"Godzina dla Ziemi" - hotele sieci Starwood zgaszą światła na godzinę

W sobotę, 27 marca Hotele Sheraton w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Sopocie oraz The Westin Warsaw i Le Meridien Bristol zgaszą światła w związku z poparciem idei "Godziny dla Ziemi" - ogólnoświatowej akcji organizowanej przez WWF.


Dla podkreślenia troski o trwałość środowiska naturalnego, hotele sieci Starwood w Polsce wykorzystają wszelkie możliwości oszczędności energii podczas "Godziny dla Ziemi". Między godziną 20:30 a 21:30 zgaśnie oświetlenie zewnętrzne hoteli, zgasną też światła w mniej uczęszczanych częściach hoteli a restauracje i bary oświetlą świece. Goście hotelowi zostaną poprzez telewizyjne i telefoniczne informacje poproszeni o poszanowanie "Godziny dla Ziemi" w ich pokojach.

"Godzina dla Ziemi" zyskała wsparcie od sieci Starwood Hotels & Resorts na całym świecie. W ubiegłym roku nieoświetlone hotele były jedną z wizerunkowych ikon "Godziny dla Ziemi". Ponad 130 hoteli sieci Starwood w Europie, Afryce i Bliskim Wschodzie uczestniczyło w "Godzinie dla Ziemi" z większym niż oczekiwane zaangażowaniem.

Akcja pozwoliła nam być częścią największego, światowego wydarzenia w walce ze zmianami klimatycznymi. Dała nam i naszym gościom także szansę pokazania jak z pozoru błahe, codzienne czynności są ważne dla oszczędzania energii i zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych - powiedział Thomas Schoen, Dyrektor Generalny Starwood Hotels & Resorts w Polsce.

Hotele sieci Starwood w Polsce zaangażowały się także w organizację dodatkowych atrakcji towarzyszących "Godzinie dla Ziemi" - publiczne zapalanie świec, koncerty "unplugged" czy przyjmowanie gości specjalnymi, zielonymi koktajlami - to tylko niektóre z tych działań.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij