Subskrypcja





Szukaj







Aktualności dnia

Zgoda UOKiK: Central European Tour Operator może przejąć Orbis Travel

Aktualności: wszystkie

Central European Tour Operator może przejąć Orbis Travel - taką decyzję wydał UOKiK.


Decyzja dotyczy zgody na zakup 95 proc. akcji Orbis Travel przez Central European Tour Operator (CETO). Prezes UOKiK uznała, że transakcja nie narusza konkurencji w Polsce.

Orbis Travel prowadzi działalność m.in. w zakresie organizacji oraz obsługi usług turystycznych i jest kontrolowana przez Orbis SA. Obie spółki należą do grupy kapitałowej Accor świadczącej szeroko pojęte usługi turystyczne, hotelowe i gastronomiczne. CETO należy do grupy kapitałowej funduszu inwestycyjnego Polish Enterprise Fund - prowadzącego działalność inwestycyjną w różnych gałęziach przemysłu oraz w handlu i usługach, w tym turystycznych.




Komentarze


(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(podaj jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany)


Tagi: