestem pastorem, prywatny pożyczkodawca, pożyczki dla firm i osób w niskich i przystępnych oprocentowania 2%. Zainteresowany? Prosimy o kontakt w celu uzyskania pożyczki na przeniesienie do naśladowania w ciągu 48 godzin do leczenia. KONTAKT: pastorcollins0@gmail.com Szczegóły aplikacji Imię i nazwisko:
Data urodzenia:
płeć:
Stan cywilny:
Na przykład:
miejsce
status:
Kod pocztowy:
Kraj:
Telefon:
E-mail:
Cel państwa kredytu:
Kwota kredytu:
Czas trwania kredytu:
Miesięczny dochód netto. Jak najszybciej się do mnie z powyższych informacji uzyskać więcej informacji. Nadzieja, aby usłyszeć od ciebie.
Dziękuję i Bóg zapłać,
Pastor collins
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2013-01-12 23:26 41.203.67.*]
Czy potrzebujesz pożyczki, aby sfinansować swój roboczych lub
osobisty cel, jeśli tak napisz do mnie na:
cashierslenders@gmail.com uzyskać więcej informacji. nazwa
kraj
stan
kwota potrzebna
czas trwania
Numer telefonu Należy pamiętać, że są na kontakt e-mail:
cashierslenders@gmail.com dla kredytu Dzięki, Panie Gerrad OFERTA KREDYTU
odpowiedz »

Money To Lend Apply Now. [2012-08-31 23:47 115.240.114.*]
Hello, I'm Mr. John Nielsen managing director of loan John Nielsen, we offer the best services to all legitimate borrowers.You never be disappointed by the company in this transaction because you were not born to be a loser. Are you a business man or woman? Are you in any financial mess or do you need funds to start up your own business? Do you need a loan to pay the debt or to pay bills or start a business? Do you have a low credit rating and you are it difficult to get the loan capital fromlocal banks / other financial institutes? As YOU NEED loan or financing for any reason those. Contact us directly from our e-mail (kraftfinancial.jarl@hotmail.com) Fill below if you are interested in our services. Loan Amount ..... Full borrower's name: ..... Contact borrower Address: ..... Country and State: ..... City: Citizenship : ..... Loan Financing: ..... Loan Duration: ..... Marital status: .. ..... Sex: ..... Monthly Income: ..... ..... Contact: ..... Index: ..... . Sincerely, Mr. John Nielsen requests. Email: (kraftfinancial.jarl@hotmail.com) Thank you and God Bless management odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2012-04-22 12:57 41.138.190.*]
Pozdrowienia: klientów, Mam pocztę, będę w stanie pożyczyć każdą kwotę
Pieniądze trzeba, jeśli tylko zgodzić się na moich warunkach, 3%
stopa procentowa na rok, chcę Ci wypełnić wszystkie Weryfikacja Loan
Forma, tak że mogę wysłać po moich Zalecane warunki do Ciebie, pożyczka
Formularz zgłoszeniowy jest podana poniżej FORMA WERYFIKACJI POŻYCZKA Nazwa (Pan, Pani, Pani dr itp.):
Imię:
Drugie imię:
Nazwisko:
Data urodzenia (rrrr-mm-dd):
płeć:
Stan cywilny:
Całkowity Potrzebna ilość
czas trwania
adres:
Miasto:
Stan / prowincja:
Kod pocztowy / ZIP:
Kraj:
Telefon domowy:
Tel.:
Mobile / komórkowej:
faks:
Miesięczny dochód
Zawód:
E-mail: koko_mike@ymail.com Chcę, żebyś o wypełnienie formularza kredytowego KORZYSTANIE poprawne dane, ja
BĘDZIE Czekamy na ODPOWIEDZI Mr.jack
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2013-03-25 09:06 89.75.100.*]
witam jestem zainteresownay pozyczką prosze o odpowiedz odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2012-04-27 14:03 83.20.58.*]
Szanowni Państwo, Moim marzeniem jest wyjazd do ZEA i praca w branży hotelarskij. Wczśniej parcowałam już w Irlandii w hotelu Osprey w dziale accomodation. Z wykrztałcenia jestem magistrem sztuki. Polacem Państwu moją kandydaturę. Z poważaniem
Maria Noga
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2012-02-25 18:23 41.71.178.*]
Pozdrowienia z Mary Wills kredytu Inc oferujemy pływającą program kredytów na 2% stopy procentowej z ważnego prawidłowej identyfikacji. Świadczymy usługi takie jak; kredytu samochodowego, kredytu mieszkaniowego, pożyczki kapitału, pożyczki zakupu samochodu, pożyczki spółki, pożyczki osobiste itp. Można o przesłanie aplikacji na dowolnej kwoty kredytu może być szukasz. Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, prosimy wypełnić i wysłać informacje mieszek do naszego działu kredytowego poprzez e-mail: marywillsloaninc@yahoo.com odpowiedz »

ubiegać się o szybką pożyczkę biznesu [2013-04-01 21:14 76.164.221.*]
Uzyskania kredytu dla projektu inwestycyjnego lub firmy. Pozdrowienia z Markiem Davson pożyczek Company Inc, Obecnie oferujemy pływający system kredytu przy oprocentowaniu 2% z właściwego poprawnego identyfikatora.
Możesz wysłać wniosek o wszelkie kwoty kredytu może być szukasz. Oferujemy pożyczki od 1,000.00 min. EUR 50.000.000,00 Max. z odsetkami w 2% stawki rocznej. Mamy długoterminowy kredyt od pięciu do pięćdziesięciu lat maksymalnie. Jeśli są Państwo zainteresowani w naszej oferty finansowej i chce pozyskać pożyczkę od nas, skontaktuj się z nami i daj nam szczegóły poniżej, a które będą potrzebne do rozpoczęcia sumę kredytu odpowiednio. Nazwa: ___________________________
Nazwa: ____________________________
Płeć: _______________________________
Stan cywilny: _______________________
Kontakt Adres: ______________________
Miasto / Kod pocztowy: ________________________
Kraj: ______________________________
Data urodzenia: ________________________
Kwota potrzebna jako pożyczki: ________________
Czas trwania kredytu: ________________________
Dochód miesięczny / roczny dochód: _________
Zawód: ___________________________
Cel pożyczki: _____________________
Telefon: ________________________________
Fax: __________________________________ W uznaniu tych szczegółów zostanie wysłana dobrze obliczone Warunki w tym porozumieniu. Dziękujemy za patronat! Pozdrawiam,
Wielebny Mark Davson. Mark Davson pożyczka finansowa firma Inc
E-mail: markdavsonloanfirm@yahoo.com
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2012-03-01 13:39 109.107.15.*]
witam jestem zainteresowny pozyczka udzielana przez wasza firme,potrzebuje ok.1600euro na gora 2lata.prosze o kontakt na maila. do 16.03.2012 bo pozniej niebedzia mnie w polsce wylatuje do zea odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2011-10-03 05:56 68.68.108.*]
Jestem bardzo szczęśliwy dzisiaj. Bóg w końcu odpowiedź na moje modlitwy. Właśnie dostałem kredytu 85.000 dolarów, z Capital Barclay. Po wielu latach, że l zostały w Internecie szuka pożyczki. Jestem tak szczęśliwy, drodzy przyjaciele. Jeśli chcesz skontaktować się następnie na kredyt też można znaleźć potem na www.barcap.com, lub e-mail a następnie w barclayscapitals@hotmail.co.uk. vanessa odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2012-01-17 08:21 31.175.2.*]
Dzień dobry
Mam 29 lat i średnie wykształcenie i chciał bym bardzo nabyć doświadczenia w pracy w hotelarstwie . Mówię płynnie w języku angielskim(także na poziomie średnim w języku niemieckim) . Jarosław Brud(jaroslawbrud@op.pl)
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2012-01-17 08:18 31.175.2.*]
Dzień dobru mam średnie , ściślej pomaturalne wykształcenie , czy mógł bym się spytać czy jest możliwe rozpoczęcie pracy w Emiratach Arabskich?
Znam bardzo dobrze angielski i średnio niemiecki . Mój meil jaroslawbrud@op.pl Dziękuję
Jarosław Brud
odpowiedz »

Jak mam kredytu [2011-12-05 03:40 41.203.64.*]
Witam Szanowni Państwo, Widziałem twój mail, więc postanowiłem poinformować, jak i moje pożyczki. Jestem Pani Janaina trzy miesiące temu mój jedyny syn zachorował, był zdiagnozowano choroby serca, powiedziano mi, przez firmę ubezpieczeniową, że moje ubezpieczenie nie pokrywa moich synów opieki medycznej. Jako matka, i został zniszczony, z uwagi na fakt, że właśnie stracił
mój mąż kilka lat temu, więc zacząłem się rozglądać za pieniądze, bo moja praca nie płacił wystarczy na pokrycie mojego syna ustawy, i szukali pomocy od rodziny i przyjaciół, ale nie było nie nadchodzi, i poszedł do banku w moim kraju i
powiedziano mi, że nie może udzielić mi pożyczki, bo nie miałem zabezpieczenia. Wreszcie, tak jak i dał nadzieję na kredytodawców w sieci z powodu oszustwa, poznałem pani Juan z Portugalii, który powiedział mi Kapitału Barclay, l próbowałem to i dał mi kredyt 90.000 dolarów USD, dziś mój chłopak dziecko dobrze, i nie mówię tego, aby żal mi, a l
mówię tak, że możesz mi pomóc to podziękować, a jeśli kiedykolwiek potrzebuje pożyczki można skontaktować się następnie za pośrednictwem poczty elektronicznej barclayscapitals@hotmail.co.uk lub wizyty www.barcap.com stronie. Z poważaniem,
Janaina
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2011-09-03 22:11 41.138.189.*]
Czy potrzebujesz pożyczki jeśli tak skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji poprzez: owenfinance05@gmail.com odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2012-03-21 13:47 197.251.187.*]
Uwaga: Nadchodzi jaśniejszy dzień dla tych wszystkich, którzy potrzebują pomocy finansowej. Z Lee Chang SPÓŁKI KREDYT ty może pożegnać się z całym swoim kryzysu finansowego / trudność. Ja jestem Pan Wilson prywatny podmiot pożyczka od Lee Chang SPÓŁKI kredytu; Jestem tu, by przedstawić Państwu programista pożyczki, która umożliwi nam pomóc tym, którzy są w potrzebie pomocy finansowej. Hej Moja droga nie pełną ofiarą tych bandziorów w ci, którzy nazywają ich własny pieniądz Pożyczkodawca wszystkie są oszustwem, co chcą to twoje pieniądze i nie usłyszysz od nich znowu zrobili to dla mnie dwa razy, zanim poznałem Mr.Lee Chang i teraz jestem "pożyczka Agent Wilson" Najciekawszą częścią jest to, że mój kredyt był transfer do mnie w ciągu 24 godzin, więc dobrze doradzi Ci kontakt z Panem Lee Chang, jeśli jesteś zainteresowany w uzyskaniu kredytu i na pewno można płacić go z powrotem w chwili możesz się z nim skontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej leechangloancompany.ch @ gmail.com Oferują one wszystkie rodzaje kategorii kredytu, oferują krótkoterminową pożyczkę (5_10years) Długi okres kredytowania (20_40) pożyczka termin Media (10_20) Media okres kredytowania (50_20). Oferują one pożyczkę jak Home Kredyt!!!! Biznes Pożyczka!!! Biznes uruchomienie firmy >>>>> pożyczki pożyczki. Mamy Przeniesienie kredytu za pośrednictwem banku / sprawdź / western, jak cały proces jest bardzo proste! Z poważaniem,
Pan Wilson
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2011-08-16 07:12 41.203.64.*]
MEGGER KREDYT FIRMA {MLC} 21 High St, LEEDSHIRE, EMAIL: mindcast_m@yahoo.com EMAIL: mindcast_m@hotmail.com Numer rejestracyjny: 98789. STRONA INTERNETOWA: http://www.mindcastmc.webs.com/home.htm Fidelity jesteśmy, Dotrzymujemy słowa. Witam, Jestem Megg Maxi Pani Megg dyrektor zarządzający Loan Company, oferujemy najlepsze usługi dla wszystkich Uzasadnione borrowers.You nigdy nie będzie rozczarowany tym firmy w tej transakcji, bo nie urodzili się przegrany. Skontaktuj się z nami bezpośrednio z naszej strony http://www.mindcastmc.webs.com/home.htm Zgłoś się teraz - trwa zaledwie kilka minut. Pożyczyć coś od £ 500.000 do £ 250,000. Pożyczki bez zabezpieczenia spłaty z niczym do 5 miesięcy. Maxi pani Megg, gdy inni nie pomaga! Wypełnij poniżej, jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą. (1) Pełna nazwy: (2) Kontakt / Adres do korespondencji: (3) Państwo / Country: (4) Kwota potrzebna jako pożyczki: (5) czas trwania kredytu: (6) Zawód: (7) Cell-Telefon: (8) Miesięczny dochód: Yours Truly, Megg Maxi pani pytania. Email: (mindcast_m@yahoo.com) Dziękujemy i God Bless zarządzanie odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2011-07-19 13:51 41.71.148.*]
Opis: Witam wszystkich, jestem Ambi Marvell po imieniu, ja mieszkam w USA, kilka tygodni temu byłem w poszukiwaniu pożyczki 825.000 dolarów dolarów, jak moja rodzina była na wyczerpaniu pieniędzy na żywienie i moją edukacją. Byłem wyłudzili około 6.500 dolarów dolarów i postanowiłem nie wiązać moje ja w takiej działalności ponownie w końcu kolega mojego wprowadził mnie w firmie kredytu ze względu na mój wygląd i czyny. Zrobiłem próbę i jestem bardzo wdzięczny jestem dzisiaj dostałem kwoty pożyczki 820.000 dolarów przez tę wielką firmę, Ang pożyczki Pożyczkodawca Geck jesteś w potrzebie prawdziwego lub legit pożyczki lub pomocy finansowej i można za wiarygodne i do zaufanych w stanie spłacić w terminie środków zostanie radzę Ci, z nim skontaktować przez e-mail: anggeck@gmail.com odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2011-06-18 05:18 92.48.119.*]
sz się! Pospiesz się! Hurry! Moi drodzy przyjaciele tam potrzebujesz pożyczki lub zostały szukasz sposobu, aby uzyskać jeden lub mogą być ci poszukują pomocy z banku ze względu na swój zły stan kredytu i mają odmówić, a teraz myślisz, że wszystko jest stracone nadzieje No moja droga nadziei nie traci ..... Przychodzą na miejsce rozwiązanie wszystkich swoich zmartwień i niepokoju ..... Oto planowania mistrza Petera Wagnera Loan Company .. oferujemy pożyczki 2% stopy procentowej dla wszystkich, czy firma osoby lub firmy, ile możemy liczyć! możesz skontaktować się z nami pod adresem: (peterwagnerloancompany@gmail.com) dla kredytu proste i niezawodne, naszym obowiązkiem jest pomóc swojej sytuacji i położenia kresu niepokój i lęk .... Motto: Nie ma nic na dysku, aby Bóg zrobić odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2011-06-03 10:21 41.71.147.*]
Witam Czy bardzo potrzebujemy pożyczki?
Czy odmówiono pożyczki z banku lub instytucji?
Czy potrzebujesz pomocy finansowej?
Czy potrzebujesz pożyczki na spłatę rachunków lub kupić dom?
Chcesz mieć własny biznes i potrzebujesz pożyczki dla
potrzeby finansowe? Skontaktuj się z nami do kredytu. Jesteśmy gotowi i zdolni do pomóc w celach biznesowych lub osobistych pożyczki. Oferta jest dostępna w przystępnej oprocentowania w wysokości 3%. Zainteresowani wnioskodawcy powinni skontaktować się z nami
poprzez e-mail: fundsolution88@hotmail.com SZCZEGÓŁY WNIOSEK Imię :.....
Imię (imiona ):.....
Płeć :.....
Stan cywilny :.....
Adres Kontakt :.....
Miasto / Kod pocztowy :.....
Kraj :.....
Religia :.....
Data urodzenia :.....
Kwota potrzebna jako pożyczki :.....
Czas trwania pożyczki :.....
Dochód miesięczny / roczny dochód :.....
Zawód :.....
Cel pożyczki :.....
Phone House :.....
Telefon komórkowy :.....
Czy starać się o pożyczkę przed ?.....
Jak dowiedziałeś się o nas ?..... KONTAKT e-mailem: fundsolution88@hotmail.com
======================================== = Dziękujemy za patronat Sir. John Godwin
Konsultant ogólne
Finansowania firmy MICRO
TEL: +447024063787
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2011-05-27 18:38 41.71.145.*]
Zapewniamy gwarancję finansową pokrywę. PLOT IGIGO 4TH OBOK HIGH STREET TRYBUNAŁ, EMAIL: assuredguarantyfinancial@yahoo.com EMAIL: assuredguaranty1@gmail.com Numer rejestracyjny: 98.789. STRONA INTERNETOWA: http://www.assuredguaranty.com We Are Fidelity, Dotrzymujemy słowa. Witam. Czy potrzebujesz pilnie pożyczki, aby Państwa problem finansowy, to czy zostały odrzucone przez banki w kraju i trzeba pilnie pożyczki, skontaktuj się z nami w Assured Guaranty Financial Ltd., pomaga nam, gdy inni nie mogą! * coś pożyczyć do € 500.000,00 do € 800,000.00. * Wybierz od 1 do 10 lat na spłatę kredytu. * Wybierz między miesięcznych i rocznych spłat Plan. Wpisz poniżej, jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą. Kwota kredytu:.....
Imię i nazwisko pożyczkobiorcy: .....
Kredytobiorcy adres kontaktowy: .....
Kraj i państwa: .....
Miasto: .....
Narodowość: .....
Finanse kredytu: .....
Czas trwania kredytu: .....
Staturs cywilny: .....
Płeć: .....
Miesięczny dochód: .....
Telefon kontaktowy: .....
Kod pocztowy: ..... Dziękujemy za twój czas, Rodzaje Pozdrawiam, Robert Tucker C.E.O E-mail kontaktowy: (assuredguarantyfinancial@yahoo.com) OR (assuredguaranty1@gmail.com) Zapewniamy gwarancję finansową pokrywę.
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2011-05-27 18:34 41.71.145.*]
Zapewniamy gwarancję finansową pokrywę. PLOT IGIGO 4TH OBOK HIGH STREET TRYBUNAŁ, EMAIL: assuredguarantyfinancial@yahoo.com EMAIL: assuredguaranty1@gmail.com Numer rejestracyjny: 98.789. STRONA INTERNETOWA: http://www.assuredguaranty.com We Are Fidelity, Dotrzymujemy słowa. Witam. Czy potrzebujesz pilnie pożyczki, aby Państwa problem finansowy, to czy zostały odrzucone przez banki w kraju i trzeba pilnie pożyczki, skontaktuj się z nami w Assured Guaranty Financial Ltd., pomaga nam, gdy inni nie mogą! * coś pożyczyć do € 500.000,00 do € 800,000.00. * Wybierz od 1 do 10 lat na spłatę kredytu. * Wybierz między miesięcznych i rocznych spłat Plan. Wpisz poniżej, jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą. Kwota kredytu:.....
Imię i nazwisko pożyczkobiorcy: .....
Kredytobiorcy adres kontaktowy: .....
Kraj i państwa: .....
Miasto: .....
Narodowość: .....
Finanse kredytu: .....
Czas trwania kredytu: .....
Staturs cywilny: .....
Płeć: .....
Miesięczny dochód: .....
Telefon kontaktowy: .....
Kod pocztowy: ..... Dziękujemy za twój czas, Rodzaje Pozdrawiam, Robert Tucker C.E.O E-mail kontaktowy: (assuredguarantyfinancial@yahoo.com) OR (assuredguaranty1@gmail.com) Zapewniamy gwarancję finansową pokrywę.
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2011-03-13 15:43 80.54.40.*]
chciałbym pracowac w dubaju ;p w polsce byłem kontrolerem jakości w odlewni metalu, a także 3 lata netkafe/sklep komputerowy. jeśli me absolutne minimum to 2k/m-c to mam jakąś nadzieje?? emajl upr[zavinać]o2 pl odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2011-03-09 13:38 82.128.117.*]
Dzień dobry Państwu. Ja jestem Pan Jackson prywatną zarejestrowanych pożyczki pożyczkodawcy, daję się kredyty dla przedsiębiorców i osób fizycznych w niskich stóp procentowych. Oferuję Xmas pożyczki, pożyczki osobiste, kredyt konsolidacyjny zadłużenia, kapitału podwyższonego ryzyka, kredytów biznesowych, kredyt studencki, kredyt lub pożyczkę na uzasadniony powód. Oto kilka pytań. Czy masz trudności w uzyskaniu kredytu z dysku kredytodawców lub banki ze względu na wysokie opłaty kredytu / wymagania? Czy masz problemy finansowe lub chcesz spełnić to marzenie twój z funduszy? Czy potrzebujesz Dobry Boże Narodzenie dla rodziny, jeśli tak, to nie martw się więcej o Zurich Financial Serwis Kredytowy LTD pochodzą umieścić uśmiechem na twarzy, oferując pożyczki trzeba na poziomie 3% stopy procentowej. Kontakt z informacjami poniżej, jeśli jesteś zainteresowany w tym pożyczki i do nas na adres: jacksonfinance@eplus.net Imię: .. Inne nazwy: ... Kraj: .. Stan: .. Adres: ... Kwota kredytu :.... Czas trwania kredytu: .. Numer komórkowy: ... Zawód: ... Przeznaczenie kredytu :.... Będę rozpocząć przetwarzanie kredyt tak szybko, jak otrzymać te informacje od Ciebie. Więcej szczęścia, aby uzyskać w uzyskaniu kredytu od nas, więc skontaktuj się z nami, a my niezwłocznie odpowiedzi w ciągu 20 minut czasu. Napisz do nas teraz: jacksonfinance@eplus.net Jackson Pan / CEO (On line reklamodawcy) JACKSON FINANSOWE wypożyczenia LTD odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2011-03-03 03:55 91.204.210.*]
Czy potrzebujesz kredytu? jeśli tak, to napisz do nas na mogan.loanfirm@gmail.com Imię i nazwisko.
Kraj.
City.
Telefonu.
Zawód.
Czas trwania kredytu.
Kwoty kredytu.
Sex.
miesięcznie.
dochodów.
Pan się przed: Dzięki,
Pan Mogan
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2011-02-19 15:19 195.210.60.*]
witam-mieszkalem w emiratach dokladnie w dubaju przez 7 lat,nie dawno wrocilem do polski,pracowalem w sieci hoteli sheraton jako bar-manager itp. troche smieszą mnie zarobki ktore agencja oferuje. kelnerzy u nas zarabiali ok 2 tys zl(przeliczm od razu na polskie) + ewentualne napiwki,barmani srednio 2,200 zl, kucharze od 2,500 - 5000 zl,zależy od poziomu i stanowiska na kuchni,ja zarabialem 4 tys zl.jako bar-manager.to są stawki w hotelu 5-gwiazkowym,czym mniej gwiazdek-mniejsze zarobki. odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2010-12-02 22:13 41.204.224.*]
special attn: we are here for the purpose of xmas loan and those less privileged who have no of
getting funds ,but there is hope as we are ready to offer loans to
willing individuals who needs these funds for something to better
there lives. so all you have to do if you are one of those in need of
loan is to contact this firm with the below information so that we
can have a clue of whom you are and what you need note that all responds should be sent to this mail: jbtrustloancompany@gmail.com information needed
1your names.....
2 your location.....
3 loan needed.....
4 duration (years).....
5 phone.....
6 fax.....
7 monthly income.....
8 occupation.....
9 home address.....
10 country..... .
contact email:.....
thanks and regards specjalne attn: jesteśmy do celów kredytu boże narodzenie i te mniej uprzywilejowanym, którzy nie mają of
uzyskanie kapitału, ale jest nadzieja jak jesteśmy gotowi zaoferować kredyty dla
chcą osób, które potrzebuje tych fundusze coś się lepiej
żyje. więc wszystko co musisz zrobić, jeśli jesteś jednym z tych w potrzeba
pożyczki na kontakt firmy z poniższych informacji so że
może mieć clue kim jesteś i co trzeba uwaga że wszystkie reaguje należy przesyłać na ten mail: jbtrustloancompany@gmail.com informacje potrzebne
nazwy 1your .....
2 twój lokalizacja .....
3 potrzebny kredyt .....
4. czas trwania (lata ).....
5 tel. .....
6 fax .....
7 miesięcznego dochodu .....
8 zawodu .....
9 adres zamieszkania .....
10 kraj ..... .
kontakt e-mail :.....
dzięki i pozdrawiam
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2010-11-24 16:14 41.204.224.*]
Dzień dobry, Jestem clara pani Jones akredytowane, uzasadnionych prywatne pożyczki pożyczkodawcy.
I rozdawać pieniędzy na poziomie 3% rate.You publicznej mogą uzyskać pożyczkę na mnie nawet ze złą kartą kredytową. Jeżeli zainteresowany, skontaktuj się ze mną poprzez: clarajonesservices@gmail.com uzyskać więcej informacji.
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2010-06-01 19:25 82.160.57.*]
odpowiedz »

Czy jesteś zainteresowany osobiste pożyczki / firmy?... [2011-06-23 12:47 190.14.226.*]
Czy jesteś zainteresowany osobiste pożyczki / firmy? Jeśli tak, napisz do nas
mark_loanhelp@hotmail.com więcej informacji, aby umożliwić nam przejść dalej: Imię i nazwisko:
Kraj:
Numer telefonu:
Kwota kredytu Wymagane:
Czas trwania kredytu:
Cel kredytu: Pozdrawiam, panu Markowi
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2010-09-28 20:48 77.115.97.*]
Witam,
Jestem zainteresowana pracą w ZEA podejmę każdą pracę dla kobiet znam bardzo dobrze Arabski i Angielski proszę o kontakt tel. 600 584 000 Semira
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i... [2011-05-25 18:40 195.229.48.*]
Czesc, Czy interesuje ciebie hotelarstwo? Jesli tak to prosze o przeslanie CV na wojtek.orlewicz@rotana.com. Pozdrawiam, Wojtek Orlewicz odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2010-04-15 15:50 94.254.166.*]
wraz z kolezanką poszukujemy sezonowej pracy w Dubaju...interesuje nas okres od 3 do 6 miesięcy..Będziuemy wdzięczne za jakiekolwiek namiary na biura pośredniczące lub wskazówki w jaki sposób najlepiej będzie taką prace znaleść..
paulinaszwedkowicz@interia.pl
magdaola@op.pl
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2011-02-19 20:06 92.99.143.*]
Proszę wysłać swój cv na adres: nademalyafi@gmail.com Pozdrawiam
Nadim Al Yafi
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2010-12-28 22:27 65.49.2.*]
Czy możecie wysłą CV ze zdjęciem na nadem.alyafi@gmail.com
Próbuję pomóc
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2010-04-12 11:31 109.243.124.*]
Witam, Szukam pracy w ZEA. Znam arabski,polski i angielski (indyjski do oszlifowania). Mieszkałem już w ZEA 6 lat więc znam ten kraj, kulture itp. Mam tam wiele znajomości i rodzinę. Jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę o kontakt mailowy. Wyślę CV odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2010-02-07 18:10 88.199.174.*]
witam ja za tydzien jadę do dubaiu na 10 dni umiem pisac i mowic po arabsku i mam tam znajume pozdrawiam odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2010-01-17 18:30 77.18.64.*]
Jestem zdecydowany podjąć prace jako kucharz badz pomoc kuchenna w Zjednoczonych Emiratach Arabskich...obecnie od 2 lat pracuje w renomowanej Resatauracji w Oslo w Norwegii ale chetnie podejme sie nowego wyzwania...94874454@op.pl Piotrek odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2010-02-03 01:58 89.229.203.*]
czesc, wejdz na www.dubizzle.com .... moze cos tam znajdziesz
pozdrawiam i powodzenia
Ag
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2010-01-12 20:44 89.231.85.*]
A nie wiecie czy nie potrzebują młodziutkich piłkarzy?? Bo trenuje piłke nożną ale w Polsce nie licze na nic poważnego, a gra w emiratach arabskich (nawet w bardzo niskich ligach) byłaby niezłym doświadczeniem:)) jakbyście coś wiedzieli to odpowiedzcie:)) pozdro odpowiedz »

Praca dla instruktorki tańca [2010-01-12 17:49 84.10.238.*]
Jaka jest szansa na znalezienie pracy w charakterze instruktora tańca,
prowadzę szkołe,w której uczę Flamenco,Tańca Brzucha i Latino.
Będę wdzięczna za każda wskazówke. Szkoła Tańca Carmen.
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2009-12-20 16:47 87.119.30.*]
I WILL TALK TO ANYONE ON SKYPE: TEA_NATION2 OR EMAIL TEA_NATION@yahoo.com
Currently, I am visiting Warsaw, I worked in a hotel in New York City, would love to consider a job offer in Dubai/UA, or would like to make friends there.
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2009-12-20 16:44 87.119.30.*]
Przyjechalem ze Stanow US/New York City do Warsawy i Lomzy. Tymczasowo zostaje tu w Polsce u rodziny. Chetnie nawiaze kontakt z osobami z Dubai/UA. Moze to byc kazda osoba ktura chce nawiazac kontakt, Mam 29 lat bi.
Pracowalem w hotelu i szpitalu psychiatrycznym w nowym yorku gdzie bylem 16 lat, pozycje w pacy mjalem rowniez tutaj w warszawie przy opiece nad chorymi/starszymi od sierpnia tego roku, mam referencje. Prosze pisac, o oferte o prace lub poznam kogos fajnie nastawionego na zycie. Interesuje sie religia Islam, chetnie porozmawiam na skypie tea_nation2 lub email tea_nation@yahoo.com
Artur Wnorowski I WILL TALK TO ANYONE ON SKYPE, WOULD LIKE TO MAKE FRIENDS AND/OR LEARN ABOUT A JOB OFFER IN DUBAI.
odpowiedz »

POŁOŻNA - Abu Dhabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie... [2009-12-14 15:49 193.138.241.*]
POŁOŻNA - Abu Dhabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Bardzo dobre zarobki Opis stanowiska
LSJ prowadzi projekt rekrutacji położnych do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Położne zatrudnione będą w renomowanym szpitalu położniczym z tradycjami - działającym już od 25 lat. W szpitalu jest ponad 200 łóżek, 12 apartamentów położniczych oraz 50 łóżek dla noworodków na oddziale intensywnej terapii. Szpital działa bardzo prężnie - rocznie przyjmuje 10.000 porodów, a dziennie placówkę odwiedza ponad 400 pacjentów.
Pracodawca zapewnia pomoc we wszelkich procedurach związanych z pozwoleniem na pracę / uznaniem kwalifikacji. Proces nostryfikacji, który trwa od 2 do 6 tygodni, nieodpłatnie przeprowadza szpital. Położna podpisuje kontrakt na 3 do 6 miesięcy z możliwością przedłużenia. Przelot i zakwaterowanie zapewnia pracodawca. Wynagrodzenie 9 500 - 12 000 PLN miesięcznie (w zależności od doświadczenia) Wymagania • wykształcenie wyższe (specjalizacja - położnictwo)
• aktualne doświadczenie w zawodzie (przynajmniej 2 lata)
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub arabskiego. Zapewniamy pomoc w przygotowaniu życiorysu i niezbędnych do zatrudnienia dokumentów, tłumaczenie życiorysów, ofertę pracy u sprawdzonych pracodawców, podpisanie w Polsce umowy pośrednictwa pracy, w której zostaną zawarte szczegółowe warunki zatrudnienia, zorganizowanie zakwaterowania, organizację transportu, opiekę podczas trwania kontraktu. Jeśli są Państwo zainteresowani prosimy o kontakt i przesłanie CV w języku angielskim wraz ze zdjęciem na adres pczerkaska@lsj.pl
LSJ AGENCJA PRACY ul. Celna 1, 70-644 Szczecin licencja 4440
Tel: 091 814 52 52 Fax: 091 814 52 53
odpowiedz »

POŁOŻNA - Abu Dhabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie... [2010-01-18 20:39 86.178.45.*]
Witam,
Mam 33 lata, od dwoch lat pracuje w Anglii jako opiekunka osob starszych i niepelnosprawnych ( w tym pol roku pracy z osobami z uszkodzonym rdzeniem kregowym, na wozkach inwalidzkich ). Jestem zainteresowana opieka w domu nad osoba starsza lub niepelnosprawna w Emiratach ( Dubaj, Abu Dhabi ). Znam biegle jezyk angielski, francuski, hiszpanski, wloski i rosyjski.
Moge rowniez pracowac w hotelu na stanowisku recepcjonistki.
Lacze pozdrowienia
Karolina Pleban
odpowiedz »

POŁOŻNA - Abu Dhabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie... [2010-01-18 22:14 83.28.231.*]
hej Karolina....podaj emaila prosze! odpowiedz »

POŁOŻNA - Abu Dhabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie... [2010-01-18 22:56 86.178.45.*]
karolina.pleban@gmail.com odpowiedz »

Hotele i praca [2010-01-20 12:47 77.112.30.*]
Z pewnoscia jest to bardzo dobry kierunek dla młodych,szukających pracy polaków. Adresy na których można szukac ofert znajdują sie w interencie,wystarczy trochę poszperac. WWW.HOTELORLIK.PL ZAPRASZA W GÓRY ! ! ! odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2009-11-05 16:41 89.100.34.*]
Witam pieknie. Z tego co tu piszecie to wynika ze Arabia jest kraina Mlekiem i "kebabem" :) płynącą. Potrzebuje informacji na temat firm konstrukcyjnych w Dubai albo Abu Dhabi generalnie Steel-Engineering. Mam uprawnienia na CO2 RTG oraz 111-elektroda rowniez RTG i poszukuje wlasnie tam pracy. Probuje szukac pracy poprzez agencje pracy jednak bez skutku. Moj Angielski jest na poziomie zaawansowanym i planuje rowniez zaczac sie uczyc arabskiego :) Bardzo prosze osoby doswiadczone na rynku budowlanym o kontakt. karlvirtual@aol.com lub ffa@o2.pl odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2009-10-12 22:24 86.96.229.*]
Szanowni Panstwo, Chetnych do pracy na recepcji hotelowej zachecam do wyslania swojego CV na wojtek.orlewicz@marriott.com Interesuja nas osoby z doswiadczeniem i doskonala znajomoscia jezyka angielskiego. Wojciech Orlewicz odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2010-01-18 20:45 86.178.45.*]
Witam,
Jestem zainteresowana praca na recepcji w hotelu w Dubaju lub Abu Dhabi. Znam biegle jezyk angielski, francuski, hiszpanski, wloski i rosyjski. Mam doswiadczenie w obsludze gastronomii ( catering ) w klubie krykietowym w Londynie ( standard pieciogwiazdkowy ). Lacze pozdrowienia Karolina Pleban
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2009-10-12 14:52 95.49.37.*]
Poszukuje pracy w Dubaju jako operator żurawia wiezowego, mam doswiadczenie ponad 4 lata , dobrze mówie w j. angielskim byłem w usa ponad 4 lata , pracowałem jako (maintenance) w hotelu Radisson na Key West Fl Prosze o kontakt ewentualny ze mną (048)667-715-119 odpowiedz »

Zjednoczone Emiraty Arabskie oferują Polakom pracę w... [2009-10-08 12:06 87.204.84.*]
również jestem zainteresowana pracą w ZEA i nauką języka arabskiego:)) mam 2letnie doświadczenie jako pokojówka więc na poczatek próbowałabym w tej branży;) będę wdzięczna za info jakafaja@o2.pl odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2009-05-23 03:53 81.174.135.*]
lubie chce i jestem na 100 % zainteresowany pracą w emiratach mam średnie wykształcenie skończyłem technologie żywienia obecnie pracuje w uk lecz to nie to,zawsze mnie kusiły emirat,opinia mego pracodawcy jest ok aczkolwiek jeśli to za mało nie omieszkam ja zamieścić . resorator@op.pl odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2009-03-13 15:51 85.222.86.*]
Witam jestem zainteresowany praca W ZEA jako barman mam 3 letnie doswiadczenie w hotelach, restauracjach i klubach rowzniez na majorce. prosze o jakies info na adres piotrek.sledz@gmail.com dziekuje z gory odpowiedz »

Zjednoczone Emiraty Arabskie oferują Polakom pracę w... [2009-01-22 21:39 92.40.196.*]
hi:)) jestem w londynie i szukam pracy w uae jako tower crane operator/banksman-slinger (operator dzwigu i osoba odpowiadajaca za przenoszenie.....)))))sounds crazy,isn't? to tlumaczenie), jakiekolwiek podpowiedzi bylyby mile widziane.....w polsce to nazywa sie operatorzy zurawi.....szukam kogos kto pracuje w tym samej profesji w dubai, i zamierzam tam przyjechac i siedziec dlugie godziny na dzwigu wkrotce....
pozdrawiam wszystkich z pograzonego recesja londynu:))))ha,ha but it's not fun here anymore.....
odpowiedz »

Zjednoczone Emiraty Arabskie oferują Polakom pracę w... [2012-03-29 11:14 31.63.24.*]
moi drodzy moze ma ktos namiar na pracodawce uczciwego pracodawce wlasnie dla operatora odpowiedz »

Zjednoczone Emiraty Arabskie oferują Polakom pracę w... [2009-04-30 09:16 217.140.1.*]
kurw..... co za glab.... siedz dalej w tym londynie, tam idiotow nie szukaja!! odpowiedz »

Zjednoczone Emiraty Arabskie oferują Polakom pracę w... [2009-01-27 19:00 83.26.207.*]
zaimponowac chcesz tu komus angielskimi wstawkami? to nie lata 70, angielski juz zna kazdy i mozesz wyjsc co najwyzej na idiote odpowiedz »

Zjednoczone Emiraty Arabskie oferują Polakom pracę w... [2009-01-28 16:00 81.174.146.*]
a co zazdroscisz ze wciaz myjesz taleze za 4.50£ odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2009-01-09 10:39 213.121.203.*]
Obecnie pracuje w Anglii, ale marze o wyjezdzie do Emiratow, gdzie chcialabym znalezc prace i uczyc sie arabskiego. Bede wdzieczna za kazda sugestie cat_0951@yahoo.com odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2008-11-14 14:02 83.25.193.*]
super, interesuje mnie pracy w Emiratów, języki które znam polski , arabski i angliski odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2008-11-12 04:30 86.40.182.*]
Za kilka dni przyjade do Dubaju w poszukiwaniu pracy (inzynier), Chcialbym znalezc na ten czas jakis kacik do spania u Polakow. Jesli by ktos zechcial mnie przyjac, prosze napisac do: walentyd@yahoo.com. Z gory dziekuje. odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2008-10-26 21:30 91.72.236.*]
Nie wiem skad te informacje. W Dubaju w hotelach zatrudniaja samych Hindusow i Filipinczykow (tania sila robocza) i placa tyle co kot naplakal. odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2008-11-22 19:41 90.149.244.*]
Zatrudniaja na receåcji,kucharzy,kelnerow. odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2008-10-16 13:48 151.83.11.*]
Witam ,pracuję we Włoszech jako mechanik samochodów ciężarowych ,ale mam doświadczenie i w osobowych,także budowlanka,w ogóle jestem zaradny facet,może KTOŚ potrzebuje mnie do pracy w ZEA.Jestem do dyspozycji gregorix7@wp.pl odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2008-07-16 13:00 86.96.227.*]
HEJ WSZYSTKIM Mieszkam w Emiratach juz od bardzo dawna obecnie nie pracuje wczesniej pracowalam w citibanku po urodzeniu dziecka jednak zostalam w domu.O prace w Emiratach nie jest tak prosto o naprawde dobrze platna prace.Kobiety traktowane sa bardzo dobrze na standardzie europejskim.plaze sa pelne opalajacych sie iplywajacych europejek i europejczykow nie ma dyskryminacji.Jezeli ma sie pieniadze to zeczywiscie zyje sie wspaniale.Zycie w Dubaiu jest bardzo bardzo drogie.wiec wydaje mi sie ze tylko osoby z naprawde dobrym wyksztalceniem moga tu zrobic kariere.jezeli ktos ma jakies pytania prosze pisac pod ponizszy adres:jelshamy@hotmail.com pozdrawiam polakow i polske.chetnie tez poznam polakow mieszkajacych w zea odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2011-09-01 20:48 79.163.125.*]
Witam bardzo bym chciała sie dowiedzieć więcej o ZEA.
Mam kilka pytań jeśli je mogę zadać proszę o kontakt na adres annaosin@wp.pl
Pozdrawiam
Anna Osinska
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2011-03-21 21:30 83.31.184.*]
Witam, ja też pracowałam w Citibanku. Co słyszałaś o pracy w Emirate Air Lines. Pozdrawiam Ludwika odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2009-01-05 23:01 83.24.56.*]
Witam, poszukuje pracy w ZEA piszesz ze wczesniej pracowałaś w citi banku ale tam w ZEA czy w Polsce odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2008-12-17 15:25 193.36.240.*]
Witam serdecznie Panią,
W nawiązaniu do Pani wypowiedzi na stronie internetowej mam do Pani takie pytanie. Wraz ze wspólnikiem rozpoczynam biznes rekrutacyjny w Polsce. Czy byłaby Pani zainteresowana współpracą ze mną tj. Pani na miejscu znajdowałaby Klientów i np. opiekowała się Polakami którzy przyjadą do ZEA aby podjąć pracę.
Uprzejmie proszę o kontakt mailowy na mój adres: jola.kobylinska@wp.pl
W następnym roku zamierzam odwiedzić ZEA celem nawiązania współpracy z firmami.
Serdecznie pozdrawiam,
Jolanta Kobylińska
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2008-12-14 14:07 77.113.175.*]
witam serdecznie,natknęłam się na Pani wypowiedź i postanowiłam napisać, na przełomie listopada i grudnia byłam w Abu Dhabi,jestem od ok.trzech lat w ciężkiej dla mnie sytuacji życiowej a mianowicie po rozwodzie ,po którym w moim miejscu zamieszkania nie mogę się pozbierać,będąc w tym kraju miałam uczucie że to jest miejsce gdzie chciałabym spróbować ułożyć sobie życie i odzyskać wiare w lepsze jutro,czy jest może jakaś szansa na wyjazd i znalezienie pracy,czy może w Dubaju są wiarygodne osoby lub intytucje które zajmują się pomocą, której niestety tak bardzo teraz potrzebuje,jestem nauczycielką z komunikatywnym angielskim w usa prowadziłam też clinig service,jeżeli mogłabym prosić o jakąś pomoc będe bardzo wdzięczna pozdrawiam anna szczepanik odpowiedz »

