Nowości w hotelarstwie - nocleg w tubie

Od grudnia ubiegłego roku we Wrocławiu można skorzystać z wyjątkowej i unikatowej oferty hotelowej. The One Hostel oferuje noclegi w tzw. tubach.


Tuby są przeznaczone dla gości, którzy chcą skorzystać wyłącznie z noclegu lub uciąć sobie drzemkę. Tuby znajdują się w jednym pomieszczeniu. Ustawione w rzędach umożliwiają nocleg 12 osobom, podczas gdy ten pokój w hostelu był na 5 łóżek.

W "niestandardowym pokoju" wbrew pozorom nie jest ciasno. W tubie, w której znajduje się materac, kołdra i poduszka, mogą się zmieścić dwie osoby. Wejście można zasłonić żaluzjami. Obok każdej tuby jest szafka zamykana na klucz i umywalka.

Koncepcja hotelowych tub pochodzi z kultury azjatyckiej, gdzie bije rekordy popularności. W Polsce nadal jest mało znana, aczkolwiek wrocławski hostel odnotowuje coraz większe zainteresowanie turystów taką formą noclegu.

Z oferty nie mogą skorzystać osoby mające klaustrofobię.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij