Co nowego w HoReCa?

4 października br. w Hotelu Wellness & SPA "Nowy Dwór" w Świlczy k/Rzeszowa odbędzie się bezpłatna konferencja dla branży HoReCa, której organizatorem jest Klaster IT - Wschodni Klaster Informatyczny. Tematem przewodnim wydarzenia będą innowacyjne rozwiązania informatyczne dedykowane firmom z sektora HoReCa.


Konferencja skierowana jest do przedstawicieli firm branży hotelarskiej, restauracyjnej oraz cateringowej z obszarów województw podkarpackiego, małopolskiego, lubelskiego oraz świętokrzyskiego. Idea wydarzenia skoncentrowana jest na zaprezentowaniu korzystnych rozwiązań informatycznych, które mogą pomóc w lepszym zarządzaniu oraz działalności firm sektora HoReCa, a także na wzajemnej wymianie doświadczeń.

Będzie wiele tematów do inspiracji. Uczestnicy wysłuchają prelekcji m.in. na temat: innowacyjnych systemów wspomagających zarządzanie oraz rozwiązań w kwestii bezpieczeństwa, najnowszych systemów i sprzętu komputerowego dedykowanych branży, skutecznych metod marketingu. Program konferencji tworzą następujące panele tematyczne:
Gość konferencji
Co nowego? Oprogramowanie i sprzęt komputerowy
Co nowego? Monitoring i kontrola dostępu
Co nowego? Konferencje i telekomunikacja
Co nowego? Marketing i zarządzanie
Co nowego ? Reklama i pozycjonowanie w internecie

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Maciej Łobos z firmy MWM Architekci Sp. z o.o., który opowie o trendach w budownictwie. Udział w nim jest doskonałą okazją nie tylko, aby wzbogacić swoją wiedzę i poznać nowoczesne technologie informatyczne podnoszące efektywność działania firmy, ale również uzyskać fachową konsultację od obecnych na konferencji ekspertów - wyjaśnia Wojciech Materna, Prezes Stowarzyszenia Informatyka Podkarpacka, koordynatora Klastra IT.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Aby stać się jednym z jej uczestników wystarczy do 21 września br. przesłać wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszeniową faksem, drogą mailową lub pocztą. W przypadku wyczerpania limitu miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularz zgłoszeniowy oraz wszelkie szczegółowe informacje na temat konferencji znajdują się na stronie internetowej: www.klasterit.pl
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij