Wygoda Travel - zima w nowym wydaniu

Z początkiem września do rąk klientów trafił katalog touroperatora Wygoda Travel Group "Narty: Włochy - Austria, zima 2010/2011".


Na blisko 150 stronach nowego wydawnictwa zaprezentowane są oferty wyjazdów do ośrodków narciarskich zarówno w Austrii, jak i Włoszech.W tym roku biuro zaproponowało niemal dwa razy więcej ofert wyjazdów do Włoch.

Wraz z debiutem katalogu zimowego ruszyły też promocje. W ich ramach biuro Wygoda Travel Group proponuje kolejno 33%, 22% i 11% zniżki First Minute na zimowe wyjazdy do Włoch lub Austrii. Już w pierwszych dniach trwania promocji, zaowocowała ona blisko 1000 sprzedanych miejsc. Kolejne odsłony sprzedaży specjalnej będą trwać do 22 września 2010 r.

Jedną z nowych propozycji jest włączenie karnetu w cenę krótszych, 5-dniowych wyjazdów do Austrii. W efekcie zostały stworzone pakiety zróżnicowanego standardu zakwaterowania z możliwością jazdy w renomowanych ośrodkach narciarskich w atrakcyjnej cenie.

Dla klientów, którzy preferują samodzielną organizację zakwaterowania - przez zakup miejsc w hotelu czy w apartamentach, Wygoda Travel proponuje możliwość przelotu wraz z gwarancją dojazdu z lotniska do miejsca, gdzie został zaplanowany wypoczynek. O ile bowiem, sam zakup biletu lotniczego jest sprawą łatwą, to organizacja transferu zwykle nastręcza sporo trudności, a jego koszt niejednokrotnie przekracza cenę przelotu.

W ofercie krakowskiego biura pojawią się również nowe jak i sprawdzone. Touroperator proponuje konkretny program dla różnych stacji narciarskich, klient zaś może korzystać z niego w pełni, lub w takim zakresie, który uważa za korzystny.

W nadchodzącym sezonie po raz pierwszy w zimowej ofercie Wygoda Travel Group znajdzie się program "Pierwsze kroki w Alpach", który skierowany jest do rodzin z dziećmi. Najmłodsi otrzymają szanse nauki jazdy na nartach w najlepiej położonych ośrodkach Alp. Opracowano również szeroką ofertę szkoleń dla dorosłych, w tym po raz pierwszy szkolenia na tyczkach kierowane do średnio i zaawansowanych narciarzy.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij