TAP Portugal: z Warszawy do Lizbony sześć razy w tygodniu

TAP Portugal, portugalski przewoźnik lotniczy, od przyszłego tygodnia zwiększa do sześciu tygodniowo liczbę rejsów z Warszawy do Lizbony.


- Rosnący popyt w pełni uzasadnia zwiększenie częstotliwości rejsów. W efekcie wskaźniki wykorzystania miejsc w samolotach są znacznie wyższe niż roku temu, mimo ponad 20% wzrostu oferowania - podkreśla Marek Sławatyniec z firmy Aviareps, która jest Generalnym Agentem Sprzedaży TAP Portugal w Polsce.

Portugalski przewoźnik oferuje połączenia z Warszawy i wszystkich polskich portów regionalnych (w formule code-share z LOT-em - Bydgoszcz, Gdańsk, Kraków, Katowice, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Wrocław) do kilkudziesięciu portów na czterech kontynentach, w tym do Nowego Jorku i Miami (nowość). Posiada bogatą siatkę połączeń do Brazylii. Obejmuje ona trzy lotniska w Rio de Janeiro oraz Sao Paulo, Brasilię, Recife, Salvador da Bahia, Natal, Belo Horizonte i Fortalezę. Od czerwca zwiększyła się ona o Porto Alegre.

Z TAP Portugal można zwiedzić Portugalię kontynentalną (Lizbona, Porto, Faro/Algarve) oraz jej wyspy (Madera, Azory), a także dotrzeć do wielu portów w Afryce, w tym na Wyspy Zielonego Przylądka (Sal), Wyspy Św. Tomasza (Sao Tome), Angoli (Luanda), Maroka (Casablanca), Senegalu (Dakar), Mozambiku (Maputo) oraz RPA (Johannesburg).

Portugalska linia objęła pasażerów lecących z Polski do Miami, Nowego Jorku i Brazlii programem BOM DIA LISBOA (Dzień Dobry Lizbono). Otrzymują oni bezpłatny nocleg w Lizbonie w przypadku, gdy nie mają zapewnionego połączenia tego samego dnia. Usługa zawiera zakwaterowanie w jednym z lizbońskich hoteli, śniadanie oraz transfer lotnisko-hotel-lotnisko.

Usługa dostępna jest dla pasażerów posiadających bilet na trasie z Polski (via Warszawa oraz Lizbona) do Miami, Nowego Jorku (lotnisko Newark) lub dowolnego portu w Brazylii, obsługiwanego przez TAP Portugal. Rezerwacje hotelowe zakładane są w biurze TAP Portugal w Warszawie.

TAP Portugal jest członkiem STAR Alliance, a za loty TAP Portugal przysługują mile w programie Miles & More.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij