TUR-INFO.pl | Serwis informacyjny branży turystycznej
ZAJRZYJ DO NAS NA: TUR-INFO.PL na Facebook TUR-INFO.PL na Twitter

Ostatnia podróż do Ojca Świętego

Wszyscy jesteśmy ogromnie wstrząśnięci informacją, która dotarła do nas w sobotę wieczorem. Odejście Naszego Ojca Świętego jest ogromną stratą, ale na zawsze zostanie on w naszej pamięci…


Ponieważ bardzo wiele osób chciałoby wybrać się do Rzymu, a nie każdy dysponuje własnym środkiem lokomocji, biura podróży chcą umożliwić ostatnie spotkanie z Ojcem Świętym.

Niektóre z nich przygotowały specjalne, kilkudniowe wyjazdy do Rzymu, w programie których będzie oczywiście uczestnictwo w ceremonii pogrzebowej Papieża Jana Pawła II.

Ponieważ wielu Polaków szuka takich wyjazdów, poniżej zamieszczamy listę biur podróży, które na pewno organizują w tym tygodniu wyjazd do Rzymu. Wszystkie pozostałe biura, które nie zostały poniżej uwzględnione, a chciałyby się na tej liście znaleźć i organizują wyjazd na ceremonię pogrzebową, proszone są o skontaktowanie się z nami w celu dodania do listy. Nasz e-mail: centrumprasowe@tur-info.pl.

Biura organizujące wyjazdy do Rzymu na pogrzeb Ojca Świętego:
Euro Pol Tour www.europol.com.pl
BT Axet www.axet.com.pl
Mediterraneum Group www.mediterraneum-group.pl
Orlando Travel www.orlando.com.pl
Rainbow Tourswww.rainbowtours.pl
BT Gromada www.gromada.pl
Air Club www.airclub.pl
Madart Turystyka www.madart.pl
B.P. PANORAMA - tel: (071) 329 13 75
Rego BIS www.rego-bis.pl
Grupa PeBePe www.pebepe.pl
Biuro Turystyczne LEVEL www.level.pl/turystyka
Biuro Podróży Eltur Wrocław www.eltur.wroc.pl
Italiatour Biuro Podrózy Sp. z o.o. www.italiatour.pl
Astra Tour www.astratour.com.pl
Margo Travel www.margotravel.com.pl
Beatur Polska www.beatur.lublin.pl
B.U.T."Ustronianka" - tel: (033) 054 32 88, tel/fax: (033) 854 46 36
Biuro Podróży Polan Travel www.polan-travel.com.pl




Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)



Tagi:
touroperator Rzym biura pielgrzymkowe eltur wrocław podróży ustronianka pl turystyczne mediterraneum podrózy italiatour margotravel panorama biuro w podrozy www pebepe podróż do Rzymu na pogrzeb papieża Jana Pawła II bp opinie level ojca


Komentarze:

Ta strona przetwarza dane osobowe oraz używa COOKIES. Szczegóły przetwarzania danych osobowych są opisane w polityce prywatności. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Wszelkie szczegóły w regulaminie, polityce prywatności oraz polityce cookies.
  Akceptuję