Ogłoszenia
Ogłoszenia
- DODATKOWA PRACA: Specjalista/ka ds. Turystyki
- pilot Mediolan 13-16.03.26
- PILOT WYCIECZEK TURCJA
- specjalista d/s turystyki
- Pilotaż z młodzieżą/ z Kielc do Warszawy/ 18-19.03
- Specjalista ds. Turystyki, Warszawa, TUI Centrum...
- Itaka Galeria Północna/specjalista ds turystyki
- PILOT WYCIECZEK FAKULTATYWNYCH - Kreta, Grecja
- Travelplanet.pl Katowice,...
- Specjalista / Specjalistka ds. Turystyki (Gdańsk)
Zobacz także
Turystyka filmowa staje się coraz silniejszym źródłem inspiracji
Gdzie biznes spotyka się z możliwościami - Germany Travel Mart 2026 w Oberhausen
Dla Polaków zima staje się niepewnym zjawiskiem
Preferencje wyjeżdżających zmieniają się
Planowanie wyjazdów z wyprzedzeniem standardem - jak zmieniają się zachowania turystyczne Polaków?
Zamość szykuje się na Winogranie
Zamość szykuje się na kolejną edycję najbardziej smakowitego wydarzenia lata! Już 9 sierpnia Rynek Wielki, Rynek Solny i Rynek Wodny zamienią się w festiwalowe miasteczko, tętniące zapachami, smakami i radosną atmosferą. "Zamojskie Winogranie" to nie tylko degustacja lokalnych win i potraw, to celebracja regionalnych tradycji, spotkania z wystawcami i relaks w wyjątkowo smacznym stylu.
W dniu festiwalu serce Roztocza zmieni się w przestrzeń, w której sztuka kulinarna spotka się z wiedzą o winie, a odpoczynek z muzyczną energią. W tym roku na gości będą czekać pyszne dania, spotkania z wyjątkowymi wystawcami, strefy relaksu, dawka wiedzy w ramach Wine Class i czynny przez cały weekend sklep festiwalowy. Tegoroczna edycja to także mocne muzyczne akcenty. W sobotni wieczór na scenie wystąpi legenda polskiej sceny, Krzysztof Cugowski, a parkiet na Rynku Wielkim rozkręci DJ Orlikowski podczas wieczornego After Party.
Z roku na rok widzimy, jak bardzo rośnie społeczność "Zamojskiego Winogrania". Cieszy nas ogromne zainteresowanie, ale jeszcze bardziej fakt, że możemy stale rozwijać program wydarzenia. W tym roku przygotowaliśmy aż trzy festiwalowe przestrzenie, kilkanaście winnic, więcej atrakcji edukacyjnych oraz nowe partnerstwa. "Zamojskie Winogranie" to coś więcej niż festiwal. To miejsce, w którym dzielimy się radością z odkrywania smaków, ludzi i pasji. A w tym roku będzie ich naprawdę wiele! mówi Zuzanna Amarante, Prezeska Fundacji Winiarnie Zamojskie.
Na smakoszy czekają zarówno autorskie dania serwowane przez regionalne restauracje, jak i specjalna strefa kulinarna Zamojskich Restauracji. Każda z nich przygotuje po dwa dania inspirowane winem. Ponadto na trasie Lublin-Zamość znów pojawi się Wine Bus, dzięki któremu goście z innych części kraju bezpiecznie i komfortowo dotrą na miejsce.
Festiwal to nie tylko degustacje, to także spotkania z kulturą winiarską. Podczas cyklu warsztatów Wine Class prowadzonego przez sommelierów i edukatorów wina, Damiana Budziaka i Norberta Brzozę, uczestnicy będą mogli dowiedzieć się m.in., jak rozpoznawać aromaty, dobierać wino do potraw czy odczytywać etykiety. Nie zabraknie również miejsca na relaks. W specjalnie zaaranżowanej strefie Chill Out w sadzie będzie można odpocząć w cieniu jabłoni z kieliszkiem lokalnego wina i daniem od Marcina Sikory, szefa kuchni Winiarni Zamojskiej.
"Zamojskie Winogranie" rozpocznie się w sobotę 9 sierpnia na Rynku Wielkim, Solnym i Wodnym w Zamościu o godzinie 10:00. Na uczestników czeka nie tylko bogaty program kulinarny, ale też wyjątkowa oprawa muzyczna, rodzinna atmosfera i możliwość odkrycia Roztocza wszystkimi zmysłami. Więcej informacji oraz harmonogram wydarzeń: www.zamojskiewinogranie.pl
Komentarze
Tagi:
Dział atrakcje turystyczne:
Street Art zachęci do przyjazdów do
Zmiana na czele Rady Polskiej Organizacji
Grecja wdroży jednolity system sprzedaży biletów do
Turystyka filmowa staje się coraz silniejszym źródłem
Starsze aktualności:
Zamość szykuje się na
Strategiczne spotkanie WP
Więcej gości w obiektach noclegowych niż przed
Jakie są preferencje Polaków w tym
Ile cudzoziemcy wydawali w
Trudny początek lata na
Konsultacje dot. strategii zrównoważonej
ECTAA: poprawka do dyrektywy turystycznej lepsza, ale wątpliwości nadal
Co wybierają klienci eSky i ile wydadzą na
Komitet Ochrony Konsumentów przyjął stanowisko w sprawie nowelizacji dyrektywy
Piwa bezalkoholowe szybko zwiększają swój udział w rynku
Czy zagraniczne podróże motywują do ubezpieczania się?
Wizz Air otwiera szóstą bazę we Włoszech
Opinie o hotelach są dla Polaków ważne
Jak rozpocząć organizowanie imprez neutralnych dla klimatu?
Transgraniczne skargi konsumentów
Zakopane znów przeżyje oblężenie
łódź - Zakopane, prawie darmo!!!
Wrocławskie lotnisko z unijnym certyfikatem
Tatry odwiedzane częściej niż rok temu
Sylwester i Święta last minute - gdzie są wolne miejsca?
Komórka obowiązkowa na wakacjach
Czy będą loty z Polski? Znów wraca spór z kontrolerami lotów [aktualizacja]
Organizator turystyki ogłasza niewypłacalność
Ile zarobił Accor w I połowie obecnego roku?
Zdrojowa Hotels nawiązuje współpracę z Teslą
Słynny kucharz zamknie sieć swoich restauracji?
Co pasażerowie sądzą na temat bezpieczeństwa w samolocie?
Drobne przyjemności motywem przewodnim kampanii Travelist
Turystyka dużo lepiej oceniana przez klientów?
Nierzetelne Biura Podróży - proszę o konkretne wpisy