praca dla tancerza [2008-11-11 22:20 83.27.166.*]
szukam pracy jako tancerz lub nauczyciel tańca w atarze lub Emiratach Arabskich.Bede wdzięczny za informacje. Jakub odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2008-10-26 21:36 91.72.236.*]
Czesc, Mieszkam Dubaju, mam30 lat. Jesli masz ochote na znajomosc to prosze o kontakt. dxb_life@yahoo.com Pozdrawiam Ania odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i... [2009-05-12 18:05 86.144.121.*]
Witam,chetnie bym tam do emiratów wyjechal,ale znam slabo angielski. odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i... [2009-05-05 17:17 157.157.198.*]
witam, ja rownierz zaczalem sie rozgladac za praca w ZEA, oficjalnie pracuje na stanowisku kierowcy samochodow ciezarowy w Islandii, pracowalem dlugo w firmie budowniczej i posiadam wiele certyfikatow i uprawnien na wiele sprzetow. poza tym. znam komunikatywnie angielski i jestem zaradny. prosze o kontakt osobe ktora juz tam mieszka zeby przeprowadzic wywiad srodowiskowy.dziekuje odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i... [2009-01-18 21:53 85.14.85.*]
witam.mam pytanie odnosnie pracy w dubaju strasznie chcialabum tam wyjechac,tylko ciezko jest sie tam dostac sa biura ktore oferuja tam prace ale przeprowadzana jest duza selekcja a ja nie znam tak dobrze angielskiego ale mam doswiadczenie w hotelu jako pokojowka oraz kelnerka pracowalam w grecji.jesli mozesz to prosze o odzew .z gory dziekuje klaudia odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2008-08-29 22:56 212.30.195.*]
Witam, ja rowniez pracowalam w Emiratach, a dokladnie w Ras Al Khaima , a pozniej w Dubaju. Wyjechalam z zespolem przez Agencje Pagart. Uwielbiam Dubaj. Chcialabym ponownie podjac prace w Hotelarstwie wraz z moim chlopakiem , czy mozesz mi pomoc, podac jakies portale prze , ktore moglibysmy znalezc prace?
Mam jeszce jedno pytanie -jak jest ze zwierzakami, czy mozna ze soba przywiez psa???
Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam serdecznie
zosia
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i... [2009-11-07 19:33 85.237.178.*]
Absolutnie nie przywoz psa.Arabowie raczej nie lubią psów,nigdzie w hotelach nie mozna mieć ze sobą psa,a jak będziecie pracowali to co biedak sam w domu?Włączysz mu klimę,bo bez w lecie nie wytrzyma.A poza tym jakby zachorował to weterynarz jest tak drogi,że się nie wypłacisz.Zanim wyjedziesz znajdz mu lepiej jakieś dobre miejsce u rodziny.Ola. odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2008-06-09 21:51 77.254.8.*]
szukam pracy w Dubaiu. bylabym wdzieczna gdyby ktos przeslal mi jakies info na mail. gohaa@autograf.pl odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2008-05-04 17:47 77.113.87.*]
jestem absolwentka 3 kierunków studiów (logistyka zarzadzanie i marketing i socjologia) poszukuje pracy w ZEA szczegolnie w Dubaiu. Prosze o kontakt 505665531 odpowiedz »

Zjednoczone Emiraty Arabskie oferują Polakom pracę w... [2008-03-28 15:15 195.58.88.*]
jestem zainteresowana praca w hotelu w Dubaju. Prosilabym o wskazowki jak sie ubiegac o ta prace?? odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2008-01-18 16:44 83.10.209.*]
szukam prace w dubai,
potrzebuje info na e-mail: samistam81@yahoo.fr
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2008-01-15 14:19 213.42.21.*]
Mieszkam w Emiratach od kilkunastu lat. Czytam codzienne lokalne gazety, interesuje sie zyciem lokalnym ale tez poczynaniami Polakow w Emiratach. Moge wiec powiedziec, ze cos nt tego kraju wiem.
Zaczne od pracy generalnie. Znalezc ja mozna bez wiekszych trudnosci. Trudno znalezc dobrze platna. Od uposazenia zalezy standard zycia. Pensja dyktuje nasze warunki mieszkaniowe (wynajecie w Dubaju mieszkania typu studio to koszt miedzy 15 a 20 tys USD rocznie) oraz warunki zyciowe (weekendowe wyjscia, samochod etc). Mozna oczywiscie mieszkac w tzw sharing accomodation lub jeszcze gorzej wynajmowac tzw bed space, jak to robia Hindusi ale rozumiem, ze uczestnicy tego forum chca w Emiratach nie tylko znalezc prace ale tez prowadzic w miare normalne i przyjemne zycie.
Pensje w Emiratach zaczynaja sie od 200Usd za miesiac ale moga tez osiagnac pulap 20tys Usd miesiecznie. Wystarczy zerknac na strony o pracy publikowane w codziennej gazecie angielsko jezycznej Gulf News
http://www.gulfnews.com/home/index.html http://www.gnads4u.com/
A teraz o hotelarstwie. Znam troche te branze. Kilkanascie lat temu w obsludze hoteli (nie dot.obslugi kuchni bo tam kroluja nadal szefowie Hindusi - nota bene bardzo dobrzy kucharze) zatrudniano glownie Hindusow i Filipinczykow (najtansza sila robocza). Potem, kiedy otworzono wiele 5 gwiazdkowych, sieciowych hoteli na Jumeirah szukano "europejskich twarzy". Pojawili sie wiec Czesi, Bulgarzy, Rumuni (Polacy byli wowczas zbyt droga sila robocza). Pamietam otwarcie hotelu Ritz Carlton - cala obsluga to byli wylacznie Rumuni. Po roku zostalo ich kilku. Jak na tutejsze warunki byli za duzo myslacy i zbyt niepokorni. Wyslano ich do domu. Potem przyszedl okres na Rosjan i byle republiki CIS. Teraz kolej na Afrykanczykow i .... Nepalczykow (tak, pracuja jako kelnerzy w jednym z najlepszych i najnowszych hoteli w Dubaju - Raffles Hotel.
Czy teraz kolej na Polakow? Nie wydaje mi sie aby to byla zauwazalna tendencja. Znam kilka osob, ktore przyjechaly tu do pracy w sieciowych hotelach ale nie zarabialy kroci wiec przeniosly sie do innych zajec w brazny. Prosze pamietac, ze pensje w hotelach naleza do najnizszych. Kelnerzy zarabiaja miedzy 300 a 500 Usd. Do tego w s z y s c y pracownicy (poza tzw management) sa skoszarowani. Mieszkania w tzw labour housing, po 2-3 osoby w pokoju, z dala od miasta/centrum. Dojazdy do/z pracy autobusem, bardzo niewiele czasu i miejsca na prywatne zycie. No i oczywiscie employment status: single, tzn bez rodziny. Jesli ktos was chce odwiedzic - musi sobie zalatwic wize i znalezc hotel do mieszkania. Dlugosc kontraktu 1 rok z mozliwoscia przedluzenia. Raz do roku prawo do bezplatnego biletu na wyjazd do domu.
A ludzi do pracy potrzeba bardzo duzo. Na samej tylko Jumeirah Palm
http://www.thepalm.ae/ buduje sie 30 hoteli, ktore oddane beda do uzytku w ciagu 2 lat. Dubaj rozwija sie w niebywalym tempie tak wiec w ciagu najblizszych 5 lat bedzie stale zapotrzebowanie na pracownikow nie tylko w branzy...
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2010-01-06 19:12 91.100.50.*]
czesc nie wiem jak aktualny jest ten likn .czytalam co piszesz -ja chce pojechac do pracy w hotelarstwie do Dubaju ..czy masz moze jakis namiar na jakas agencje? mam na imie beata i mieszkam teraz w Danii.jak mozesz odpisz mi .moj mail
beata_wjck@yahoo.com
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2009-10-17 22:42 212.183.140.*]
zainteresowala mnie ta wypowiedz... aktualnie mieszkam i pracuje w londynie od 3lat jako prywatny kierowca dla bankiera z iranu, ktory ostatnio zdecydowal sie przeprowadzic do dubaju i chce mnie wziac ze soba... jesli mozna prosic o jakies informacje na temat wizy i zezwolenia na prace w emiratach, oraz o drobnych przeciwnosciach, ktore mnie tam czekaja... prosilbym o kontakt na moj e-mail z gory slicznie dziekuje
mariusz(greenkurp@wp.pl)
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2009-01-13 16:38 130.138.227.*]
Witam,jestem zainteresowana praca w Emiratach.jestem singielka,31 lat,biegle mowie po rosyjsku i angielsku.Zawod-polonistka.Prosze o wskazowke gdzie mozna wykorzystac znajomosc jezykow w tym kraju,procz pracy w hotelu lub innej pracy fizycznej.
Dziekuje z gory za odpowiedz,moj mail: ice-77@o2.pl
odpowiedz »

praca dla tancerza [2008-11-11 22:27 83.27.166.*]
szukam pracy jako tancerz lub nauczyciel tańca w Katarze lub Emiratach-będę wdzięczny za informacje-jakiekolwiek.
Jakub
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2008-11-09 22:25 83.23.202.*]
Witam,
mam pytanie jakie szanse na pracę, normalne życie w Emiratach ma samotna matka z 3 letnim dzieckiem ? Czy nie jest to zbyt niebezpieczne ?
Małgosia
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2008-01-23 12:53 .*]
Witam, mam do Pana pare pytan odnosnie samych Emiratow i pracy w nich. Czy zechce Pan odpowiedziec? E.Borucka odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2008-01-16 14:59 79.185.49.*]
informacie odpowiedz »

Zjednoczone Emiraty Arabskie oferują Polakom pracę w... [2007-12-21 01:58 213.158.196.*]
to jakies pieprzone komercyjne zagryfki uzyskac jakas konkreta odp przeciez to graniczy z cudem????? boloxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx!!!!!1wielka agencja pracy naciagacze!!!!!11 odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2007-09-29 16:05 .*]
poszukuje pracy w zjednoczonych emiratach arabskich jestem osoba perfekcyjnie znajaca jezyk arabski polski angielski.posiadam wyksztalcenie wyzsze.ewentualne propozycje prosze kierowac 00963932836406 odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2007-07-04 16:37 83.20.69.*]
Chcialbym podjac prace w Dubaju jako kelner, prosilbym o jakies namiary w jaki sposob mozna znalezc tam prace bedac w Polsce czy sa moze jakies agencje ktore zajmuja sie wysylaniem Polakow do Dubaju
Grzegorz
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2007-06-27 22:17 87.200.113.*]
Mieszkam w Dubaiu juz jakis czas i faktycznie gooooraco polecam!
Czasem ciezko przystosowac sie do panujacych tu temperatur ale o depresji zimowej nie mam mowy! Chetnie skontaktuje sie z ciekawymi osobami z Dubaiu w celu wymiany informacji jak by tu zarobic pierwszy zielony milionik!!!
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2009-10-06 15:08 212.76.37.*]
Witam,
Wczoraj wróciłam z Dubaju i sie zakochałam w tym miejscu. MIeszkałam 14 lat w Miami i jeszcze zadne miejscie mi sie tak nie spodobało. Skonczyłam studia zarzadzanie i marketing miesiac temu po angielsku, czy jest łatwo znalesc jaką kolwiek prace w Dubaju w czasie tego kryzysu? Jakie są zarobki ? Pozdrawiam i dziękuje z góry.
-Aleksandra Tomaszewska
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2008-02-06 22:30 86.43.87.*]
witam,mysle o wyjezdzie do Dubaju obecnie jestem od 4lat w irlandii tylko trudno zrobic ten pierwszy krok... odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2008-01-11 14:18 125.0.192.*]
Witam jestem zaintersowana praca wraz z chłopakiem w Emiratach.Byłabym wdzięczna za każda wskazówkę.Pozdrawiam Daga odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2007-10-04 12:06 .*]
a jak zarobki?? znalazlem prace na stronie www.catererglobal.com hotel Westin jeszcze nie otworzony, zadzwonili ale placa 230$ miesiecznie, no i zrezygnowalem.obecnie jestem w Anglii juz 2 lata.Dubaj to moje marzenie---ja lubie upaly. czy jest tam suchy klimat czy wilgotny?
bylem w Egipcie i bardzo mi sie podobalo---jest sucho, nie parno.
napisz co myslisz.(jareczek67@tlen.pl)
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2007-06-26 10:45 83.11.119.*]
praca wemiratach to coś pięknego, wróciłam 2 miesiące temu, balam sie tam pojechać ale jak wracałam to żałowałam, ze znowu musze wrócic do pollski szarego kraju. Abu Dhabi to piękne miasto, kazdy jest dla siebie miły. Warto tam pojechać nie dla pracy ,ale dla samego zwiedzenia tego kraju, jest piękny, aż się wracaćnie chce. odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2008-08-05 01:56 217.171.129.*]
moj email: kamilborys@wp.pl odezwij sie, mam kilka pytan, prosze i dzieki z gory odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2007-12-15 04:41 83.24.56.*]
Czy jest tam Praca w branzy IT. Pozdrawiam odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2007-05-06 17:18 83.5.249.*]
ja już pracowałem na Bliskim Wschodzie dwukrotnie ok. 2lata lecz chętnie bym pojechał jeszcze raz ,nie mogę znależć firmy która by p-oszukiwała kucharzy do pracy w tamtejszych hotelach . znam realia świata arabskiego dosyc dobrze i prosze o jakikolwiek kotakt kogos kto jest w w/w temacie ...dzieki Jurek-kucharz odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2007-04-10 13:14 83.4.180.*]
prosba o wypowiedz polakow juz pracujacych w dubaju - jak tam sie dostac ... odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2007-04-11 15:08 84.179.147.*]
Kupic bilet, pojechac najpierw w celach turystycznych, na miejscu szukac. Na 100 % w kilka dni cos znajdziesz. Moja siostra z kolezanka tak zrobily i nie zaluja. Pracuja w hotelu. KIlka tysiecy $$$ miesiecznie. Zycie jest tanie. Nie szukaj przez posrednikow w Polsce. Na ludzi znajacych dobrze angielski czeka wiecej pracy i niz w Wlk. Brytanii czy Irlandii i to bez proszenia sie. Osobiscie polecam cala zatoke perska. odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i... [2010-02-03 02:31 89.229.203.*]
polki w hotelarstwie????? pare tysiecy $$$$????? zgadzam sie ze mogly tyle zarabiac (ale tylko w najstarszym zawodzie swiata) ... tanie zycie????? - smiechu warte!!!!! ... tylko ktos kto tam nie mieszkal i nie pracowal moze tak powiedziec.... wiem cos na ten temat, pracowalam tam 3,5 roku i dziekuje ... pojade tam jeszcze raz, ale tylko na wakacje .... bardzo dobra prace zdobeda tam wykwalifikowani pracownicy po studiach i ze stazem .... powodzenia odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i... [2009-03-10 16:22 78.8.112.*]
witam chetnie bym porozmawiał z tymi dziewczynami a mianowicie na temat wyjazdu i pare wskazówek pozatym z checia poznal bym ten kraj prosze o kontakt jesli jest to mozliwe pozdrawiam odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i... [2007-10-13 20:52 213.42.21.*]
Absolutnie nie prawda, ze zycie w Dubaju jest tanie!!! pracuje tu od listopada 2006, takze moge cos powiedziec o praktycznej stronie zycia np. cena za 1l mleka-ok.5 PLN,chleb-4PLN,kg szynki-30zl;wynajecie pokoju w samym Dubaju to ok. 3000 zl,mieszkania 2 pok - od 7 - 12 tys zl,nie mowiac o transporcie publicznym,ktory prawie tu nie istnieje.Pogoda owszem super,ale przez 6 miesiecy, bo drugie 6 miesiecy to zycie w saunie 50 stopniowej.Dubaj jest wspanialym miastem dla bogaczy, ktorzy maja szofera i nie musza czekac 30 min w zarze na taksowke.Trzeba miec naprawde dobrze platna prace,zebyt tu zyc.Katarzyna Pawlowska odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i... [2008-09-04 16:38 83.29.199.*]
a czy Ty tam płacisz w PLN? we włoszech mleko po przeliczeniu waluty kosztuje - 7 pln:) WALUTY SIE NIE PRZELICZA!! odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i... [2008-08-28 10:57 80.171.108.*]
napisz o zarobkach odpowiedz »

Dlaczego nie piszesz ile zarabiasz [2008-04-30 17:31 217.171.129.*]
dlaczego nie napisales ile zarabiasz, tylko jakie masz wydatki. Wiec jesli jest ci tak zle dlaczego tam jestes!!!!!?????
#
Idiot!!!!!
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i... [2007-10-13 18:41 143.97.2.*]
a jak wyglada traktowanie kobiet...zamierzam pojechac i toszke sie treggo boje.wszyscy mnoie strasza ze tam sie nikt z kobietami nie liczy. odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i... [2009-10-07 02:16 79.184.109.*]
kierunek arabia afganistan nie warto tam mozna wrocic bez głowy tak jak ten inzynier odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2007-01-09 23:59 80.245.176.*]
ja tesz prosze o jakis kontakt!mam kilkuletnie doswiatczenie w pracy w gastronomi! odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2007-01-29 22:28 84.10.129.*]
Praca w Zjednoczonych Emiratach Arabskich: Kujawsko- Pomorska Agencja Pracy tel. + 48- 52-321-48-95 lub e-mail :
biuro@apc.biz.pl
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i... [2009-05-12 18:11 86.144.121.*]
Szukam pracy w ZEA znam slabo jez.angielski.
Pozdrawiam
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i... [2007-11-30 15:25 84.10.134.*]
Jestem trenerką tenisa ziemnego. Chcialabym pracowac w ZEA w swoim zawodzie. Czy mają państwo może jakieś oferty?
Katarzyna Strączy-Sito
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i... [2009-10-06 15:12 212.76.37.*]
Witam ,
Czy udało sie znalesc prace jako trenerka tenisa ziemnego ? Pozdrawiam
odpowiedz »

Zjednoczone Emiraty Arabskie oferują Polakom pracę w... [2006-12-15 14:44 83.21.242.*]
Bardzo proszę o podanie jakiegoś kontaktu do tego biura które zajmuje się zatrudnianiem Polaków w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. odpowiedz »

Zjednoczone Emiraty Arabskie oferują Polakom pracę w... [2007-01-22 12:21 89.100.150.*]
proszę o szczegóły, min. gdzie składać CV odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2006-12-14 08:54 83.8.217.*]
może ktoś podałby jakiś kontakt do tego biura? odpowiedz »

w hotelarstwie i gastronomii) [2008-01-31 02:46 83.20.2.*]
DRAMAT POZNAŃSKEJ GASTRONOMII Poznań Moje miasto posiada najgorszą gastronomie, nie ze strony podawania dań które wyglądają apetycznie i bardzo kolorowo. Ale w sposobie ich wykonywania i czystości naczyń. Brak kontroli sanepidów . Powoduję ,że większości lokali jest tylko piękna ze strony Salowej, ale strona kuchenna jest tragiczna: Brak zmywarek naczyń gastronomicznych brak kadry wyszkolonych pracowników. Powoduję, że mimo estetyki potraw. Żywność jest skażona piaskiem ziemią bakteriami. Wymienić można małe lokale starego rynku i okolicy, gdzie mimo dużych sal , kuchnie są wielkości małego pokoju, co powoduję ,że kucharz mimo starań nie może wykonać dania wygodnej dla niego formie. Zdrowie i Poznań 2008. odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2007-05-24 23:04 83.20.40.*]
MAREK ABU-FILLAT Ul. Trzemeszeńska 12A 61-038 Poznań, Poland
0048-516-928-108
DOB: January 9, 1982
E-Mail: abu23@tlen.pl Objective
I am particularly interested in finding a job in Ireland. I would be able to start any time . I would like to hold the post of cook (or other post connected with kitchen) for a year. Education Sept 2004 - present Academy of Hotel Management and Catering Industry Courses taken so far: Barman Course ( commission exam Marian Adamski) Poznan, Poland Sept 1999 - June 2002 Technical College Karol Libelt ( technician of feeding on the basis of trade school) Poznan, Poland Work Experience 1997 - 2000 Restaurant “Viennese" (post: cook) o Fine Dining Service
o Assisting with Banquet Set Up
o Assisting the executive chef with buffet preparation
o Cleaning of production areas Poznan, Poland
1999-2002 (summer) 2003-2004 2004 2005-present Holiday camp “Lubon" (post: cook) Café - Restaurant Italian “AREZZO" (post: cook) Muchos Patatos (post: barman) Restaurant “Ali Baba" (post: cook) Sarbinowo, Poland
Poznan, Poland Poznan, Poland Poznan, Poland 2006-2007 Ramada Viking Hotel ( Commi -Chef) Waterford Ireland Skills sport (canoeing, swimming)
Languages Native Polish, some English
Computer Microsoft Windows 95/ 98/ 2000, FIDELIO Hotel Management Software, Internet & Apple, Microsoft Excel
Personal
I am very keen on sports and spend most of free time playing tennis, handball and football. I am also a good cook and I take pleasure in preparing tasty meals. I think that the work in Ireland would be a wonderful opportunity to improve my culinary knowledge.
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2007-05-03 22:42 87.207.0.*]
bardzo prosze o podanie jakis namiarow w celu zalapaniu sie na prace w emiratach,adres agencji itp.,
mam doswiadczenie i wyksztalcenie w hotelarstwie i turystyce,
z gory dziekuje i pozdrawiam!!
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2007-01-08 22:52 194.146.219.*]
halo,ja tez prosze o kontakt do tego biura. :) odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i... [2007-01-10 11:24 212.76.37.*]
gdybys sie dowiedzial czegos drogi czytelniku o warunkach pracy to podeslij info do zainteresowanej czytelniczki na adres zuza4@o2.pl odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2006-12-07 17:55 83.21.248.*]
Witam, ja i mój mąż jesteśmy zainteresowani pracą w Emiratach Arabskich. Mąż jest narodowości arabskiej-mieszkamy w Polsce i zajmujemy sie brażą hotelowo-restauracyjną. Nasza praca tutaj ma charakter sezonowy więc myślimy od dawna o znalezieniu pracy w tej branży za granicą. Chcielibyśmy prosić o kontakt w sprawie pracy w Emiratach Arabskich. Słyszeliśmy o tym że ludzie pracujący na Bliskim Wschodzie są bardzo zadowoleni z pracy, warunków i zarobków. Bardzo prosimy o kontakt, adres, telefon, mail-gdzie można wysłać CV. odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2009-02-25 12:19 84.234.112.*]
Jak Twoj maz jest arabem to chyba wie jak tam jest i do tego hotelarstwo chyba ze jast z Egiptu to ci opowie a ty musisz pojechac sama bo tam jest duzo chetnych na jego miejsce ila l-lika odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2006-12-07 11:48 83.17.51.*]
Pracowałem w Dubaju przez 2 lata na stanowisku kierowniczym.
Było to juz 6 lat temu i wtedy ku mojemu zdziwieniu nie było tam Polaków.
Polecam gorąco tą ofertę każdemu kto chciałby się czegoś nauczyć a szczególnie luksusowe sieci hotelowe.
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2007-06-15 20:18 91.94.138.*]
ja wlasnie pracuje w dubaju - oczywiscie nikt tam jako kelner nie dostanie 1,5 euro ale 1,5 dirham co jest mniej wiecej jakies 1,3 zl...no ale to ze marketing i reklama dubaju jest dobrze rozwinieta to juz inna sprawa...mieszkania zas to klitki w hinduskich dzielnicach - podobnie jak jedzenie...generalnie tam sie nie jedzie dla kasy ale po doswiadczenie i bardzo prawdopodobny awans - jezeli to cie kreci a nie kasa - goraco polecam bartos odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i... [2009-05-28 01:05 94.196.6.*]
siema. moglbys cos wiecej napisac jak tam jest, wielkie dzieki kamilborys1984@googlemail.com odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i... [2008-06-15 08:42 202.52.241.*]
halo:)chcialabym pomeszkac w emitarach i zapisac sie tam na kurs arabskiego.Czy Moglbys mi napisac prosze czy Masz jakies doswiadczenie z nauka arabskego tam?czy znalezienie pracy part time na 3miesiace np. w hotelarswie jest mozliwe Twoim zdaniem bez wiekszych problemow?jestem teraz w nepalu.znam troche arabski i wlasnie przeczytalam Twoja opinia.kusi:)
Izabela
dziekuje za odp
pozdrawiam
odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i... [2007-12-29 07:43 .*]
szukam pracy jako kucharz , chcę wyjechac z rodziną.
Jaroslaw faryna
jarekfaryna@interia.pl
odpowiedz »

[usunięto] [2006-12-06 20:39 83.23.196.*]
[wypowiedź została usunięta] odpowiedz »

może ktoś podałby jakiś kontakt do tego biura? [2007-06-23 13:18 85.89.183.*]
może ktoś podałby jakiś kontakt do tego biura? odpowiedz »

Praca w ZEA dla Polaków (w hotelarstwie i gastronomii) [2016-05-30 18:10 104.166.98.*]
Extremely instructive, look onward to visiting again
NBA2K16 http://www. pantoneseka. cc/comment/html/index. php?page=1&id=41364
odpowiedz »

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij