Hotele i ośrodki wczasowe na sprzedaż

Geofizyka Toruń wystawiła na sprzedaż własne nieruchomości turystyczne. Pod młotek pójdą dwa ośrodki wczasowe - pod Brodnicą i nad morzem oraz dwugwiazdkowy hotel Refleks w Toruniu. Planowany zysk ze sprzedaży to łącznie 5,6 mln złotych.


Hotel Refleks to obiekt z lat 60. ubiegłego wieku. Oprócz 49 pokoi, goście mają do dyspozycji m.in. salę konferencyjną i bezprzewodowy internet. Zainteresowani mogą nabyć obiekt za kwotę zaczynającą się od nieco ponad 2,8 mln złotych.

Potwierdziły się też spekulacje o chęci pozbycia przez GT dwóch ośrodków wczasowych - w Wądzynie pod Brodnicą oraz w Ostrowie nad morzem. Ten pierwszy tworzy 15 domków i pawilon o łącznej powierzchni 2,8 ha. Z kolei w Ostrowie jest 10 domków typu wieżyca i 8 typu brda.

Inwestorzy zainteresowani nabyciem trzech nieruchomości mogą zgłaszać się do 14 czerwca.

-Sprzedaż tych trzech nieruchomości jest związana z polityką naszej spółki. Naszym celem jest skoncentrowanie się na podstawowej działalności, czyli świadczeniu usług geofizycznych - wyjaśnia rzecznik prasowy GT Maciej Stawinoga.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij