Ogłoszenia
Ogłoszenia
- B. P. Okno na Świat (Warszawa) - Specjalista ds....
- Specjalista ds. Turystyki w salonie Wakacje.pl
- Specjalista ds turystyki - Stargard
- Specjalista / Specjalistka ds. turystyki
- Specjalista d.s. turystyki kolonijnej -...
- Specjalista ds. Turystyki w salonie ITAKA
- OFERTA PRACY - Doradca / Konsultant ds. Turystyki
- Kraków - Specjalista ds. Turystyki
- Meble do biura podróży, wyposażenie salonu TUI na...
- SPECJALISTA DS. TURYSTYKI
Amadeus Cars e-Voucher - nowe rozwiązanie przy wynajmie samochodów
Amadeus wprowadza na polski rynek rozwiązanie Cars e-Voucher, dzięki któremu usprawniony zostanie proces rezerwacji samochodów przez biura podróży. Osoba wynajmująca będzie otrzymać numer elektronicznego voucheru i nie będzie już musiała przedstawiać potwierdzania rezerwacji przy odbiorze pojazdu. Amadeus Cars e-Voucher zapewni biurom podróży, które zajmują się rezerwowaniem samochodów dostęp do technologii, która dotychczas wykorzystywana była tylko przy wystawianiu elektronicznych biletów lotniczych.
Rozwiązanie, które jest obecnie wprowadzane w Polsce dostępne jest na całym świecie dla wszystkich większych sieci wynajmu samochodów. W Polsce voucher elektroniczny wdrażany jest sukcesywnie dla poszczególnych dostawców rent-a-car.
Ireneusz Marganiec, prezes Zarządu Amadeus Polska wyznał - Biura podróży doświadczają obecnie silnej konkurencji, a ich klienci oczekują dodatkowych usług. Wprowadzane przez nas rozwiązanie sprawi, że biura podróży nie tylko zaoszczędzą czas związany z wystawianiem voucherów, potwierdzających rezerwację pojazdów, ale również zapewnią swoim klientom bezpieczeństwo i wygodę związaną z ograniczeniem dokumentów potrzebnych do odebrania samochodu z wypożyczalni. Jest to zmiana porównywalna z wprowadzeniem elektronicznych biletów lotniczych.
Biura podroży, które wprowadzą Amadeus Cars e-Vocher do swojej oferty zyskają również:
- oszczędność czasu, gdyż dokumentów nie trzeba będzie wypisywać ręcznie i drukować,
- redukcję kosztów, gdyż biuro podróży nie będzie ponosić żadnych kosztów dostarczenia papierowych dokumentów do klienta,
- bezpieczeństwo, gdyż voucher elektroniczny nie może zostać zniszczony, ani zgubiony,
- elastyczność, gdyż rezerwacje dokonywane w ostatniej chwili nie spowodują problemów logistycznych dla biura podróży,
- wygodę, gdyż klienci nie będą musieli nosić ze sobą papierowych dokumentów.
Nowe rozwiązanie działa w ramach systemu Amadeus Cars i zintegrowane jest z platformami rezerwacyjnymi Amadeus Selling Platform i Amadeus Tours Suite (Integrated). Dzięki temu pracownik biura podróży może dokonywać rezerwacji oraz potwierdzać ją w kilka sekund.
Amadeus pozwala na przeszukiwanie, porównywanie oraz rezerwację samochodów z oferty różnych dostawców w rzeczywistym czasie. Natomiast wystawienie vouchera elektronicznego dokonywane jest za pomocą pojedynczej komendy w systemie Amadeus.
Komentarze
Tagi:
Dział biura turystyczne:
Enter Air podpisuje rekordową umowę z
Darmowe szkolenia dla branży
Drogie Święta i Sylwester w
Polacy wśród laureatów konkursu na najlepszy film
Nowe wpisy na Liście niematerialnego dziedzictwa kulturowego
Dział hotele, pensjonaty:
Polska turystyka rośnie i będzie
Drogie Święta i Sylwester w
Starsze aktualności:
Gdańsk Europejską Stolicą Kultury
POT przyznała rekomendacje na lata
Ryanair planuje przewiezienie 20 mln
eSky zachęca do wczesnego planowania
MSiT chce 10 strategii dla
UN Tourism: Turystyka odbudowała się po
Wizz Air rezygnuje z płatnej
Województwo pomorskie ogłosiło konkurs ofert na rozwój turystyki i
Emirates wprowadzają nowe uniformy dla obsługi pasażerów premium i
W poniedziałek rozpoczynają się ferie
Bezpieczny Lokal 2010 w Sopocie - wybrano kolejne
Polska po raz pierwszy gospodarzem lotniczych mistrzostw świata!
Badanie urlopowych planów Polaków: tylko co trzeci Polak wyjedzie na wakacje
Wielkopolskie: hotele wypierają domy wczasowe
Oryginalna oferta 5 Stars Club Business Travel - fotoekspedycja
Tatry: ratownicy odnaleźli dwa ciała turystów
Telefonia komórkowa będzie testowa w samolotach pasażerskich
Podróż koleją z Warszawy do Kielc będzie krótsza o 70 minut
Przejście graniczne w Medyce będzie zamknięte!
Kraków powinien postawić na turystykę pielgrzymkową?
Tylko nie pizza w Luna na Hallera
