Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Kierownik biura podróży
- ITAKA CH AUCHAN SOSNOWIEC
- Specjalista d/s/turystyki ŁÓDŹ
- Pilot wycieczek
- Manager Sprzedaży i Rozwoju Partnerstw (OTA) -...
- Pilot wycieczki do Pragi
- Kasjer Lotniczy - Misja Travel / Misja GO
- Pilot wycieczek szkolnych (Katowice i okolice)
- Kreta, Grecja - REZYDENT HOTELOWY
- bokser automat
Więcej pasażerów obsłużonych przez UIA
Linie lotnicze Ukraine International Airlines zanotowały wzrost liczby obsłużonych pasażerów, w pierwszym kwartale 2018 roku.
Ukraiński przewoźnik przewiózł ponad 1,48 miliona pasażerów w pierwszym kwartale 2018 roku czyli o 8,2% więcej niż w tym samym okresie roku ubiegłego. Liczba przewiezionych pasażerów na połączeniach regularnych wyniosła 1,35 mln osób z czego 1,15 mln pasażerów było przewiezionych na połączeniach międzynarodowych, a 196,4 tys. - na rejsach po Ukrainie. Udział tranzytu w strukturze ruchu pasażerskiego na połączeniach regularnych wyniósł 52%.
Państwowa Służba Lotnicza Ukrainy (odpowiednik polskiego Urzędu Lotnictwa Cywilnego) poinformowała o wynikach przewozowych ukraińskiej branży lotniczej w okresie od stycznia do marca 2018 r. Przewiozły one 2,1 miliona pasażerów, co stanowi wzrost o 12,7% w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku. Tak więc udział UIA wyniósł 70% w przewozach pasażerskich wszystkich ukraińskich linii lotniczych w pierwszym kwartale 2018 r. Bardzo wysoka była dynamika wzrostu przewozów na Ukrainie i wyniosła 16,4% więcej w porównaniu z rokiem 2016. W 2017 roku UIA przewiozły 6,93 mln pasażerów.
Ukraińskie Linie Lotnicze UIA latają regularnie z Kijowa do 2 miast w Polsce. 2 razy dziennie do Warszawy i od grudnia 2017 roku raz dziennie do Krakowa.
Komentarze
Tagi:
Dział transport:
18 nowości w letnim rozkładzie z Katowice
Przewoźnicy apelują do premiera o
AirBaltic wzmacnia obecność na Lotnisku
Starsze aktualności:
Hotele w Europie i w Polsce z dobrymi
Jeszcze można zgłaszać się do konkursu na Najlepsze Wsie
Travelplanet.pl i Wakacje.pl
Nowa linia charterowa dla
Europejskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców Turystycznych rozpoczyna
Brak rąk do pracy daje się we znaki
Maroko otworzy granice od 15 czerwca
Travelist: Polacy wykorzystali 15 proc. środków z bonu turystycznego
Jakich atrakcji szukają polscy rodzice?
Rainbow podsumował ubiegły rok i wskazał podział zysku
Które polskie hotele wyróżnił Michelin?
5 greckich regionów przyciąga 84 proc. turystów
Rekordowy rok dla PKP Intercity
Koszty organizacji spotkań wzrosną
Dlaczego Polacy spędzają wakacje w kraju?
Duży wzrost rezerwacji na Święta i Nowy Rok
Fałszowanie opinii przez biura podróży
